הסעה ל - 10 נוסעים ומעלה?

חוסכים בגדול עם טופ הסעות!

לחץ כאן ונחזור אליך
להצעות מחיר משתלמות!

הסעות באשקלון

הזמן כעת חברת הסעות באשקלון וקבל שירות אדיב ומקצועי מטעם פורטל טופ הסעות, אנו נמצא לך את החברה המובילה בתחום ונשמח לדאוג לך לשירות אדיב ומקצועי לאורך כל הדרך.

איזה פתרונות תמצא באשקלון ב"טופ הסעות"?

קבלה של כמה הצעות מחיר ממגוון חברות בעיר.
פתרונות הסעים לכל גודל (מיניבוסים, אוטובוסים ומידיבוסים).
שירות מהעיר ולעיר לכל מטרה במכל מקום.
שירותי הסעים לאירועים, חתונות, טיולים ולבתי ספר.

הזמן שירות כעת וקבל מחיר זול

תחילה נאמר כי אין על כך אף לא טיפת עוררין כי בימים עברו הסעות באשקלון היו כאלה שמשמשות במרבית המצבים את אותן חברות גדולות היושבות במיקום שרחוק מעט מהמרכז אך לא מוכנות להתפשר על כוח אדם איכותי ומקצועי ועל כן הן היו מספקות לעובדיהן שירותי הסעות באשקלון סדירות מהבית ולעבודה וחוזר חלילה, ממקום העבודה אל נקודות הפיזור או הביתה, אך כיום הדבר אינו עומד בכך וניתן לשכור שירות לכל מטרה, בכל גודל ולכל יעד.

הסעות אוטובוסים באשקלון במחירים משתלמים

כמו כן ניתן לשכור אוטבוסים באופן פרטני אשר משמשים את כל אותן חברות הממוקמות באזורים בהם אין תחבורה ציבורית במהלך שעות התחלה או שעות הסיום של העבודה, שכן במהלך העשור האחרון ניתן לראות כי הרבה מאוד מוסדות, וגופים שונים ואף מפעלים או חברות חושבים כי עדיפה להם השיטה בה הם מספקים לעובדים פתרון הגעה אל העבודה והן מהעבודה הביתה, שכן אלו מבטיחים להם שהעובדים יגיעו בזמן הדרוש ללא איחורים שונים וכמובן, המעסיק מקל בצורה כזו על העובד וללא כל צל של ספק, חוסך עלויות נרחבות על החזרי נסיעות לעובדיו.

מחירון הסעות מאשקלון ואל העיר

מאיזה עיר לאיזה עיר? טווח עלויות ומחירים
הסעות מאשקלון לנתב"ג שדה התעופה (אוטובוס) 1,200 - 1,500 ש"ח
הגעה מהעיר אל אילת (אוטובוס) 2,000 - 2,900 ש"ח
שכירת מיניבוס ליום שלם מאשקלון לחרמון 2,000 - 2,800 ש"ח
הסעה לים המלח מהעיר (מידיבוס) 1,100 - 1,750 ש"ח
נסיעה לבאר שבע מהעיר באמצעות מיניבוס 650 - 950 ש"ח
הסעה מאשקלון לתל אביב עם אוטובוס 1,100 - 1,600 ש"ח

כך נראה אוטובוס מבפנים

הזמן שירותי הסעות לאירועים באשקלון 

מחפשים חברה אשר תספק לכם הסעות לאירועים באשקלון? אתם נמצאים באתר המתאים! בין היתר תוכלו למצוא אצלנו שירות מקצועי ומוזל להסעות לחתונה באשקלון ע"י חברה מקצועית ואמינה, אז למה אתם מחכים? צרו קשר עם טופ הסעות כבר עכשיו והתחילו לקבל הצעות מחיר מחברות שונות הפועלות ומספקות שירות באשקלון והסביבה, בכך תוכלו לבצע השוואת מחירים ולקבל את הטוב ביותר במחיר הנמוך ביותר, כי אנחנו דואגים ללקוח יותר מכל.

גם הסעות לעובדים באשקלון והסביבה

ניתן למצוא אצלנו שירותי הסעות לעובדים באשקלון, שירות מקצועי המסיע עובדים בכל יום אל מקומות עבודה בדומה למפעלים, משרדים ועסקים השונים, בין אם זה באמצעות מיניבוסים מידובסים או אוטובוסים שונים, תלוי כמובן בגודל העובדים ונקודות האיסוף הקיימות, אנו נוכל להעניק לכם פתרון לכל כמות, באופן שוטף ויומי או חד פעמי, תלוי מהו רצונכם. בנקודה זו נבהיר כי ניתן למצוא חברה אשר נגישה ומספקת הסעות לנכים באשקלון ברכבים מונגשים ומתאימים לכך.

מאגר חברות הסעות מאשקלון

ישנם לא מעט חברות בעיר אשקלון ובסביבתה, לפניכם רשימה חלקית של החברות באשקלון:
1. חברת הסעות שמשון בע"מ, נמצאת ברחוב: קק"ל 1, אשקלון.
2. נץ הסעות בע"מ, כתובת: שדרות התעשיה 8, לחץ למידע מורחב.
3. כ. גבי הסעות בע"מ, נמצא ברחוב: התחייה 32, בעיר.
4. אפיקי אשקלון בע"מ, רחוב המסגר 55.
5. המאירי הסעות ושירותים בע"מ, מרכז מסחרי שמשון ג אשקלון, רחוב יהודה הלוי 40.
ישנם עוד חברות הפועלות בעיר שלא צוינו כאן, לקבלת מידע על עוד חברות אתם מוזמנים לבקר כאן ברשימה המלאה והכלל ארצית שלנו, אשר מתעדכנת כל הזמן.