השוואת מחירי הסעות
השוואת מחירי הסעות חוסכים בגדול עם טופ הסעות!

אודות טופ הסעות

עד היום על מנת לקבל הצעת מחיר טובה וזולה היה עליכם לחפש חברות, לערוך השוואות ולבדוק היטב מול מי אתם פועלים, כיום פורטל "טופ הסעות" כאן על מנת לתת את המענה המשתלם ביותר בעבור כל גולש המחפש אחר שירותי הסעים כזה או אחר, דרכנו אתם יכולים להזמין חברת הסעה בכל אזורי המדינה וזאת לכל מטרה באשר היא, אנו דואגים לספק לכם עד שלוש הצעות מחיר טובות באמת של החברות המובילות באזורכם וזאת על מנת שאתם תעשו רק את פעולת השוואת המחירים, השיטה שלנו היא ללא תוספת תשלום ומוענקת בחינם לכל גולש באתרנו, כמו כן אין התחייבות לעבוד מול אחת מן החברות שהצענו לכם.

מה אני אמצא ב"טופ הסעות" שיכול לעזור לי?

מעבר לשירות שאנו מציעים יש מידע נוסף בפורטל טופ הסעות אשר יכול לסייע לך בכמה תחומים, ראשית בתחום התחבורה הציבורית תוכל לראות את כל מספרי הטלפונים הכוללים גם מספרי חירום, מספרים של מציאות ואבדות ועד לרמת משרדי ההנהלה במידת הצורך, כל זאת תוכלו לראות באינדקס חברות המכיל את מספרי אוטובוסים, עוד תוכלו למצוא באינדקס המכיל את מרבית החברות הפועלות כיום בשוק אשר לא מפסיק להתעדכן לרגע ומחדש מידע אודות החברות המספקות הסעות באופן פרטני בכל אזורי המדינה. כמו כן, אנו דואגים לכך שתהיו בקיאים במחירים וכמעט בכל עמוד באתר ניתן לראות מחירון, אם זה לא מספיק יש גם עמוד ייעודי שכולו מסביר על המחירים בשוק ונותן טווח בריא של מחירים בעבור שירותי הסעים השונים, עוד תמצאו אצלנו זה מאמרים, מדריכים וטיפים בנושא.


מדוע הוקם אתר "טופ הסעות"?

האתר התחיל את דרכו על מנת להוביל שינוי בתחום ולחסוך בעלויות המשתנות בעבור שירותי ההסעים השונים, אנו מאמינים כי תחרות היא דבר בריא וככל שנספק יותר הצעות של חברות אתם כלקוח קצה תוכלו להנות מכך תוך כדי שאתם חוסכים כסף ומקבלים שירות טוב, זול ואיכותי. מצד השני החברות נהנות מפניות של לקוחות רבים ועקב עבודה רציפה יכולות להרשות לעצמן להתחשב במחירים ולתת הצעה עם מחיר נמוך יותר.