השוואת מחירי הסעות
השוואת מחירי הסעות חוסכים בגדול עם טופ הסעות!

חברת הסעות בעמק חפר

מצאו חברת הסעות בעמק חפר עבור כל מטרה: טיולים מאורגנים לאזורים שונים בארץ, הסעות לאירועים, הסעות לנתב"ג וגם הסעות תלמידים. בצעו השוואת מחירים עם 'טופ הסעות' וקבלו הצעות מחיר שונות.

מחפשים הסעות בעמק חפר? הכירו את 'טופ הסעות'

'טופ הסעות' הוא הפורטל המקיף והגדול בישראל שמסייע לכם במציאת הסעה פרטית לכל מטרה. אם אתם מתכננים טיול של קבוצת אנשים באזורים שונים בארץ או אפילו זקוקים להסעות לאירוע כזה או אחר - דרך האתר תקבלו עד שלוש הצעות מחיר מחברות הסעה אשר פועלות בעמק חפר על כל יישובייה ובכך לחסוך בעלויות.

 

הסעות בעמק חפר

הסעות של תלמידים ביישובי עמק חפר

היות וישנם לא מעט יישובים בעמק, הביקוש להסעות של תלמידים על בסיס קבוע עולה. הסעות תלמידים מתאפשרות כמובן בסוגי רכב שונים, החל ממיניבוס או מידיבוס ועד לאוטובוס גדול וזאת כמובן בהתאם לדרישה וגם לפי כמות הנוסעים בהסעה שאתם מארגנים.

הסעות לאירועים בעמק חפר והסביבה

אם אתם מתכננים נסיעה קבוצתית מאזור עמק חפר או אפילו אל עמק חפר (כולל אזור התעשייה) תוכלו למצוא דרכנו שירותי הסעות מעולים. יש לא מעט אולמות אירועים באזור ולכן רבים מחפשים חברת הסעה מאובזרת ואיכותית הפעולת בהתאם לסטנדרטים גבוהים, שתסייע להם בהגעה וחזרה מאולם האירועים. ניתן למצוא הסעות לחתונה במחיר משתלם ביותר וגם הסעות לבר מצווה או בת מצווה למספר נוסעים של 8 נוסעים ומעלה.

 

באשר למחיר, נהוג לתמחר הסעה לאירועים בעמק חפר, במחיר של בין 600 ל-1,000 ש"ח, כאשר המחיר מתייחס להסעה במיניבוס.

 

מחיר ממוצע של הסעה לאירוע בעמק חפר

מחיר ממוצע של הסעה לאירוע בעמק חפר: 800 ₪

טווח מחיר גבוה 1000 ₪

טווח מחיר נמוך 600 ₪

 

אנחנו מסייעים במציאת שירותי הסעות בעמק חפר והסביבה, גם במושבים הבאים:

 

הסעות במושבי עמק חפר:

אביחיל בית יצחק
אמץ אלישיב
אחיטוב גאולי תימן
בית ינאי בית הלוי
בורגתא בארותיים
גבעת שפירא ביתן אהרון

 

הסעות בקיבוצי עמק חפר:

גבעת חיים מאוחד גבעת חיים איחוד
קיבוץ העוגן בחן
מעברות עין החורש
משמר השרון קיבוץ המעפיל

 

הסעות בישובי עמק חפר:

בת חפר חופית
יד חנה שושנת העמקים
צוקי ים בת חן

מדדים חשובים לבחירת חברת הסעות:

כאשר אתם בוחרים חברת הסעות בעמק חפר, כדאי שתשימו לב בראש ובראשונה לנושא הבטיחות. חשוב לוודא שיש באוטובוס או המיניבוס, חגורות בטיחות.

 

בנוסף, אנו ממליצים לבחון האם יש מערכת מיזוג אוויר ברכב והאם היא פועלת במצב תקין על מנת לאפשר חווית נסיעה טובה לנוסעים. בנוסף כדאי לבחון עם החברה האם יש ברשותה רישיון להפעלה של חברת הסעות ולוודא שהוא אכן בתוקף.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052800

כיצד מתמחרים הסעות בעמק חפר?

בדרך כלל כאשר חברת הסעות בעמק חפר מתמחרת את המחיר לנסיעה, היא לוקחת בחשבון את מרחק הנסיעה, את סוג רכב ההסעות הנדרשת לשם כך וגם שיקולים נוספים כמו מועד הנסיעה המדויק (בוקר או ערב) ומספר העצירות והאיסופים הנדרשים לאורך הנסיעה. כמו כן, במידה ונדרש מהנהג לחכות ביעד לצורך החזרת הנוסעים (כמו בחתונה או טיול) אז המחיר עשוי להתייקר.