הסעה ל - 10 נוסעים ומעלה?

חוסכים בגדול עם טופ הסעות!

לחץ כאן ונחזור אליך
להצעות מחיר משתלמות!

חברת הסעות בחדרה

בעמוד שלפניכם תוכלו לקרוא אודות השירותים שמעמידה טופ הסעות באזור חדרה לרשות לקוחותיה השונים, מלבד הסעות תלמידים, לעובדים, הסעות VIP באוטובוסים מפוארים ולנתב"ג עליהן הסברנו גם באתר. ללא כל צל של ספק, טופ הסעות מתמחה בתחומים נוספים הקשורים אל שוק ההיסעים, בין השאר מבצעת החברה שירותי שינוע לגופים רפואיים גדולים כקטנים.

טופ הסעות מסיעים אתכם בחדרה

- הסעות לאירועים בחדרה: חתונות, בריתות וחינות
- שירותי הסעים בעבור טיולים בכל אזורי המדינה מהעיר
- שכירת מונית גדולה החל מ-10 נוסעים ועד לאוטובוסים ומיניבוסים.
- הסעות סדירות בעבור ילדים לבתי ספר ועובדים למקומות עבודה.
- פתרונות מהירים והכי זולים שתמצאו בחדרה.

שירותי הסעים באזור חדרה והסביבה

כמובן, ללא יוצא מן הכלל וללא כל צל של ספק, כי כל אותן העברות שונות שמבצעת חברת הסעות בחדרה כמו אלה המוזכרות לעיל, מתבצעות על פי התקנות של משרד הבריאות ועל פי החוקים המחמירים ביותר על מנת למנוע פגיעה בטיב הלקוחות שלנו. זאת ועוד, חברה שמבצעת גם כן שילוחים יוצאי דופן כמו גם העברות של ציודים אלקטרוניים רגישים או בעלי ערך כספי רב במיוחד. כאשר חברה להסעות בחדרה מבצעת העברות כמו אלה המוזכרות במאמר זה, היא מבטיחה ללקוחותיה ראש שקט עם טובי העובדים שלה ושמה דגש על כך שאנשי הצוות שמעבירים את הציוד יהיו כאלה בעלי סיווג המתאים לעבודה. כמו כן, חברתנו מספקת שירותי הסעות לאירועים בחדרה  וגם שילוח של דברי דואר פשוטים והפצתם. קראו עוד על טופ הסעות ועל התחומים בהם היא מתמחה בפרק ההמשך.

הסעות לאירועים וחתונות בחדרה

באמצעות טופ הסעות כיום קל יותר למצוא שירותי הסעות בכל מקום ברחבי המדינה, גם בעיר קטנה כמו חדרה כיום ישנו ביקוש גדול אשר ממשיך לגדול בעבור הסעות מיוחדות לאירועים וכמובן לחתונות, חברתנו מעניקה את השירות מא' ועד ת' ותדאג לכך שתקבלו הצעות מחיר לכל שירות גם הקטן ביותר כאמור אנו מציעים שירותי הסעים באמצעות מיניבוסים ואוטובוסים בעיר ומחוץ לעיר. בנוסף ניתן לספר כי יש לנו שירות חדש ונגיש לבעלי מוגבליות (נכים) ואנו ממליצים לכם לבחון אותו מול נציג שירות של הפורטל.
השכרת מיניבוס בחדרה

שירות באופן קבוע בחדרה

שירות הסעים קבוע בעיר, ניתן להזמין הסעות עובדים בחדרה למקומות עבודה מחוץ לעיר כמו לירושלים, תל אביב וחיפה באופן יומי וקבוע כמו כן השירות ניתן באמצעות מיניבוסים מאובזרים ונוחים על פי אורך הנסיעה. בנוסף חברתנו מעניקה פתרונות הסעות לילדים בעבור בתי ספר וגם טיולים מטעם מוסדות החינוך, הכל באופן חודשי וקבוע עם נהג המלווה אתכם לאורך כל התקופה.

למה טופ הסעות ולא חברה פרטית?

בחירה בחברה פרטית היא כבר התחלה של "פינוק" אך זה לא נכון במאת האחוזים, כאשר כיום נסיעה ורכב אינם מוגרדים כמותרות אלא כאמצעי מחייה לכל דבר ועניין אנו מאמינים ששימוש בהסעות פרטיות גם הוא כזה, כאשר ניתן להוזיל את המחיר באופן משמעותי שמזמינים יחד מיניבוס ולא כל אחד נוסע ברכבו למקום האירוע, הטיול או כל יעד אחר. טופ הסעות מתחילה את מהפך המחירים בכך היא נותנת לפחות שלוש הצעות מחיר של חברות מתחרות בתחום וחוסכת לכם כסף!

מהם היעדים המובילים מחדרה?

שאלה דיי כללית, אך אנו חושבים שראוי ונכון לציין את היעדים המובילים לשנת 2018 אשר גולשים ולקוחות הזמינו דרכנו ומתגוררים בעיר חדרה להלן המקומות:
✔ מחדרה לירושלים ובחזרה באמצעות מיניבוס
✔ לאירועים בכל הארץ מהעיר
✔ להר החרמון באמצעות אוטובוסים (קרא עוד כאן)
✔ למחנה נתן (בדרך כלל בימי שישי בבוקר, ביקורים)
✔ לשדה התעופה (נתב"ג)
✔ איך לא? לים המלח!
✔ לעיר חיפה ובחזרה לחדרה
.
אלו הם היעדים הפופלארים ביותר, חברתנו מעניקה אפשרות גישה לכל אזורי הארץ בכל זמן שרק תרצו! צרו קשר עם נציג להזמנת השירות.