השוואת מחירי הסעות
השוואת מחירי הסעות חוסכים בגדול עם טופ הסעות!

הסעות באשדוד

טופ הסעות תמצא לך חברת הסעות באשדוד לטיולים ואירועים מובילה בתחומה. אנחנו נשמח לעמוד לרשותכם ולשרותכם לכל מטרת נסיעה. יש לנו סטנדרטים גבוהים בשירות, אמינות ובטיחות.

שירותי הסעות באשדוד - המחירים הזולים בשוק

בטיחות: טופ הסעות הציבה לעצמה ערך עליון לאמינות והוא בטיחות הלקוחות והעובדים. החברה אוחזת בכל הרישיונות וההתקנים הנדרשים לצורך מן שירותי הסעות באשדוד. החברה מקפידה לערוך רענון נהלי בטיחות לעובדיה וכל רחבי החברה עוברים בדיקות תקינות תקופתיות ע"י קצין בטיחות תעבורתי.

הצוות והשירות: אמנם המחיר אצלנו הוא מבין הזולים שתמצאו, אך זה לא מה שהופך אותנו לחברה הטובה ביותר, אלא צוות העובדים וההנהלה אשר דואגים לכך שכל לקוח יהיה מרוצה ויקבל את השירות המקצועי והאדיב ביותר שניתן על מנת שירגיש בנוח במהלך כל הנסיעה אל יעדו.

חברת הסעות באשדוד

בטופ הסעות תמצא חברת הסעות באשדוד וטיולים

מצאו דרך טופ הסעות חברת הסעות באשדוד בעלת וותק, ניסיון רב ומוניטין עשיר בתחום ההסעים ומציעה לקהל לקוחותיה שירותי הסעה רבים ומגוונים ובהם:

  • הסעות באשדוד לעובדים אל מקום העבודה.
  • ראה איזה אוטובוסים ניתן להשכיר.
  • בעבור ילדים למוסדות חינוך.
  • הסעות לאירועים בכל רחבי הארץ, כולל הסעות לחתונה.
  • הסעה לנתב"ג מאשדוד.
  • פתרונות לטיולים ברחבי הארץ.
  • כלי תחבורה נגישים לבעלי מוגבלויות ולנכים.
  • הסעות קבועות למקומות עבודה, כולל הסעות למפעלים.

אנו מבצעים גם הסעות לאירועים באשדוד

חברת הסעות באשדוד מחויבת לשירות מקצועי ואדיב, בעלת וותק ומוניטין והינה בעלת מצבת עובדים ובראשם נהגים וותיקים ומנוסים בכבישי הארץ ואתריה. צוות נהגי החברה המנוסה ידאג כי השירות ללקוח ינתן ביעילות ובמהירות, ללא עיכובים מיותרים בדרך אל האירוע שלכם.

 

נהגי החברה בקיאים בתקנות הבטיחות ועומדים בסטנדרטים הגבוהים שהציבה לעצמה החברה. נוחות וחווית הנסיעה בחברת הסעות באשדוד משדרגת כל טיול והופכת כל נסיעה לחוויה מושלמת בפני עצמה. החברה הינה בעלת צי כלי רכב מגוון (מוניות, מיניבוסים, מידיבוסים, אוטובוסים ורכבי המיועדים להסעת נכים). צי עשיר מאובזר ומפנק: מיזוג, מושבים מרופדים ומרווחים, תא מטען גדול, מסכי טלוויזיה, נגני CD , DVD ועוד.

מחירון הסעות באשדוד

בטבלה למטה תוכלו לראות את מחירי ההסעות בעיר אשדוד בעבור יעדים שונים באזור הצפון, שירות הסעות במרכז וכמובן בדרום באמצעות כלי הרכב השונים. המידע הוא לצורך המחשה בלבד ואין מחייב את טופ הסעות או חברות הסעות באשדוד המספקות את השירות.
.

סוג השירות וטווח המחירים

הסעה מהעיר אל ירושלים

באמצעות מיניבוס במיועד ל20 אנשים. כיוון אחד.


800 - 1,500 ש"ח
הגעה אל עיר הבה דים

מתאים לקבוצות של 20 אנשים כיוון אחד.


900 - 1,700 ש"ח
הסעות מאשדוד לראשון לציון

הגעה לאירוע בראשל"צ מהעיר אשדוד באוטובוס (55 מושבים) וחזור.


900 - 1,700 ש"ח
השכרת מיניבוס להגעה לנתב"ג

הסעה לשדה התעופה בן גוריון, לכמות של 14 - 15 נפשות. כיוון אחד


600 - 1,200 ש"ח
נסיעה אל ים המלח מהעיר

שכירת מידיבוס המיועד המכיל עד 25 מושבים לכיוון אחד.


1,300 - 2,200 ש"ח
שכירת אוטובוס לטבריה מאשדוד

דו כיווני.


2,000 - 3,500 ש"ח
הסעה מיוחדת להר מירון

הסעה למירון בעיקר בתקופת ל"ג בעומר עם אוטובוס לכיוון אחד.


1,500 - 2,500 ש"ח

הדפס מחירון

הסעות באשדוד באמצעות מיניבוס

עם הניסיון והזמן למדנו כי בעיר אשדוד יש דרישה להסעות באשדוד לכל רחבי הארץ במגוון רחב של סוגים וגדלים. בין אם מדובר על הסעה יומיומית לבתי ספר, עבודה או טיולים, ובין אם מדובר על הסעות לאירועים באמצעות הידע והניסיון שלנו, הבנו כי אנו צריכים מגוון רחב של גדלי רכבים על מנת לספק שירות לכל תושבי העיר אשדוד.