השוואת מחירי הסעות
השוואת מחירי הסעות חוסכים בגדול עם טופ הסעות!

חברת הסעות בנתניה

הזמנת הסעה דרך פורטל טופ הסעות תאפשר לכם, הלקוחות, להישען לאחור בתחושת נוחות. דרך הפורטל תוכלו לקבל עד שלוש הצעות מחיר של חברות הסעות מנתניה והסביבה, כך שתוכלו לבצע בתוך כמה דקות השוואת מחירים ולהוזיל את העלות באופן מהותי.

איזה שירות אתם הכי טובים בו?

פורטל טופ הסעות עובד עם חברות הסעות מכל הארץ, וכפי שהסברנו קודם לכן מספק שירות בפריסה כלל ארצית ומעניקה פתרונות הסעים לאירועים, טיולים, לעבודה, גני ילדים ולמוסדות חינוך, כל זה באמצעות האוטובוסים והמיניבוסים של אותן חברות.

 

אנו דואגים לכך שכל לקוח יקבל מעל להצעת מחיר אחת, ובהחלט יקבל את המחיר הטוב ביותר בעבור השירות שהוא מחפש כך שכל תושב בעיר נתניה יוכל להשיג הסעה במחיר המתאים לכיסו. אין לנו שירות ספציפי בו אנו טובים במיוחד, אנו נותנים דגש על שירות לקוחות ודואגים שתקבלו מספר הצעות מחיר, כך שתוכלו לבצע השוואה ולחסוך.

הסעות בנתניה

הסעות מנתניה לאן?

ניתן להגיע מהעיר נתניה אל כל יעד ברחבי המדינה באמצעות חברות ההסעים שפועלות עם טופ הסעות, בין אם זה אוטובוס מיניבוס טרנזיט או טיולית. תוכלו לראות בטבלה למטה את זמני ההגעה המשוערים לכל יעד מהעיר נתניה:
 

הסעות מנתניה אל: זמן הגעה משוער
הסעות מנתניה לנבת"ג (שדה התעופה בן גוריון) 1:00 שעות, ללא עצירות בדרך.
הגעה לטבריה (סובב כנרת) באמצעות אוטובוס 2:30 שעות, כולל הפסקה אחת.
נסיעה לחיפה מנתניה עם מיניבוס (22 מושבים) 1:45 שעות,  ללא הפסקות.
הסעות לבאר שבע מהעיר נתניה 1:50 שעות, דרך כביש אגרה.
קפיצה לתל אביב מהעיר 45 דקות
נסיעה לבני ברק מהעיר נתניה 40 דקות
מעבר מנתניה לחדרה (למסיבה אירוע ) 20 דקות
הסעה מנתניה לים המלח (אזור בתי המלון) 3:30 שעות, כולל 2 הפסקות בדרך.

אלו הם זמני הגעה משוערים, רוצים לדעת כמה עולות נסיעות כאלו? היכנסו כעת אל המחירון

איפה ניתן למצוא הסעות זולות באזור נתניה?

שירותי הסעות בנתניה והאזור ניתן למצוא בקלות באמצעות האתר שלנו אשר מאגד חברות הסעות פרטיות הפועלות באמצעות מיניבוסים ואוטובוסים. ניתן לשכור אצלנו רכב באמצעות נהג ליום שלם. לדוגמא תוכלו להזמינו להסעה לאירוע אשר נמצא מחוץ לעיר, והנהג יחכה לכם במהלך כל האירוע בחוץ ויחזיר אתכם בבטחה הביתה. עוד על הסעות לאירועים ניתן לקרוא כאן.

 

חוץ מכך, ניתן לומר כי הפורטל מאגד כמה חברות שונות ובפנייה אלינו תקבלו לפחות שלושה הצעות מחיר, מה שבהחלט יכול להוזיל לכם במחיר.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052800

מצאו חברת הסעות פרטיות בנתניה דרכנו

מחפשים אחר חברה פרטית לצורך הסעות לאירועים? צריכים שירות קבוע בעבור הסעת תלמידים וילדים לבתי ספר ולגנים? אולי מבוגרים ועובדים למקומות העבודה? לא משנה איזה שירותי הסעות בנתניה אתם מחפשים דרך הפורטל של "טופ הסעות" תוכל לקבל כל אחד מהם ובמחירים הכי זולים לאחר ביצוע השוואת מחירים.

 

פשוט פנו אלינו כעת, בין אם זה באמצעות הטופס או בשיחה ישירה אל המוקד הטלפוני והתחילו לקבל הצעות של חברות הסעות מנתניה והסביבה המספקות את כלל השירותים לכל אחד מן האזורים בארץ.

 

הסעה בנתניה

חברת הסעות בנתניה גם לטיולים ברחבי הארץ

מתכננים טיול באזורים שונים בארץ? כנראה שתצטרכו להשכיר אוטובוס עם נהג שילווה אתכם לאורך הטיול. דרך האתר שלנו תוכלו להזמין שירות זה מטעם חברת הסעות בנתניה המספקת מגוון רחב של רכבים החל ממוניות ומיניבוסים ועד לרכבים גדולים יותר כדוגמת האוטובוס.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה