הסעה ל - 10 נוסעים ומעלה?

חוסכים בגדול עם טופ הסעות!

לחץ כאן ונחזור אליך
להצעות מחיר משתלמות!

אוטובוס זעיר להשכרה

רוצים להזמין אוטובוס זעיר להשכרה באופן פרטני? חברת טופ הסעות מספקת שירותי השכרת אוטובוס זעיר פרטי המיועד להסיע עד 19 מקומות, פנו אל אחד מנציגי החברה על מנת לקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד בעבור אוטובוס זעיר פרטי להשכרה.

מזמינים אוטובוס זעיר פרטי להשכרה

אצלנו בחברת טופ הסעות ניתן לקבל מענה לכל שירותי ההסעה הדרושים לכם ויש לנו את האופציה להעניק לכם רכב המתאים על פי גודל ההסעה הדרושה לכם, לכן ניתן למצוא אצלנו שירותים נוספים כמו:
+ מיניבוס להשכרה
+ השכרת אוטובוסים
+ מידיבוס להשכרה
+ אוטובוס מפואר להשכרה
כל אחד מהשירותים הנ"ל ניתנים להשכרה גם ללא נהג או עם נהג צמוד, גם למשך טיול שלם ברחבי הארץ ליום, חברתנו דואגת לספק מחירים משתלמים וזולים, כך שכל תהליך השוואת המחירים מיותרת לגמריי, אנו נדאג לספק לכם עד 3 נותני שירות שתוכלו לשמוע ולקבל הצעות מחיר שונות ולבחור בחברה שאתם מעוניינים.

השכרת אוטובוס זעיר 19 מקומות

יש אשר מחפשים אחר חברת הסעות זולה באמצעות אוטובוסים קטנים "זעירים", מהסיבה הפשוטה שהם לא יכולים למלא אוטובוס שלם ומיניבוס קטן מידי בעבורם, נכון השירות המקביל את אוטובוס זעיר הוא בעצם שירות השכרת מידיבוס, שם ניתן לקבל כמות זהה של אנשים ואף קצת גדולה יותר, אז איפה אוטובוס זעיר פרטי נכנס לתמונה? כאשר אנחנו רוצים להזמין מיניבוס יש לנו רק 15 מושבים, כאשר נרצה להזמין אוטובוס להשכרה מדובר על 45- 55 מושבים והשכרת מידיבוס עומדת בינהם, בין 20 - 25 אנשים, אז כאן בעצם הוא נכנס, שמכיל עד 19 מושבים ויכול לעזור לנו להפחית במחיר ההסעה ולא להשכיר יותר מושבים שאנחנו לא צריכים.
 
אוטובוס זעיר פרטי להשכרה

הזמן אוטובוס זעיר פרטי המיועד להסיע עד 19 מקומות

לא צריך לבזבז כסף על אוטובוס גדול מידי, ניתן להזמין כיום שירותי הסעה בדיוק בגודל הדרוש לנו, בכך תחסכו כסף רב וכל המושבים יהיו תפוסים עד למקום האחרון. חברת טופ הסעות תדאג לספק לכם אוטובוס זעיר פרטי המיועד להסיע עד 19 מקומות, בדיוק מה שאתם צריכים. אנו חברה בעלת שם ומוניטין בתחום ההסעות ברחבי הארץ ותמיד נשמח לדאוג לתת לכם את הצעת המחיר הנמוכה ביותר שניתן למצוא, על פי התאמה נכונה של השירותים אותם אתם צריכים, ניתן לקבל שירותי הסעות לאירועים במחירים משתלמים במיוחד באמצעות התאמת כמות הנוסעים לסוג הרכב אותו אתם צריכים, באמצעות סוגי הרכבים הרבים שלנו אנחנו יכולים להתאים לכם את המוצר הדרוש לכם זהו הסוד הגדול ביותר של חברתנו, בכך אנו מצליחים לתת מחירים זולים במיוחד.

טופ הסעות כאן בשבילך

חברת טופ הסעות כאן על מנת להעניק לך הלקוח את הטוב ביותר!
אנחנו מספקים כיום שירותי הסעות בדרום הארץ, בצפון הארץ וכמובן במרכז, החל משירותי הסעות בארץ לטיולים ועד להסעות לקייטנות ובתי ספר, חברתנו מקיפה את כל תחומי ההסעות הקיימים בשוק ובעלת כל סוגי הרכבים, הרכבים שלנו חדישים, נהגים בעלי ניסיון וכמובן מחירים משתלמים במיוחד לכל דורש, אז פנו עוד היום אל טופ הסעות, קבלו את הצעת המחיר המשתלמת ביותר והזמינו שירותי הסעה במחיר הנמוך במדינה.