השוואת מחירי הסעות
השוואת מחירי הסעות חוסכים בגדול עם טופ הסעות!

חברות הסעות במעלה אדומים

מחפשים חברת הסעות ממעלה אדומים שבאזור ירושלים? דרך פורטל 'טופ הסעות' תוכלו לשכור מיניבוס או אוטובוס למטרת הסעות לתלמידים (בתי ספר), לטיולים, אירועים ולכל מטרה אחרת ברחבי הארץ. צרו עימנו קשר ובצעו השוואת מחירים בין חברות הסעות במעלה אדומים והסביבה.

השוואת מחירים בין חברות הסעות במעלה אדומים

היתרון הראשון של פורטל טופ הסעות הוא האפשרות לתת לגולשיו לבצע השוואת מחירים בין חברות הסעים שונות בכל אזורי המדינה. במקרה הזה אנו מדברים על מעלה אדומים. גם כאן תוכלו להשאיר פרטים או לחייג אלינו ולקבל בחזרה עד שלוש הצעות מחיר של חברות הסעות במעלה אדומים.

 

אחרי שתקבלו את ההצעות תוכלו לבחון מה זול ומה מתאים לכם ולבצע השוואה. כך שתוכלו גם לקבל שירות במהירות וגם להוזיל עלויות. השירות בפורטל "טופ הסעות" ניתן ללא התחייבות כלשהי וכמובן בחינם לגמריי.

חברת הסעות במעלה אדומים

אוטובוס או מיניבוס, איזה רכב אתם צריכים?

בפורטל ניתן למצוא מידע וכמובן להזמין את כלל סוגי הרכבים המיועדים להסעות (מלבד מגבלה אחת, החל מ-10 נוסעים ומעלה). ניתן לשכור מונית גדולה, טרנזיט, מיניבוסים, אוטובוסים, מידיבוסים ואפילו אוטובוס זעיר. גדלי הרכבים משתנים ונעים בין 10 נוסעים ועד ל-60 נוסעים, ניתן כמובן להזמין כמה רכבים ובכך לקבל כמות נוסעים גדולה יותר.

  • מיניבוס מכיל בין 10 - 25 נוסעים.
     
  • מידיבוס מכיל בין 30 - 40 נוסעים.
     
  • אוטובוס מכיל בין 55 - 60 נוסעים.

הסעות לתלמידים במעלה אדומים

מחפשים הסעה לתלמידים לבתי הספר? שירות קבוע באופן יום יומי של איסוף והחזרה מהבית אל הבית ספר ובחזרה? ניתן למצוא את השירותים הנ"ל גם בפורטל 'טופ הסעות'. האמת שכתבנו ברחבה כאן על הסעות תלמידים. אם אתם צריכים חברה שפועלת במעלה אדומים תוכלו להשאיר פרטים, או לחייג ולקבל בחזרה עד שלוש פניות חוזרות מאותן החברות המעניקות את השירות.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052800

נוסעים לטיול או אירוע? הזמינו חברה!

אצלנו ניתן להזמין גם נהג צמוד ליום מלא. אז אם אתם קבוצה שמתכננת לנסוע לטיול ליום או אפילו לכמה ימים, בין אם זה בים המלח או להר החרמון תוכלו להזמין רכב אצלנו. כמו כן, ניתן גם לקבל שירות אחר אשר יסיע אתכם ליעד ולאחר מספר ימים יחזיר אתכם.

 

עוד שירות נפוץ הוא הסעות לאירועים ובפרט בעבור חתונות וחינות. שם השירות כולל כמה נקודות איסוף והמתנה עד סיום האירוע ובחזרה למעלה אדומים. הרבה יותר קל ונוח להיעזר בנהג פרטי למטרות הסעים.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה