חברת הסעות באשדוד והאזור לכל צורך!

חברת טופ הסעות הינה חברת הסעות באשדוד לטיולים  ואירועים מובילה בתחומה, תשמח לעמוד לרשותכם ולשרותכם לכל מטרת נסיעה.לחברתנו סטנדרטים גבוהים בשירות, אמינות ובטיחות.

טופ הסעות - חברת הסעות באשדוד וטיולים מובילה

חברה בעלת וותק, ניסיון רב ומוניטין עשיר בתחום ההסעים ומציעה לקהל לקוחותיה שירותי הסעה רבים ומגוונים ובהם:
+ הסעות עובדים למקום העבודה
+ ראה איזה אוטובוסים ניתן להשכיר בעמוד הבא
+ הסעות ילדים למוסדות חינוך
+ הסעות טיולים ברחבי הארץ
+ הסעות מיוחדות לנכים
ועוד מגוון רחב של שירותי הסעות באשדוד, הן לאירועים והן לטיולים ולשגרה היומיומית.

שירותי הסעות באשדוד - מחירים הזולים בשוק

בטיחות: חברת טופ הסעות הציבה לעצמה ערך עליון לאמינות והוא בטיחות הלקוחות והעובדים. החברה אוחזת בכל הרישיונות וההתקנים הנדרשים לצורך מן שירותי הסעות באשדוד. החברה מקפידה לערוך רענון נהלי בטיחות לעובדיה וכל רחבי החברה עוברים בדיקות תקינות תקופתיות ע"י קצין בטיחות תעבורתי.

הצוות והשירות: הנהלת וצוות חברת הסעות באשדוד הינו רב-ניסיון וידע בתחומו, מונה אנשי מקצוע העובדים מהלב, קשובים ללקוח המקפידים על שירות אדיב, אישי ואיכותי, לצד מקצועיות והקפדה על נהלים ותקנים מחייבים, שירות מקצועי, יעיל, מהיר וללא פשרות. צוות נהגי חברת טופ הסעות מעניק שירות עם חיוך,7 ימים בשבוע, 24 שעות , בכל שעה ובכל מקום, תוך השקעת מירב המאמצים והמשאבים לשביעות רצון הלקוחות וצרכיו.

חברת הסעות באשדוד מזמינים רק דרך טופ הסעות!

  נייד: 055-9662171    

אנו מבצעים גם הסעות לאירועים באשדוד

חברת הסעות באשדוד, מחויבת לשירות מקצועי ואדיב, בעלת וותק ומוניטין, הינה בעלת מצבת עובדים ובראשם נהגים וותיקים ומנוסים בכבישי הארץ ואתריה. צוות נהגי החברה המנוסה ידאג כי השירות ללקוח ינתן ביעילות ובמהירות, ללא עיכובים מיותרים בדרך אל האירוע שלכם. נהגי החברה בקיאים בתקנות הבטיחות ועומדים בסטנדרטים הגבוהים שהציבה לעצמה החברה. נוחות וחווית הנסיעה בחברת הסעות באשדוד משדרגת כל טיול והופכת כל נסיעה לחוויה מושלמת בפני עצמה. החברה הינה בעלת צי כלי רכב מגוון (מוניות, מיניבוסים, מידיבוסים, אוטובוסים ורכבי המיועדים להסעת נכים), צי עשיר מאובזר ומפנק: מיזוג, מושבים מרופדים ומרווחים, תא מטען גדול, מסכי טלוויזיה, נגני CD , DVD ועוד.

 

 
אשדוד

בחר עכשיו חברות הסעות באשדוד

חברת טופ הסעות בעיר אשדוד אוחזת ברשותה צי כלי רכב עשיר, מגוון ומפנק המותאם לכל נסיעה ומטרה, מה שיבטיח לנוסעים חווית נסיעה בטיחותית, מפנקת ומרווחת.חברת טופ הסעות שמה לה ליעד מדדי איכות שירות וביצוע ובראשם בטיחות הלקוחות והעובדים, ע"פ התקנים והאישורים הדרושים בחוק.הנהלת וצוות חברת טופ הסעות הינו רב-ניסיון ומוביל בתחומו. בין שורותיו נמנים נהגים וותיקים, מנוסים ואדיבים, נהגים הקשובים לצרכי הנוסעים, מעניקים שירות עם חיוך וישדרגו את חווית הנסיעה לחוויה מהנה ומושלמת, ללא ספק ניתן לומר כי טופ הסעות היא ביןחברות ההסעות המובילות באשדוד.

הסעות באשדוד באמצעות מיניבוס

עם הניסיון והזמן, למדנו כי בעיר אשדוד יש דרישה להסעות בכל רחבי הארץ במגוון רחב של סוגים וגדלים, בין אם מדובר על הסעה יומיומית לבתי ספר, עבודה וטיולים ובין אם מדובר על הסעות לאירועים, באמצעות הידע והניסיון שלנו הבנו כי אנו צריכים מגוון רחב של גדלי רכבים על מנת לספק שירות לכל תושבי העיר אשדוד, לכן הקמנו מערך מיניבוסים בעיר, על מנת לספק גם הסעות באמצעות מיניבוס באשדוד והסביבה לכמות קטנה יותר של נוסעים, לעומת אוטובוסים שלמים של 50 אנשים.

מחירון הסעות באשדוד

בטבלה מטה תוכלו לראות את מחירי ההסעות בעיר אשדוד בעבור יעדים, אירועים ובאמצעות כלי הרכב השונים, המידע הוא לצורך המחשה בלבד ואין מחייב את טופ הסעות.
סוג השירות טווח מחירים
הסעה מהעיר אל ירושלים
באמצעות מיניבוס במיועד ל15 אנשים
550 - 750 ש"ח
הגעה אל עיר הבה דים (באר שבע)
מתאים לקבוצות של 25 אנשים.
880 - 950 ש"ח
הסעות מאשדוד לראשון לציון באמצעות אוטובוס (55 מושבים)
הגעה לאירוע בראשון לציון מהעיר אשדוד.
1,500 - 2,200 ש"ח
השכרת מיניבוס להגעה לנתב"ג (שדה התעופה בן גוריון)
מיועד לכמות של 14 - 15 נפשות.
350 - 475 ש"ח
נסיעה אל ים המלח מהעיר
שכירת מידיבוס המיועד המכיל עד 25 מושבים ליום שלם.
1,350 - 1,550 ש"ח
נסיעה לאילת מהעיר
מומלץ לשכור רכב גדול למעל 30 אנשים לקבלת מחיר משתלם.
2,500 - 4,500 ש"ח
שכירת טיולית לטבריה מאשדוד
טיולית המספיקה לעד 40 - 50 איש עד לכנרת.
1,500 - 1,750 ש"ח
הסעה מיוחדת להר מירון (מה זה?)
פעיל בעיקר בתקופת ל"ג בעומר באמצעות רכבים גדולים בשעות הערב.
2,200 - 2,450 ש"ח