הסעה ל - 10 נוסעים ומעלה?

חוסכים בגדול עם טופ הסעות!

לחץ כאן ונחזור אליך
להצעות מחיר משתלמות!

חברת הסעות בבאר שבע

טופ הסעות מספקת שירותי הסעות בבאר שבע לכל רחבי הארץ וידועה בשירותיה הנאמנים, תוכלו לקבל אצלנו הצעות זולות והכי משתלמות שיש, מצא את החברות המובילות בעיר אשר ישמחו לספק לך את הצעות המחיר הזולות ביותר!

מסיעים אתכם בבאר שבע לכל יעד

- הסעות לאירועים בבאר שבע ומהעיר לכל אזור בארץ
- שירות סדיר של הסעות למקומות עבודה, בתי ספר וגני ילדים
- הגעה למקומות תיירותים בארץ כמו לכותל, לים המלח, חרמון ועוד!
- מחירים מוזלים לבאי הפורטל בעבור שכירת מונית גדולה החל מ-10 נוסעים.

מדוע כדאי לשכור חברת הסעות בב"ש דרך "טופ הסעות"

אנו נשדרך לכם חברה אשר דוגלת בבחירת נהגים מקצועיים ושירותיים אשר צברו ניסיון רב בכבישי ישראל אשר ברשותם צי של אוטובוסים, מיניבוסים ומוניות מפוארות. הרכבים מצויידים במערכות מולטימדיה מתקדמות שנועדו להנעים את זמני הנוסעים במהלך הנסיעה. הרכבים עומדים בכל התקנים של משרד התחבורה, כמו - כן הרכבים עוברים בדיקה חודשית ע"י קצין בטיחות מוסמך של החברה.

מחירון הסעות מבאר שבע ליעדים השונים

לפניכם טבלה המכילה מידע מעמיק בנוגע להסעים מאזור באר שבע לערים ומקומות תיור נוספים במדינה, תוכלו לראות כמה עולה כל נסיעה ובאיזה כלי רכב היא מתבצעת.
מבאר שבע לאן? רכב או מושבים טווח ממוצע (₪)
הסעה מבאר שבע לנתב"ג (לעוד פרטים) מיניבוס 1,400 - 1,900 ש"ח
שירותי הסעים בתוך העיר (גראנד קניון, אצטדיון טרנר, מועדון הפורום) מיניבוס 10 - 15 ש"ח לאדם
הסעות לחתונות ואירועים מבאר שבע לערים בסביבה (אזור דרום) אוטובוס 1,400 - 2,600 ש"ח
הסעה מבירת הנגד אל ים המלח מידיבוס 2,500 - 3,200 ש"ח
הסעות מבאר שבע לאשדוד או אשקלון טרנזיט (10) 900 - 1,400 ש"ח
שרותי הגעה מבאר שבע לחיפה והקריות 25 מושבים 2,100 - 3,500 ש"ח
מהעיר אל טבריה אוטובוס פרטי 3,600 - 4,200 ש"ח
מבירת הנגב אל נתניה, קיסריה והסביבה מיניבוס (15) 2,000 - 2,600 ש"ח

הסעות לצורכי תיירות בעיר באר שבע

אנו נדאג למצוא לכם חברת הסעות בבאר שבע מסיעה תיירים בכל רחבי הארץ מרגע נחיתתם בנתב"ג ולמשך כל השהות שלהם בארץ ישראל עד לרגע עלייתם למטוס בחזרה אנו מודעים לזמן הנסיעה בדרכים ונעשה ככל שביכולתנו להנעים ולהעביר את זמנם של התיירים וזאת על מנת לספק להם חווית נסיעה מושלמת וטיול שלא ישכחו לעולם.
הסעות בבאר שבע באוטובוס

ביטחות היא לפני הכל

קבלו הצעות רק של חברות הסעה פרטיות הפועלות בישראל כאשר כל רכבי החברה מטופלים באופן שוטף בהסכמי אחזקה מול מוסכים מורשים מתוך הקפדה חסרת פשרות על נושא הבטיחות ואחזקת הרכבים, כמו כן מצאו חברה אשר מעסיקה קצין בטיחות מוסמך המפקח על כל רכבי החברה באופן שוטף המאפשר לתקינותם לאורך כל הדרך, אל תתביישו לשאול מה קורה במצב של פאנצ'ר או תקלה כזו או אחרת ומהם האפשרויות החלופיות לשל תקלות.

חברות מוכרות ומומלצות בעיר

אם בכל זאת בחרתם שלא להזמין שירות דרך "טופ הסעות", הנה רשימת חברות אשר מספקות שירותים בעיר באר שבע: מרגלית ש.א הסעות,  אלכס, סולדאר, הסעות אפללו, אבי, א.ס.מ, אמיל,  בני הסעות, דוד הסעים, רמון הסעות, מוריס, ניב,  נתנאל, מאיה תור, שלמה ועוד המון חברות הפועלות בעיר. מוזמנים גם לבקר באינדקס הבא ולקרוא ברחבה על החברות הנוספות.
באר שבע

שירותים הסעים מיוחדים ופרטיים

בנוסף לכלל השירותים שאנו מעניקים בעיר באר שבע, יש גם שירותי הסעים מיוחדים בעבור תיירים, לאירועים וחתונות בפרט, שירותים מותאמים לנכים ובעלי מוגבליות וכמו כן הסעות פרטיות סדירות למקומות עבודה ובתי ספר באופן יומי, כל אלו ניתנים באמצעות רכבי הסעים מסוג שכירת אוטובוס, מיניבוס, טרנזיט, מידיבוס ועוד רכבי הסעים החל מ-10 מושבים ועד ל-55, רוצה לדעת מידע נוסף על מושבים? לחץ כאן והזמן שירות על פי כמות נוסעים ולא רכב.