הסעה ל - 10 נוסעים ומעלה?

חוסכים בגדול עם טופ הסעות!

לחץ כאן ונחזור אליך
להצעות מחיר משתלמות!

חברת הסעות בדרום

כולנו יודעים כי התחבורה הציבורית בישראל, ובמיוחד באזור הדרום, הינה בעייתית. הסיבה לכך, טמונה בכמות הנוסעים הגדולה אשר פוקדת את האוטובוסים והרכבות מידי יום, דבר אשר גורם לעיכוב בשעות הנסיעה, זמני המתנה גבוהים וצפיפות הנוסעים, לכן ישנן חברות הסעות פרטיות רבות, טופ הסעות תספק לך חברת הסעות בדרום הארץ אשר תשמח לסייע לכם!

מהם השירותים שניתן להזמין דרך טופ הסעות?

שירותי הסעים קבועים לילדים לבתי ספר ולמקומות עבודה.
✔ מתן פתרונות הגעה לכל אזורי הארץ.
 שירותי הסעות לאירועים וכמובן חתונות.
שירותי השכרה של רכבים כמו מיניבוס, אוטובוס ומידיבוס.

שירותי הסעות לכל אזור בדרום

ההבדל העיקרי בין נסיעה בתוך אוטובוס פרטי לבין נסיעה בתחבורה הציבורית, דהיינו, אוטובוסים או רכבות, הרי שהאוטובוסים לוקחים אותנו אל האיזור אליו אנחנו רוצים להגיע, אך לא אל הכתובת המדוייק, דבר, אשר לעיתים עלול להצריך אותנו לנסוע בשני אוטובוסים או ללכת ברגל. כאשר אנחנו בוחרים באפשרות נסיעה עם חברת הסעות בדרום, אנחנו חוסכים את הטירחה של לחכות לשני אוטובוסים או של ללכת ברגל, עניין הקשה בעיקר בימי החורף הקשים של דרום, או בימי הקיץ החמים. נסיעה באוטובוסים בתוך דרום הארץ יכולה להיות צפופה מאוד, רבבות של אנשים פוקדים את התחבורה הציבורית מידי יום ולעיתים עלינו להידחס אל תוך האוטובוס עם המוני אנשים אחרים. שירותי הסעות בדרום, לעומת זאת, מעניקות לנו חוויית נסיעה פרטית ואינטימית. במהלך הנסיעה אנחנו יכולים לשוחח בטלפון בשקט, לקרוא עיתון או לעיין במסמכים חשובים, ואפילו לנוח – דבר אשר אין אנו יכולים לעשות אפילו ברכבנו הפרטי. ישנם מיקרים, בהם התחבורה הציבורית כלל אינה זמינה ואנשים צריכים להזמין שירותי השכרת אוטובוס במצבים כמו בשעות הלילה ובימי חג או שבת, אין תחבורה ציבורית בישראל. במידה ואנחנו צריכים להגיע למקום כלשהו בשעת לילה, או לחזור מבילוי, נסיעה במוניות היא האפשרות היחידה אשר עומדת מול עיניינו, מאחר ואין כל אפשרות אחרת.

בוחרים בחברת הסעות בדרום הארץ

למעשה, כולנו מעדיפים לנסוע במוניות במקום בתחבורה הציבורית, אך אחת הסיבות בגינן אנשים נוטים לבחור בנסיעה בתחבורה הציבורית היא המחיר, אך האמת היא, שאם אנו בוחרים לחלוק מונית עם חברים או עם קרובי משפחה, כאשר מתאפשר לנו, המחיר עשוי להיות זול יותר. קחו לדוגמא מצב בו שתי אמהות אחר הצהריים מעוניינות להגיע עם שני הילדים שלהם אל חוג, או הצגת תיאטרון. אילו היו נוסעות באוטובוס היו משלמות מחיר של ארבע כרטיסי נסיעה באוטובוס, ולעיתים אולי שני אוטובוסים. כמו כן, היה עליהן לחכות עד שהאוטובוס מגיע ולהתנייד עם הילדים בתוך האוטובוס  בשעת עומס וייתכן שאפילו לא יהיו מקומות ישיבה פנויים. במקום זה, אם הן בוחרות לחלוק נסיעה משותפת במונית, הן חוסכות את כל הטרחה של התנהלות עם שני ילדים באוטובס, ומגיעות בנוחות ובזמן בדיוק אל המקום אליו רצו להגיע ובאותו מחיר. על כן, אל לנו לחשוב כי נסיעה באוטובוס היא תמיד עדיפה כלכלית. ישנם מקרים, בהם נסיעה באוטובס בדרום ונסיעה במונית תעלה בדיוק אותו הסכום, אך שלמונית יתרון מובהק של נוחות וזמינות, אם זאת כאשר מדובר על יותר מנוסע אחד ובקבוצה מסוימת.

לפעמים פשוט משתלם להזמין שירותי הסעות בדרום

בניגוד לתחבורה הציבורית, בה אין הנחה על קבוצה משותפת של נוסעים, חברות הסעות בדרום מאפשרות לנו לקבל הנחה מסוג זה. אין ספק כי נסיעה במוניות בדרום הינה עדיפה על התחבורה הציבורית, בעיקר אם אין אנו מכירים את העיר ואין אנו מודעים לקווי האוטובוס ולזמני הנסיעה. על מנת לסוע בתחבורה ציבורית אנו תלויים בגורמים רבים, כמו תדירות קו הנסיעה, כמות הנוסעים שעלולה לעכב את הגעת האוטובוס ואפילו מזג אוויר סוער. חברה מובילה בהסעות מאפשרות לנו זמינות מלאה, הגעה מנקודה אחת אל נקודה שנייה בדיוק בהתאם לרצוננו ונוחות נסיעה מושלמת. חברה אשר זמינות לרשות הנוסעים 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, הן חלופה טובה ובטוחה לתחבורה הציבורית, בין אם אנחנו יחידים ובעיקר אם אנחנו קבוצה של נוסעים.

גם הסעות לאירועים בדרום הארץ במחירים מוזלים!

טופ הסעות תדאג לספק לך את השירות הטוב ביותר ובמחיר הנמוך ביותר! באמצעות שירותי הסעות לאירועים בדרום הארץ, תוכל להשכיר מיניבוס לצורכי הגעה לאירועים כגון חתונות, בריתות ובר בת מצווה, כל מה שעליכם לעשות הוא לחייג אל המוקד הטלפוני שלנו או להשאיר את הפרטים באתר האינטרנט ולקבל במהירות הצעת מחיר משתלמת של חברת הסעות באזור דרום הארץ שתשמח לספק לך את השירות שאתה דורש, ניתן לבקש גם לקבל עד 3 הצעות מחיר שונות, על מנת לבצע השוואת מחירים בין החברות השונות.
 
אזור דרום הארץ