הסעה ל - 10 נוסעים ומעלה?

חוסכים בגדול עם טופ הסעות!

לחץ כאן ונחזור אליך
להצעות מחיר משתלמות!

חברת הסעות בחולון

הזמינו במהירות ובקלות שירותי הסעות בחולון דרך הפורטל שלנו וקבלו עד שלוש הצעות מחיר מחברות הסעים מאזור חולון והסביבה, השירות בחינם וללא כל התחייבות.

היתרונות שלנו על פני האחרים

מגיעים לכל נקודה בכל רחבי המדינה
פונים ומקבלים בתוך דקות ספורות הצעות!
דואגים לכם, קבלו רק הצעות ל חברות הוגנות.

פתרונות הגעה לאירועים מהעיר ובחזרה

ניתן לשכור אוטובוס ליום שלם למטרת הגעה לאירועים, הנהג ימתין עד סיום האירוע וישיב אתכם אל עירכם האהובה חולון, השירות הנ"ל הוא הנפוץ ביותר וכמובן שמדובר על הסעה לחתונה, חשוב לנו לציין כי ניתן להגיע אל העיר ומהעיר לכל יעדד ברחבי המדינה והמחירים משתנים על פי טווח הנסיעה (אורכה), כמות הנוסעים (סוג הרכב) וכמות של נקודות האיסוף.

איזה שירותי הסעות תמצאו בחולון?

דרכנו תוכלו למצוא חברת הסעות פרטית בחולון אשר מספקת מגוון פתרונות הסעה לילדים ולתלמידים באופן סדיר וקבוע, בדומה לכך יש את שירותי הסעות לעובדים למפעלים, מקומות עבודה ומשרדים, עוד תמצאו אצלנו זה הסעות לאירועים בחולון ובעיקר בעבור חינות, בר מצוות וגם לחתונות, יש לנו גם רכבים נגישים לבעלי נגישות ולנכים כמו כן ניתן לשכור מיניבוסים ואוטובוסים לצורכי טיולים בכל האזורים בארץ.

כמה צריך לעלות הסעה בחולון?

השאלה הכללית והכלכלית הזו משתנה, אך ניתן כמה דוגמאות נפוצות, בכל זאת אנחנו כאן על מנת לעזור, מחיר למשל להסעה באמצעות מיניבוס בתוך העיר למטרת הגעה לחתונה (15 נוסעים) נע בין 600 - 1,400 ש"ח, תלוי אם מדובר על  נסיעה חד כיוונית או הלוך וחזור, הסעה מהעיר לים המלח באמצעות אוטובוס פרטי יכולה לעלות כמה אלפי שקלים ליום שלם (3 - 5 אלף). בכל אופן אלו דוגמאות בלבד והמחירים יכולים להיות זולים או יקרים יותר, תלוי בתקופה ובתחרות הבריאה שקיימת בשוק. תוכלו לראות עוד דוגמאות של מחירים דרך המחירון המלא של טופ הסעות והכי חשוב, אל תשכחו לבצע השוואת מחירים!
אוטובוס לבן

הכר את החברות הקיימות בחולון

טופ הסעות עובדת עם מרבית החברות הקיימות בארץ, אך לא עם כולן. אם לא מצאתם הצעה אשר מספיקה לכם תוכלו להתסתכל ברשימה שנמצאת כאן, במידה ועדיין לא מצאתם חברה מתאימה, לפניכם שמות החברות הפועלות באזור חולון: דיגימי הסעות, מתי הסעות, ורסנו הסעות, דני, דורה, איתן הררי, שאשא הסעות, ציון הסעים ועוד.

למה להזמין דרך טופ הסעות?

שירותי הסעות בחולון הן לחברות והן לפרטיים, הן בשעות היום והן בשעות הלילה, הן לבודדים והן לקבוצות – טופ הסעות מעניקה שרות קבוע ומיוחד של הסעות בחולון, בזכות השירות שלנו תוכלו לחסוך מעצמכם טרחה גדולה או טרטור של קרובים וחברים. אנו נאסוף אתכם מפתח הבית, נדאג למטען ונסיע אתכם בביטחה, במהירות וביעילות מקסימלית אל פתח אולם הנוסעים. כך תימנעו מנהיגת לילה מיותרת, תחסכו זמן וכסף על איתור חנייה והגעה ממנה אל אולם הנוסעים ותוכלו להתפנות לחלוטין לענייני הנסיעה. כמו כן חברתנו מעניקה פתרונות קבועים לתלמידים לבתי ספר, גנים, מקומות עבודה ועוד.