השוואת מחירי הסעות
השוואת מחירי הסעות חוסכים בגדול עם טופ הסעות!

חברת הסעות בהרצליה

צריכים שירותי הסעות בהרצליה? דרך טופ הסעות תוכלו להזמין חברה איכותית אשר תספק מחירים נוחים לצורכי הסעים בעיר הרצליה (כולל פיתוח) למגוון יעדים ומטרות שונות, הבולטים שבינהם הם אירועים, תלמידים וילדים ומוסדות חינוך, שירות הסעה מונגש (לנכים) ואפילו לים.

הסעות באזור הרצליה ע"י חברות מובילות

צריכים להגיע לאירוע מסוים? רוצים סתם לצאת לטיול עם המשפחה? באמצעות שירותי הסעות בהרצליה של "טופ הסעות" תוכלו להגיע מכל יעד לכל יעד מבלי להתאמץ יותר מידי.

 

אצלנו תוכלו להזמין שירותים רבים המפורטים במדורים השונים באתר, גם אם זה הסעה לאירוע ספציפי אשר כולל שכירת אוטובוס והמתנה עד לסוף האירוע. לחלופין תוכלו להזמין שירות לכיוון אחד בלבד וחזרה לאחר כמה ימים, למשל אם נוסעים להר החרמון ומחליטים ללון שם.

 

כמו כן ישנם עוד יעדים פופלארים כמו ים המלח, קברי צדיקים או סתם טיול גדול של המשפחה המורחבת שהחליטה לקחת אוטובוס ולטייל ברחבי ישראל. אלו אשר עושים אירוע בים בהרצליה יכולים לקחת נהג צמוד שיאסוף אותם מנקודות שונות בארץ ויסיע אותם עד לנקודת המפגש. שירות זה כמובן יכלול את הדרך חזרה ופיזור באותה המידה.

 

הסעות בהרצליה

ניתן למצוא גם שירותים סדירים וקבועים

אם יש לכם ילד אשר צריך להגיע לגן הילדים, בית הספר או התיכון ואין באפשרותכם להסיעו באופן פרטני, ככל הנראה שאתם תיעזרו בתחבורה ציבורית או בשירותי הסעים של מוסדות הלימוד. אם לא קיימים כאלה ישנן חברות הסעות פרטיות אשר פועלות בהסדרים מול בתי ספר או מול וועדי הורים אשר דואגים לשירות קבוע בעבור הילדים להגעה וחזרה מבית הספר בשעות קבועות.

 

את השירות הנ"ל ניתן לראות בעיר הרצליה בשל גודלה והמרחקים הגדולים אינם מאפשרים הגעה באופן עצמאי של הילד בשל תחלופה של יותר מקו אוטובוס אחד או הליכה ארוכה ברגל. בדומה לשירות זה ישנם הסעות למקומות עבודה אשר מתבצעים בתוך העיר הרצליה או מחוץ לעיר והם בדרך כלל מסובסדים על ידי מקומות העבודה.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052800

סוגי הרכבים השונים מותאמים לכל אחד

ישנם לא מעט סוגי רכבי הסעים, כאשר המוכר ביותר הוא האוטובוס המכיל 55 - 60 נוסעים. אחריו מגיע המיניבוס שיכול להכיל בין 15 ועד 22 נוסעים, וכאמור ישנו גם הטרניזט שמכיל בין 10 עד 12 נוסעים. ישנם עוד כמה רכבי הסעים כמו המידיבוס שהוא בין מיניבוס לאוטובוס והוא מכיל 30 - 40 נוסעים ומתאים דווקא לקבוצות בינוניות.

 

כיום ישנן לא מעט חברות הפועלות עם כל סוגי הרכבים על מנת לתת פתרון מקיף. לנו במאגר החברות ישנן כמה כאלו אשר יכולות לתת מענה ופתרון הסעה בהרצליה באמצעות אחד מן הרכבים הללו. בנוסף אנו רוצים להדגיש כי ישנם רכבים המותאמים לנכים לצורכי הסעה בתוך העיר ומחוץ לעיר ויש להזמינם דרך המוקד שלנו. חשוב לציין כי אנו מספקים הצעות מחיר החל מ-10 נוסעים ומעלה.

 

הסעות בהרצליה

האם כדאי להזמין חברה מחוץ להרצליה?

את האמת? כרגע מדובר של שירותים כאלו ישנה זניחות גדולה בין חברת הסעות בפתח תקווה לעומת חברה מהרצליה. הערים האלו קרובות אחת לשניה ולא נראה הבדלי מחירים משמעותיים או בעיות כאלו.

 

חברות אשר "מצהירות" כי הן פעולות בכמה אזורי שירות מודעות למחירים בערים האלו, ולכן לא יתנו הצעות גבוהות בשל הדרך הנוספת הזו שעליהן לעשות. מעבר לכך ישנם המון חברות שנמצאות בעיר מסוימת ומספקות בכל הערים השוכנות שירותים על מנת לתפוס קהל יעד גדול יותר.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה