השוואת מחירי הסעות
השוואת מחירי הסעות חוסכים בגדול עם טופ הסעות!

הסעות ברחובות

שירותי הסעות באזור רחובות באמצעות אוטובוסים ומיניבוסים לכל מטרה המתבצעים על ידי חברת הסעות ברחובות ומעניקים פתרונות הסעים והגעה לאירועים, בתי ספר, מקומות עבודה, חתונות והכל באופן פרטני. ניתן לקבל עד שלוש הצעות מחיר דרך פורטל 'טופ הסעות' כבר עכשיו.

השוואת מחירי הסעות ברחובות

רוצים חברת הסעות ברחובות במחיר טוב ומשתלם? ערכו במהירות דרך טופ הסעות השוואת מחירים בין 3 חברות הסעות ברחובות, כל מה שעליכם לעשות הוא להשאיר פרטים בטופס או ליצור עימנו קשר טלפוני, לקבל שיחות מאותן חברות, להשוות במחירים ולבחור בהצעת המחיר המשתלמת ביותר! זה בחינם, זה מהיר וזה חסכוני.

מתי כדאי להזמין מיניבוס ברחובות?

שירותי הסעות בתוך העיר רחובות למעשה יתבצעו לרוב באמצעות מיניבוס כאשר רוצים להגיע אל מסיבה, נשף, אירוע קטן באמצע היום. מרבית הסיכוים שלא נצטרך אוטובוס שלם אשר מכיל כ-55 מושבים ונוכל להסתפק במיניבוס. כאשר מסתובבים בתוך העיר עצמה כקבוצה מיניבוס הוא הפתרון המושלם.

 

בנוסף, אנו יכולים לומר לכם כי מרבית מקומות העבודה בעיר משתמשים ברכבים הקטנים יותר וזו בשל הסיבה שהם מבצעים איסוף על פי אזור ולא בכמה ערים שונות. במידה ותרצו ללמוד ולהזמין שירות של מיניבוס תוכלו ללחוץ כאן ולעבור לעמוד המתאים.

 

אוטובוס של חברת הסעות ברחובות

אנו מציעים גם אוטובוס להשכרה

ניתן גם לשכור אוטובוס בעיר רחובות והוא בדרך כלל ישמש אותנו לשימוש באזורים לנסיעה מחוץ לעיר עצמה. כאשר נרצה לנסוע אל אירוע, חתונה למשל, מומלץ לשכור רכב גדול לכל הקבוצה אשר יסיע אותם אל היעד ויחזיר אותם חזרה אל העיר.

 

מקרה נוסף שניתן לראות בו שימוש הוא הסעות ילדים ותלמידים לבתי ספר, כאשר נעשה שימוש באוטובוס מאסף באופן פרטי שפועל יום יום. שירות זה מופעל על ידי חברה המספקת הסעות פרטיות ברחובות כמו שניתן למצוא אצלנו.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052800

 

שירותי הסעות ברחובות הכי זולים שיש!

לא בא לכם להוציא כסף רב על חברה בעלת שם ומוניטין ואתם דווקא מחפשים אחר הפתרון הזול יותר. אנו יכולים לפתור לכם את הבעיה בקלות ולתת לכם כמה טיפים כיצד למצוא חברת הסעות זולה ברחובות.

 

ראשית בדקו את טיב הרכבים, אם החברה צעירה ושאפתנית ככל הנראה שהם יספקו לכם רכבים חדישים ומחיר הוגן על מנת לצבור מוניטין ושם בעיר. בנוסף בדקו אם יש להם רישיון עסק ואת כל הביטוחים הנדרשים. דבר שלישי ואחרון רגע אחד לפני שאתם לוחצים ידיים, בדקו את זמני ההגעה וכמות העצירות וההספקות בנסיעה באוטובוס מחוץ אל העיר רחובות.

כמה זמן לוקחת נסיעה מרחובות אל מחוץ לעיר?

הוספנו לכן טבלה של הערכה לכמה זמן לוקחת הסעה מרחובות אל יעדים מחוץ לעיר.

 

הסעה מהעיר אל היעד זמן הגעה משוער + עצירות בדרך
שירות הסעה מאורגן מרחובות אל עיר הבה דים 1.25 שעות, ללא עצירה.
הסעות מרחובות לים המלח (אזור המלונות) באמצעות אוטובוס 2.50 שעות, כולל הפסקה אחת.
הגעה מהעיר אל ירושלים (אזור העיר העתיקה, כותל) 1.45 שעות, ללא הפסקות בדרך.
הסעות מרחובות לשדה התעופה בן גוריון (נתב"ג) - עם מיניבוס 1.30 שעות, כולל נקודות איסוף.
שירותי הגעה לאירועים מרחובות לאשדוד. 1.00 שעות, כולל איסוף מנקודות.
הסעות מרחובות לחרמון 3.5 שעות, 2 הפסקות בדרך.

יש לנו גם שירותי הסעות מיוחדים ברחובות

טופ הסעות הנו פורטל אשר מאגד חברות הסעים שונות בעלות פתרונות רבים. החל מהסעות ברחובות ליעדים קבועים כמו לבתי ספר וגני ילדים ועד למקומות עבודה, לרבות הסעות למפעלים. ניתן גם לשכור רכבים לכל מטרה, החל מעשרה נוסעים, וכמובן שגם בעבור אירועים כמו חתונות, בת מצווה ובר מצווה, חינות ועוד.

 

אפשר גם להזמין הסעות לקברי צדיקים, לים המלח ואפילו לשדות התעופה השונים בארץ. דרך 'טופ הסעות' תמצאו חברות הסעות ברחובות המעניקות את כלל השירותים הנ"ל, השאירו פרטים או חייגו והתחילו לבצע השוואת מחירים כבר עכשיו.