הסעה ל - 10 נוסעים ומעלה?

חוסכים בגדול עם טופ הסעות!

לחץ כאן ונחזור אליך
להצעות מחיר משתלמות!

הסעות לאילת ובתוך אילת

עם השירות של "טופ הסעות" אתם יכולים להשיג שירותי הסעות לאילת מכל עיר ברחבי המדינה וכמובן גם בתוך העיר עצמה, הזמן כעת את השירות וקבל עד שלוש הצעות מחיר בזול!

מסיעים אתכם לאילת ובתוך העיר עם "טופ הסעות"

מחירים מוזלים לתושבי העיר ולבאים לנופש.
שירותי הסעים מהעיר ואל העיר מכל יעד.
מגוון רכבי הסעים כמו: אוטובוס, מיניבוס, מידיבוס החל מ-10 מושבים.
שירותי הסעים לעובדים, תלמידים, בעלי מוגבליות ולתיירים.

שירותי הסעות מאילת לכל מטרה

מלבד כך שהעיר אילת היא תיירותית במיוחד ומידי שנה מבקרים אותה כמות נכבדת של תיירים ותושבי המדינה שבאים לנפוש בה, ישנם תושבים בעיר עצמה אשר זקוקים לשירותי הסעים מידי יום בין אם זה למקומות עבודה, למוסדות חינוך בעבור ילדים ותלמידים, הסעים לערים חיצוניות באמצעות מיניבוסים ואוטובוסים ושירותי הסעות פרטיים נוספים המיועדים לכל מטרה כמו אירועים, חתונות ושמחות נוספות. עם "טופ הסעות" אתם יכולים לקבל את כל החבילה ועדיין להשאיר עודף בידכם, כי אנו נדאג לכך שתקבלו הצעת מחיר זולה משמעותית משאר המתחרים בשוק וזאת באמצעות ביצוע השוואת מחירים חכמה ומהירה שאתם תבצעו בתוך כמה דקות ספורות בלבד מרגע פנייתכם אלינו.

מחירון הסעות לאילת מכל עיר

הסעות לאילת מעיר מחירים משוערים
הסעות לאילת מתל אביב, בת ים ורמת גן
(אוטובוס פרטי המכיל 55 נוסעים, כיוון אחד)
2,800 - 3,400 ש"ח
מחיר הגעה לאילת מירושלים וישובים בסביבה
(מיניבוס פרטי המכיל עד 20 מושבים, הלוך וחזור)
1,950 - 2,750 ש"ח
עלות נסיעה לאילת מאזור הצפון (חיפה, נהריה, עכו והקריות)
(באמצעות אוטובוסים המיכילים 50 מקומות, כיוון אחד)
3,000 - 3,900 ש"ח
מחיר הסעה מאורגנת מאזור השרון (כפר סבא, הוד השרון, רעננה)
(נסיעה מאורגנת עם מידיבוס בין 30 - 45 מושבים, הלוך וחזור)
3,200 - 4,600 ש"ח
כמה עולה הסעה מאזור הדרום לאילת? (אשקלון, באר שבע, ים המלח, אשדוד)
(עם מיניבוסים המכילים בין 15 - 20 אנשים)
1,500 - 2,200 ש"ח

» לצפייה במחירון הסעות המלא של טופ הסעות

כיצד נקבל הסעה לאילת בזול?

על מנת להשיג הסעות בזול לאילת עליכם לבצע השוואת מחירים בין החברות השונות הפועלות בתחום, תחילה עליכם למצוא אותן ואז להתחיל מסע ומתן באמצעות ההצעות שאתם מקבלים, חשוב מאוד לבדוק איזה חברה עומדת מולכם בפן של ניסיון בתחום, המלצות וביקורות, חוות דעת שיש עליה וכמה שיותר מידע שניתן להשיג ברשת האינטרנט על אותה חברה כמו כן, תוכלו לעיין ברשימת החברות הבאה לקבלת מידע נוסף, אנו ממליצים לכם לדלג על כמה שלבים בדרך למחיר הוגן וזול ובאמצעות פנייה אל "טופ הסעות" לקבל במהירות חברות הסעות מומלצות הפועלת בעיר אילת או לחלופין מספקות שירותי הסעות לאילת וזאת מכל יעד, החברות שפועלות עמנו מומלצות ובעלות ידע וניסיון בתחום ובהחלט יתנו לכם הצעת מחיר הוגנת ומשתלמת. כמו כן, זה לא פוסל את עניין השוואת המחירים שעליכם לבצע בין נותני השירות שקיבלתם מאיתנו ואנו מאמינים שבאמצעות השוואה תוכלו לחסוך עלויות ולהגיע אל מחיר סופר משתלם.

נוף של אזור המלונות באילת

באיזה רכבי הסעים בדרך כלל נוסעים באילת?

אם אינכם טסים או נוסעים עם רכבם הפרטי אל העיר הדרומית ביותר בארץ, הזמנה של שירותי הסעות פרטיות זאת אופציה לא רעה בכלל בעבורכם, עליכם ראשית לבדוק כמה אנשים נוסעים איתכם בדרך הלוך וחזור (בדרך כלל זה אותו המספר), ועל פי כך להזמין את הרכב המתאים. אתם יכולים להזמין מיניבוס, מידיבוס המיועד להשכרה, אוטובוס, טיולית, אוטובוס זעיר וכל זה בהתאם לגודל הקבוצה אשר נוסעת אל העיר. בגדול ל"טופ הסעות" יש את האפשרות להסיע בין 10 אנשים ועד 55 אנשים ברכב הסעות אחד, תוכלו כמובן להזמין כמה רכבי הסעים לקבוצות גדולות יותר ואפילו תקבלו הנחה במחיר.