השוואת מחירי הסעות
השוואת מחירי הסעות חוסכים בגדול עם טופ הסעות!

הסעות בגן יבנה

מחפשים חברת הסעות בגן יבנה? דרך 'טופ הסעות תוכלו למצוא הסעות לאזור המרכז, לים המלח, לצפון ולמגוון אזורים נוספים. השאירו פנייה באתר ונחזור אליכם עם כל הפרטים.

מצאו חברת הסעות בגן יבנה למגוון אזורים

מחפשים אוטובוס או מיניבוס להסעה מאזור גן יבנה או ממקום אחר אל תוך גן יבנה והאזור? הגעתם אל המקום הנכון. דרך הפורטל שלנו אתם יכולים לקבל עד שלוש הצעות מחיר מחברות הסעה פרטיות ולבחור בחברה שהכי מתאימה לכם.

 

דרכנו ניתן למצוא הסעות לאירועים שונים כמו למשל הסעות לבר מצווה בכותל וכמובן הסעות לחתונות בכל הארץ. ניתן להזמין הסעה עם מספר עצירות במהלך הנסיעה גם בהלוך וגם בחזור ולקבל אוטובוסים ממוזגים ומאובזרים תוך שמירה על סטנדרט גבוה וחווית נסיעה.

 

הסעות בגן יבנה

מחירים להסעות מגן יבנה למקומות בארץ

כמה תעלה לכם נסיעה מגן יבנה? תלוי לאיזה מרחק אתם נוסעים. הנה מחירון קצר שמציג דוגמאות לטווח המחירים בעבור מספר יעדים בארץ:

מחירי הסעות מגן יבנה למקומות שונים בארץ

עלות נסיעה מגן יבנה אל ים המלח

נסיעה אשר מתבצעת עם מידיבוס.


1,300 - 1,500 ש"ח
כמה תעלה נסיעה מגן יבנה לנתב"ג?

מתייחס לנסיעה במיניבוס 15 מקומות.


250 - 450 ש"ח
מחיר לנסיעה מגן יבנה אל החרמון

השכרת מיניבוס ליום שלם עם נהג צמוד.


2,000 - 3,000 ש"ח
נסיעה מגן יבנה אל העיר אילת

הסעה לקבוצה גדולה של 35 אנשים.


2,500 - 4,500 ש"ח

הדפס מחירון

איך לבחור חברות הסעות בגן יבנה?

על מנת לבחור חברת הסעות בגן יבנה אנו ממליצים לכם לבחון מולה את הדברים הבאים:

  • רמת האבזור של האוטובוס או המיניבוס - הקפידו לבחור בחברה אשר מספקת רכב הסעות איכותי. המשמעות היא מציאת אוטובוס עם מיזוג אוויר ועם הצללה של החלונות וגם עם מיקרופון ותאורה בלילה.

  • אדיבות הנהגים והצוות - אומנם לא תמיד ניתן לדעת זאת עד לרגע הנסיעה עצמה אך כבר בשיחת הטלפון אל מול נציגי החברה תוכלו להתרשם מהיחס, השירות והאדיבות.

  • מחיר - אין ספק שהמחיר הוא גורם מרכזי בקבלת ההחלטה שלכם ולכן וודאו שקיבלתם מספר הצעות מחיר ושבחרתם בהצעה המשתלמת ביותר.

  • וודאו מראש בקשות מיוחדות - אם אתם זקוקים להסעות של נכים נדרש לכך רכב מיוחד. לעיתים גם עבור קשישים אנו נצטרך גישה נוחה לרכב. וודאו זאת מול חברת ההסעות שלכם.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052800

הסעות בגן יבנה גם עבור טיולים 

אם אתם מתכננים טיול לקבוצה גדולה של אנשים תוכלו להזמין אוטובוס ליום שלם ואפילו למספר ימים. לפני הזמנת ההסעה אנחנו מתאמים ציפיות ומבינים מה הדרישות והצרכים שלכם על מנת לספק לכם את השירות הטוב והמקצועי ביותר.

 

אנו עובדים עם חברות הסעה אשר מספקות הסעה לאזורי הצפון כמו למשל הסעות לטיול בטבריה וגם כמובן לדרום הארץ למגוון יעדים כולל הסעות לאילת.