השוואת מחירי הסעות
השוואת מחירי הסעות חוסכים בגדול עם טופ הסעות!

הסעות בנורדיה

באתר 'טופ הסעות' תוכלו למצוא שירותי הסעה באמצעות אוטובוסים וגם מיניבוסים ורכבים נוספים לכל אזור בארץ! משווים מחירים וחוסכים בעלויות ההסעה בקלות עוד היום.

שירותי הסעות בנורדיה לכל מטרה

מחפשים הסעה לצורך הגעה לאירוע? זקוקים לרכב שייקח אתכם אל שדה התעופה או מהשדה בחזרה למושב נורדיה? אנו מספקים שירות השוואת מחירים עבור הסעות פרטיות עבור תושבי נורדיה לכל מטרה והכל במחיר זול ומשתלם. דרך אתר 'טופ הסעות' תוכלו לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות מחברות מקצועיות אשר מספקות הסעה באזור השרון ולבחור מתוכן בהצעה שהכי מתאימה עבורכם.

הסעות בנורדיה

כמה עולה הסעה לשדה התעופה מנורדיה?

הסעה אל שדה התעופה מנורדיה לוקחת בממוצע כשעה, זאת כמובן במידה ולא מתבצעות עצירות נוספות במהלך הנסיעה ואיסוף מערים נוספות. באשר למחיר הנסיעה, בדרך כלל עבור נסיעה שכזו באמצעות מונית גדולה, תשלמו סכום שנע בין 450 ש"ח ל-650 ש"ח. המחיר מתייחס בדרך כלל לנסיעה בשעות הלילה ולא במהלך היום.

מחיר ממוצע עבור נסיעה מנורדיה לשדה התעופה

מחיר ממוצע עבור נסיעה מנורדיה לשדה התעופה: 550 ₪

טווח מחיר גבוה 650 ₪

טווח מחיר נמוך 450 ₪

זקוקים למיניבוס או אוטובוס? נסו את 'טופ הסעות'

אם ברצונכם לשכור מיניבוס ליום שלם, כולל כמובן את שירות ההסעה עם נהג צמוד, עבור טיול בצפון או בים המלח, הגעתם אל המקום הנכון. תוכלו גם להיעזר בנו לצורך הסעה של תלמידים למוסדות לימוד באזור על בסיס קבוע תוך שמירה על אספקת רכבים חדישים ומאובזרים. ניתן גם להזמין כלי רכב קטנים יותר לצורך הסעה בנורדיה, כמו למשל השכרת טרנזיט שלוקח עובדים למקומות העבודה מדי בוקר ומחזיר אותם אחר הצהריים הביתה.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052800

כך מתבצע תהליך השכרה של רכב הסעה:

ראשית, מה שעליכם להגדיר הוא כמובן את היעד עבור הנסיעה שלכם. לאחר הגדרת היעד, נדרש להגדיר האם מתוכננות עצירות במהלך הנסיעה. אם כן, תתבקשו להגדיר היכן וכמה עצירות כאלה מתקיימות על מנת לאסוף אנשים נוספים.

כל נסיעה עשויה לייקר את עלות הנסיעה, ולכן ההמלצה שלנו היא לנסות ולהקטין את כמות הנקודות השונות ולקבץ אותן ככל הניתן. כמו כן, מומלץ להגדיר מראש מה הבקשות או הדרישות שלכם והאם יש דברים שחברת ההסעות צריכה לדעת עליהם כמו למשל אנשים עם צרכים מיוחדים הזקוקים לרכבים מותאמים וכדומה.