השוואת מחירי הסעות
השוואת מחירי הסעות חוסכים בגדול עם טופ הסעות!

חברת הסעות בירושלים

פורטל "טופ הסעות" מספק שירותי הסעות בירושלים בזול לכל מטרה ויעד באמצעות כלי רכב חדישים מסוג: טרנזיט, מיניבוס ואוטובוס, הנכם מוזמנים לפנות כעת אל נציג ולקבל הצעות מחיר זולות של חברות הסעות בירושלים והסביבה.

מזמינים הסעה בירושלים רק עם טופ הסעות!

✔ שירותי הסעים בזול לכל יעד מעיר הבירה.
✔ כלי רכב בכל גודל: מיניבוס, אוטובוס וטרנזיט.

✔ הסעות לאירועים בירושלים ומהעיר במחיר הוגן

כיצד נשיג הסעות זולות בירושלים?

כאן בעצם "טופ הסעות" נכנסת לתמונה, אנו נעזור לכם לקבל עד שלוש הצעות מחיר של חברות הסעות מומלצות בירושלים, השיטה שלנו היא לתת לכם את האפשרות לבצע השוואת מחירים באופן מהיר ופשוט, כאשר אתם מקבלים הצעות מחיר תוכלו להתמקח על המחירים מול החברות השונות ולהתחיל להוזיל עלויות, השירות מטעם הפורטל ניתן ללא התחייבות כלשהי מצדכם מולו או אל מול החברות השונות כמובן ובחירתכם היא חופשייה לחלוטין, עוד נוסיף ונחזק כי השירות שלנו ניתן ללא כל עלות שהי, מטרתנו העליונה היא שתזמינו הסעות זולות בירושלים בכל עונות השנה ולכל מטרה.

הסעות מיוחדות לכל יעד בירושלים והסביבה

עיר הבירה של ישראל שופעת במקומות אותנטים אשר מבקרים בהם באופן תדיר במהלך השנה, טופ הסעות מספקת שירותי הסעות קטנות וגדולות ליעדים האלו באמצעות מגוון כלי רכב בהתאם לכמות הנושאים הדרושה, הנה חלק מן המקומות הפופלארים המבקרים בהם בעיר:

 • שירותי הסעים לכותל המערבי -ניתן להזמין באמצעות טרנזיט או מיניבוס לקבוצה קטנה למטרת טיול בכותל, השירות פועל בתוך העיר ומחוץ לעיר וניתן באופן פרטני לפי הזמנה מראש.
   
 • הגעה אל העיר העתיקה - קבוצות אשר מזמינות טיול מודרך באמצעות מדריך טיולים לעיר יכולות להיעזר בשירותי ההסעות הירושלמים שלנו אל העיר העתיקה שבירושלים.
   
 • הסעות לסליחות - בתקופת הסליחות מבקרים רבים פוקדים את העיר ירושלים, אנו מודעים לביקוש הרב ומתחזקים את צי האוטובוסים שלנו בהתאם, מומולץ להזמין את השירות מראש.
   
 • עצרת בירושלים - שירות מיוחד לבאי העצרת הכולל המתנה של כמה שעות של הנהג עד תום העצרת בעיר.
   
 • יום הבחירות - התנועה כבדה בעיר ואתם לא רוצים להשתמש ברכב הפרטי שלכם? ניתן להזמין מיניבוס אשר יצא ממקום העבודה שלכם אל הקלפיות.


חברת הסעות בירושלים

הסעות לאירועים בירושלים במחיר הזול בשוק!

יש לכם חתונה בירושלים שאתם צריכים להגיע אליה? ישנו אירוע משפחתי כלשהו ומתקיים בעיר? חלקה או בר מצווה בכותל? לנו יש את הפתרון המושלם והזול ביותר בעבורכם! ניתן להזמין הסעות באוטובוסים לירושלים למטרת אירועים, כמו כן באפשרותכם גם לשכור רכב מיניבוס (המכיל עד 16 מקומות), השירות ניתן לאורך כל האירוע, זאת אומרת אם מדובר על חתונה בעיר נהג האוטובוס ימתין עמכם עד סוף החתונה ובסופה יחזיר אתכם אל היעד המבוקש, זהו שירות נפוץ ומוכר מאוד בשל האירועים הרבים המתרחשים בירושלים, אצלנו תוכלו לקבל שירותי הסעות פרטיות בירושלים לקבוצות קטנות וגדולות באמצעות כלי הרכב העמודים לרשותנו, כל מה שעליכם לעשות הוא להרים את הטלפון ולהזמין דרך נציג.

שירותי הסעים באופן קבוע בתוך העיר

השירות הזה מיועד לתושבי העיר אשר צריכים פתרון הגעה למקומות העבודה, בתי ספר בעבור ילדים וקשישים הרוצים להגיע אל "המועדון" שלהם באופן יום - יומי. טופ הסעות מתחזקת קווים קבועים אשר פועלים באופן פרטי כמובן בעבור חברות שונות ומספקת הסעות בירושלים למקומות העבודה השונים ברחבי העיר, בין אם זה משרדים, מפעלים ומוסדות שונים. בדומה לכך אנו מספקים שירות לבתי ספר, תיכונים ואוניברסיטאות המעניקות לתלמידים וילדים פתרון הגעה קבוע לבתי הספר ומוסדות החינוך השונים. כאמור השירות ניתן כהסעה פרטית ומוזמן על ידי המוסד עצמו באופן חודשי, אם אתם אחראים על מוסד כזה - תוכלו להתקשר ולברר על עלויות ומחירים.

מחירון הסעות מירושלים לכל יעד

מאיפה לאיפה וטווח מחירים משוער
 • הסעה מירושלים לבאר שבע

  ההסעה מתבצעת באמצעות אוטובוס.


  2,600 - 3,100 ש"ח
 • מירושלים אל בית שמש

  הסעה באמצעות טרנזיט של 14 מקומות.


  940 - 1,220 ש"ח
 • מחיר הסעה למערת המכפלה מירושלים

  באמצעות מיניבוס עד 20 מקומות.


  2,200 - 2,450 ש"ח
 • הגעה לשדה התעופה (נתב"ג) מהעיר

  נסיעה עם מיניבוס מנתב"ג לירושלים.


  900 - 1,300 ש"ח
 • מירושלים לבית שאן

  נסיעה באמצעות מידיבוס.


  1,200 - 1,600 ש"ח
 • הסעות מירושלים להר מירון

  הנסיעה מתבצעת באמצעות אוטובוס גדול של 56 מושבים.


  2,500 - 3,300 ש"ח
 • מעיר הבירה אל נתניה

  נסיעה מירושלים אל העיר נתניה באוטובוס.


  2,200 - 2,400 ש"ח
 • כמה עולה הסעה ירושלים לתל אביב?

  מחיר עבור נסיעה באוטובוס.


  2,000 - 2,460 ש"ח
 • מירושלים אל קבר רחל וקברי צדיקים נוספים

  עבור טיול ליום שלם בקברי צדיקים. הנסיעה באמצעות מיניבוס


  1,400 - 1,800 ש"ח
 • מירושלים לים המלח

  כאן ניתן לקבל מידע נוסף על הסעות לים המלח מירושלים.


  2,400 - 3,200 ש"ח
 • הגעה מאשדוד אל העיר העתיקה

  הנסיעה נערכת באמצעות טרנזיט גדול.


  1,300 - 1,550 ש"ח
 • מערים באזור המרכז אל העיר ירושלים

  לדוגמה: בני ברק, בת ים, חולון או ראשון לציון


  1,800 - 2,500 ש"ח
 • הסעה לאירוע מחיפה לירושלים

  באמצעות מידיבוס 35 מושבים.


  2,600 - 2,900 ש"ח
 • מנצרת עילית אל העיר

  נסיעה אל תוך ירושלים באמצעות מיניבוס.


  1,300 - 1,780 ש"ח
 • נסיעה מפתח תקווה לעיר

  עבור נסיעת מיניבוס מפתח תקווה או הערים השכנות לה.


  1,400 - 2,100 ש"ח
 • הסעות מרחובות לירושלים

  באמצעות טיולית המכילה עד 40 מקומות.


  1,600 - 2,400 ש"ח
 • אוטובוס מכרמיאל לירושלים לחתונה

  הסעה לחתונה כולל המתנה במהלך האירוע.


  2,600 -2,900 ש"ח

הדפס מחירון

* המחירון אינו משקף את הצעות המחיר שתקבלו דרך הפורטל שלנו והוא לצורך מידע סטטיסטי בלבד.
* ייתכן כי תקבלו הצעת מחיר גבוה או זולה יותר באמצעות השירות שלנו, צרו קשר על מנת לבדוק.
* לצפייה במחירים נוספים, תוכלו להיכנס למחירון הארצי שמציע הפורטל.

הסעות לטיולים ותיירים בעיר הבירה

קבוצת תיירים ורוצים לראות את כל המקומות העתיקים והקדושים בירושלים? תושבי הארץ ורוצים לטייל בעיר? ניתן לשכור טרנזיט, מיניבוס ולקבוצות גדולות גם אוטובוס למטרת טיולים בעיר האמנם טופ הסעות לא מספקת מדריך טיולים, אך אנו פועלים בסמוך אל מדריכים וניתן להזמין אצלנו את השירות כולל נהג צמוד ליום שלם, אין הגבלת מקומות עצירה ואין מגבלה כלשהי של הפסקות, אתם משלמים אך ורק בעבור השכרה לכל היום. השירות הנ"ל הוא לא הזול ביותר אך הוא בהחלט משתלם לתיירים וקבוצות אשר רוצים לטייל בעיר ולראות את כל מה שיש לירושלים להציע.

למה שתבחרו ב"טופ הסעות"?

כיום טופ הסעות מספקת שירותי למגזר החרדי, העסקי והפרטי כאחד ויודעת לתת מענה מלא לכל בקשה אם זה באמצעות סוגי הרכבים השונים שלנו המתאימים לכל כמות של נוסעים, אם זה בשל המחירים הזולים שאנו מציעים וכמובן השירות האדיב והאיכותי שיש לנו להציע לכם. טופ הסעות דוגלת במתן הצעות מחיר זולות ועל כן תקבלו עד שלוש הצעות מחיר בעבור שירותי הסעות בירושלים מהחברות השונות, בסופו של יום אנו מאמינים כי תצליחו לבצע השוואות ולהגיע אל המחיר הכי זול שאפשר וזה באמצעות השיטה שפיתחנו (השוואת המחירים*) לטובת הגולשים ובאי האתר.

ירושלים

מתחילים בחוויה כבר בהסעה

הסעות לאירועים בירושלים הם חוויה בפני עצמה. הנסיעה במעלה ההר אל עבר העיר המיוחדת תמיד מעוררת תחושה של התרגשות. יש כל כך הרבה דברים לראות בעיר המשלבת את הישן עם החדש באופן מעורר השראה. קודם כל הכותל המקום המתאים ביותר לכל אירוע של בת או בר מצווה. אם יש לכם אירוע באזור אתם צריכים להיות בטוחים שכל האורחים יגיעו בבטחה ובדרך מהירה ונעימה. באמצעות שירותי ההסעות שלנו האירוע שלכם הולך להיות מושלם. הכל מתחיל בהגעה בזמן לאירוע עם שירות עד הבית לכל האורחים. יש לנו שירות לכל קבוצה בהתאם לגודל שלה. כך אתם חוסכים כסף ומשלמים בדיוק על השירות שאתם מקבלים.

טופ הסעות הפורטל שעובד נכון עבורכם

טופ הסעות עובדים בפריסה ארצית ובוחרים עבורכם את החברות המובילות ביותר בשוק. השיטה שלנו פשוט עובדת נכון. אתם שולחים לנו את הפרטים שלכם עם הדרישה להסעה ואנחנו מספקים בתמורה שלוש הצעות מחיר אטרקטיביות באזור המגורים שלכם. טופ הסעות הוא הפורטל הגדול במדינה ומהיום אין צורך לחפש במקום אחר. כל השירותים הנדרשים מרוכזים באתר אחד. נוח וידידותי למשתמש עם כל המידע הנדרש. יש לנו שירות לכל מקום בארץ כולל הסעות לשדה תעופה וטיולים. האוטובוסים שלנו מצוידים בכל הנדרש בשביל להפוך את הנסיעה לקלה ומהירה. השירות שלנו כולל איסוף מהבית ופיזור לאחר האירוע או הטיול. לוחות זמנים הם עניין משמעותי עבורנו ואנחנו עושים הכל בשביל לאסוף את כולםם בזמן קצר ומהיר תוך תכנון נכון של מסלול הנסיעה.

צור קשר עם טופ הסעות
מחפשים הסעה? צריכים עזרה? מצוין! הזינו פרטים כאן למטה, ואנו מיד נחזור אליכם.
או לחלופין, פשוט חייגו אלינו: 077-6052800.
 
בשליחת הפרטים הינכם מסכימים לתנאי השימוש באתר.
פרסם באתר טופ הסעות

חברת הסעים? יודעים לתת שירות אדיב ומהיר? מקומכם איתנו! יחד נעניק שירות טוב יותר לגולשינו, ואתם תקבלו לקוחות נפלאים תמיד. הזינו פרטי יצירת קשר כאן למטה, ואנו נחזור אליכם בהקדם. או חייגו אלינו למוקד הטלפוני: 077-6052800.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה