הסעה ל - 10 נוסעים ומעלה?

חוסכים בגדול עם טופ הסעות!

לחץ כאן ונחזור אליך
להצעות מחיר משתלמות!

חברת הסעות פרטיות בחדרה והסביבה

במאמר שלפניכם תוכלו לקרוא אודות השירותים שמעמידה חברת טופ הסעות בחדרה לרשות לקוחותיה השונים, מלבד הסעות תלמידים, לעובדים, הסעות VIP באוטובוסים מפוארים ולנתב"ג עליהן הסברנו במאמרים הקודמים. ללא כל צל של ספק, חברת טופ הסעות  מתמחה בתחומים נוספים הקשורים אל שוק ההיסעים, בין השאר מבצעת החברה שירותי שינוע לגופים רפואיים גדולים כקטנים. כך לדוגמא ניתן לראות שירותי הסעות בחדרה, או לאמיתו של עניין, שינוע של בדיקות דם, כמו גם תרומות דם ואפילו מבדקי מעבדות שונים.

שירותי הסעים באזור חדרה והסביבה

כמובן, ללא יוצא מן הכלל וללא כל צל של ספק, כי כל אותן העברות שונות שמבצעת חברת הסעות בחדרה כמו אלה המוזכרות לעיל, מתבצעות על פי התקנות של משרד הבריאות ועל פי החוקים המחמירים ביותר על מנת למנוע פגיעה בטיב הלקוחות שלנו. זאת ועוד, חברה שמבצעת גם כן שילוחים יוצאי דופן כמו גם העברות של ציודים אלקטרוניים רגישים או בעלי ערך כספי רב במיוחד. כאשר חברת הסעות בחדרה מבצעת העברות כמו אלה המוזכרות במאמר זה, היא מבטיחה ללקוחותיה ראש שקט עם טובי העובדים שלה ושמה דגש על כך שאנשי הצוות שמעבירים את הציוד יהיו כאלה בעלי סיווג המתאים לעבודה. כמו כן, חברתנו מספקת שירותי הסעות לאירועים בחדרה  וגם שילוח של דברי דואר פשוטים והפצתם. קראו עוד על חברת טופ הסעות ועל התחומים בהם היא מתמחה בפרק ההמשך.

הסעות לאירועים וחתונות בפרט בחדרה

באמצעות טופ הסעות כיום קל יותר למצוא שירותי הסעות בכל מקום ברחבי המדינה, גם בעיר קטנה כמו חדרה כיום ישנו ביקוש גדול אשר ממשיך לגדול בעבור הסעות לאירועים וכמובן לחתונות, חברתנו מעניקה את השירות מא' ועד ת' ותדאג לכך שתקבלו הצעות מחיר לכל שירות גם הקטן ביותר כאמור אנו מציעים שירותי הסעים באמצעות מיניבוסים ואוטובוסים בעיר ומחוץ לעיר. בנוסף ניתן לספר כי יש לנו שירות חדש ונגיש לבעלי מוגבליות (נכים) ואנו ממליצים לכם לבחון אותו מול נציג שירות של הפורטל.

שירות באופן קבוע

שירות הסעים קבוע בעיר,ניתן להזמין הסעות עובדים בחדרה למקומות עבודה מחוץ לעיר כמו לירושלים, תל אביב וחיפה באופן יומי וקבוע כמו כן השירות ניתן באמצעות מיניבוסים מאובזרים ונוחים על פי אורך הנסיעה. בנוסף חברתנו מעניקה פתרונות הסעות לילדים בעבור בתי ספר וגם טיולים מטעם מוסדות החינוך, הכל באופן חודשי וקבוע עם נהג המלווה אתכם לאורך כל התקופה.

למה טופ הסעות?

בחירה בחברה פרטית היא כבר התחלה של "פינוק" אך זה לא נכון במאת האחוזים, כאשר כיום נסיעה ורכב אינם מוגרדים כמותרות אלא כאמצעי מחייה לכל דבר ועניין אנו מאמינים ששימוש בהסעות פרטיות גם הוא כזה, כאשר ניתן להוזיל את המחיר באופן משמעותי שמזמינים יחד מיניבוס ולא כל אחד נוסע ברכבו למקום האירוע, הטיול או כל יעד אחר. טופ הסעות מתחילה את מהפך המחירים בכך היא נותנת לפחות שלוש הצעות מחיר של חברות מתחרות בתחום וחוסכת לכם כסף!

מהם היעדים המובילים מחדרה?

שאלה דיי כללית, אך אנו חושבים שראוי ונכון לציין את היעדים המובילים לשנת 2017 אשר גולשים ולקוחות הזמינו דרכנו ומתגוררים בעיר חדרה להלן המקומות:
✔ מחדרה לירושלים ובחזרה באמצעות מיניבוס
✔ לאירועים בכל הארץ מהעיר
✔ להר החרמון באמצעות אוטובוסים (קרא עוד כאן)
✔ למחנה נתן (בדרך כלל בימי שישי בבוקר, ביקורים)
✔ לשדה התעופה (נתב"ג)
✔ איך לא? לים המלח!
✔ לעיר חיפה ובחזרה לחדרה
.
אלו הם היעדים הפופלארים ביותר, חברתנו מעניקה אפשרות גישה לכל אזורי הארץ בכל זמן שרק תרצו! צרו קשר עם נציג להזמנת השירות.

חדרה