השוואת מחירי הסעות
השוואת מחירי הסעות חוסכים בגדול עם טופ הסעות!

חברת הסעות בדימונה

צריך שירותי הסעות בעיר דימונה או מהעיר או אל העיר? כל התשובות והאפשרויות הרי הן נכונות. דרך "טופ הסעות" תמצא שירותי הסעות בעבור אירועים וחתונות. כמו כן, לטיולים, למקומות עבודה ובעבור תלמידים וילדים לבתי ספר ומוסדות החינוך. פנה כעת והתחל לקבל הצעות מחיר ממש ברגע זה.

כל שירותי הסעות בדימונה במקום אחד

בין אם תצטרכו הסעה למטרת טיול, אירוע או סתם מפגש משפחתי, עם "טופ הסעות" תוכלו לקבל את הפתרון המשתלם והמושלם ביותר בעבורכם.

 

אנו פועלים עם מגוון של נותני שירות וחברות מהעיר כמו גם כאלו אשר תמיד נמצאים בסביבת דימונה. אנחנו יכולים לספק לכם כמה פניות, עד שלוש, כאשר זה המספר הריאלי ביותר לביצוע השוואת מחירים ומבלי כאב ראש מיותר.

 

אנחנו יודעים שבעת ביצוע השוואה בין חברות הסעות בדימונה אתם יכולים לחסוך בעלות המקורית שהחברה הראשונה או השניה הציעו לכם ולמעשה גם לחזור אליכם עם "מחיר מתוקן" ולבקש מהם להשוות למחיר שקיבלתם מהחברה האחרת.

 

הסעות בדימונה

מחיר להסעות מדימונה לשדה התעופה

ניתן להזמין דרך פורטל טופ הסעות, הסעה לנתב"ג במגוון כלי רכב, לכמות של שמונה נוסעים ומעלה. המחיר הממוצע בעבור השכרת טרנזיט מהעיר דימונה אל שדה התעופה, נע בין 800 ש"ח ל-1,200 ש"ח בממוצע, הכל תלוי ביום ובשעה ובמספר העצירות.

 

הסעה מדימונה לשדה התעופה בטרנזיט

הסעה מדימונה לשדה התעופה בטרנזיט: 1000 ₪

טווח מחיר גבוה 1200 ₪

טווח מחיר נמוך 800 ₪

הסעה לדימונה - כך נקבעת הצעת המחיר:

כאשר חברת הסעות בדימונה מתמחרת את עלות הנסיעה, היא מסתכלת בעיקר על הפרמטרים הבאים:

  • מועד הנסיעה: אם מדובר בנסיעה בשעות הלילה או במסגרת סוף השבוע, המחיר עשוי להתייקר. גם במהלך מועדי חג, העלות תהיה גבוהה יותר.
     
  • מרחק הנסיעה: זהו אולי הפרמטר המרכזי אשר ישפיע על המחיר. זקוקים להסעה מדימונה ליעד רחוק כמו החרמון, ים המלח או הכנרת? תאלצו לשלם יותר מאשר נסיעה אל באר שבע או כל נסיעה אחרת לאזור הדרום.
     
  • סוג הרכב: הכלל הוא כזה - ככל שרכב ההסעות גדול יותר, כך מחיר הנסיעה מתייקר. השירות של השכרת אוטובוסים לטיולים, יהיה יקר יותר מאשר השכרה של מיניבוס או מונית גדולה לטיול.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052800

כמה זמן מראש נדרש להזמין את ההסעה?

מועד הזמנת הנסיעה תלוי בסוג הנסיעה, סוג הרכב הדרוש לכם וגם העונה בשנה שבה אתם מתכננים לנסוע.

 

ברוב הגדול של המקרים, בעונת הקיץ ישנו ביקוש גבוה יותר להשכרת אוטובוסים, מיניבוסים או רכבי הסעות מסוגים אחרים ולכן כדאי להזמין את ההסעה בעונה זו מספר ימים ואפילו מספר שבועות.

 

גם סוג הנסיעה משפיע על מועד ההזמנה: הזמנת אוטובוס לטיול, צריכה להתבצע בהתראה של שבועיים מראש, בעוד נסיעה לשדה התעופ בן גוריון או הסעה לשדה רמון יכולה להתבצע גם מספר ימים לפני המועד עצמו.

הסעה בדימונה

הסעות בדימונה לאירועים בכל הארץ

בישראל יש מספר רב של אולמות אירועים ובמידה ואתם זקוקים להסעה לחתונה, לאירוע בר מצווה, ברית או כל אירוע אחר - תוכלו להזמין שירותי הסעות בדימונה ולבצע איסוף של נוסעים במספר תחנות שונות לאורך הדרך. כדאי לזכור כי לרוב חברות ההסעה ישנם גם פתרונות לאלו מכם אשר מחפשים להשכיר רכבי VIP על מנת להגיע לאירוע בסטייל ולהתחיל את החגיגות כבר בזמן הנסיעה.