הסעה ל - 10 נוסעים ומעלה?

חוסכים בגדול עם טופ הסעות!

לחץ כאן ונחזור אליך
להצעות מחיר משתלמות!

חברת הסעות בכפר סבא

שירותי הסעות בכפר סבא והסביבה למגוון יעדים ומטרות שונות כמו: אירועים, ילדים ותלמידים, טיולים ואפילו השכרת רכבי הסעים מסוג אוטובוס או מיניבוס לימים מלאים כולל נהג צמוד ללווי לאורך כל הדרך, נסו את השירות שלנו וקבלו מחיר משתלם במיוחד.

למה "טופ הסעות" היא הכי טובה?

כי השירות שלנו הוא אדיב ומקצועי והכי חשוב - אנושי
בגלל שאנחנו נדאג לכם קודם ונתאים לכם כמה הצעות מחיר
ניתן לשכור שירותים מגוונים לכל מטרה ויעד
עובדים עם חברות מומלצות ואיכותיות בלבד.

כמה עולה הסעה בכפר סבא?

על מנת לענות לכם על שאלה שכזו (שהיא כמובן מבין הנפוצות) עלינו לפרק את  עניין המחיר ולהסביר כי היעד, המטרה וסוג הרכב הם אלו שקובעים את המחיר בסופו של יום, נוכל לתת דוגמא של הסעה לאירוע מכפר סבא אל תל אביב באמצעות אוטובוס (הלוך וחזור + המתנה) יעלה לכם בערך: 1,300 עד 1,650 ש"ח. לעומת זאת השכרת מיניבוס לכיוון אחד נניח לשדה התעופה מכפר סבא יעלה לכם בין 400 ועד 600 ש"ח ל-15 נוסעים, תמיד תוכלו לגלות עוד לגבי מחירים בעמוד המחירון שנמצא באתרנו ובכל עמוד של שירות יש גם מחירון מפורט.

הרכבים המובילים בחברות הסעות בכפר סבא

נכון, אנו פורטל הסעים גדול ונרחב ולא מחזיקים ברשותנו רכבי הסעים. אך כמו שאתם כבר מבינים אנו פועלים עם המון חברות הסעות בכפר סבא או באזורים אחרים ברחבי המדינה ולהם יש את כלי הרכב המתאימים לצורכי הסעה, זה מתחיל בעשרה נוסעים ויכול להגיע גם עד 55 ובאמצעות סופר בוס גם ל-60, כיום אנו יכולים לספק כל סוג של רכב ובכל גודל לכל מטרת הסעה ברחבי המדינה, בין אם זה באמצעות מיניבוסים, אוטובוסים וטיוליות, טרנזיט, מידיבוס ועוד מגוון רכבים מותאמים ונוחים לנסיעות ארוכות וקצרות.

איזה שירותים נוספים ניתן להזמין?

בפורטל שלנו אתם יכולים למצוא המון פתרונות להגעה למגוון רחב של יעדים, החל נסיעה עירונית ועד לצד השני של המדינה, אלו הם השירותים הנפוצים שמזמינים דרך האתר שלנו: הסעות לאירועים בכפר סבא ולחתונות, בר מצווה וחינות, טיולים ברחבי הארץ בין אם זה לקבוצות תיירים או לאזרחים אשר אוהבים לטייל באזור ים המלח, החרמון, הר מירון ואפילו קברי צדיקים. כמו כן יש הסעות באופן קבוע למקומות עבודה ולבתי ספר בעבור תלמידים, אתם יכולים גם למצוא פתרון הגעה לשדה התעופה בן גוריון ועובדה במחירים אטרקטיבים וכל זאת דרכנו.

אוטובוס ירוק

מזמינים הסעה בכפר סבא דרך "טופ הסעות"

בעת פנייה לפורטל "טופ הסעות" ניתן לקבל שירות מהיר ומקצועי על ידי מוקד שירות הלקוחות שלנו אשר אמון על השידוך בינכם הלקוחות והגולשים באתר ולבין חברת הסעות בכפר סבא אשר מספקת את השירות אותו אתם דורשים, בין אם זה הסעה לנכים, לטיולים באזורים במדינה, אירועים, מקומות עבודה ובתי ספר ועוד! דרכנו אתם תקבלו יותר מהצעה אחת ולמעשה תקבלו שלוש, כעת עליכם לקחת מחירים מכל אחת מן החברות ולבחור בזולה ביותר.