השוואת מחירי הסעות
השוואת מחירי הסעות חוסכים בגדול עם טופ הסעות!

הסעות ביהודה ושומרון

מחפשים הסעה בשומרון? עם השירות של טופ הסעות תוכלו לקבל עד שלוש הצעות מחיר של חברות הסעות מיהודה והשומרון (איו"ש). כמו כן, ניתן לקבל את כלל השירותים: הסעות לתלמידים, ילדים, מקומות עבודה, שדות תעופה, אירועים וטיולים.

מסיעים אתכם לכל יעד בשומרון

מחפשים הסעה בתוך השומרון? או מהשומרון ליעד אחר? כאן בטופ הסעות תוכלו לקבל גם וגם! השירות מאפשר לקבל פתרון מקיף והגעה לכלל האזורים בארץ מיהודה והשומרון או אליו.

 

טופ הסעות הינו פורטל הסעות כלל ארצי הפועל בשיתוף פעולה עם מגוון רחב מאוד של חברות הסעים, כך שניתן לקבל מספר הצעות מכל אזור ולכל אזור ברחבי המדינה.

 

הסעות בשומרון

השוואת מחירים בין חברות הסעות ביהודה והשומרון

לא רק שניתן לקבל אצלנו פתרון הגעה לכל יעד, אפשר גם לחסוך! איך בדיוק? אז ככה: טופ הסעות מספקת לך את השירות שביקשת, בין אם השארת פרטים בטופס או חייגת אלינו. אנו נדאג להפנות אליך עד שלוש חברות הסעות מהשומרון.

 

אותן חברות יספקו לך את הצעות המחיר שלהן. כעת עלייך לבצע השוואה בין החברות השונות ולבחור בהצעה הכי זולה! כמובן שתוכל גם להתמקח על המחירים ולבקש הוזלה.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052800

הסעות לתלמידים בשומרון, מה צריך לדעת?

לא כל נהג ראשי להסיע תלמידים ובפרט ילדים, יש אישור מיוחד לכך שצריך לקבל וחברות הסעות המסיעות ילדים בעלות האישור הזה (לכן בקשו לראותו).

 

כמו כן, רכבי ההסעות צריכים להיות בעלי התקן המתאים לכך ולעבור בדיקות תקופתיות על מנת שהאישור ישאר בתוקף.

 

לכן ברגע שאתם בוחרים להזמין הסעות לתלמידים - חשוב שתוודאו שאכן קיימים כלל האישורים לכך (מול חברת ההסעות).

סוגי רכבים והתאמת כמות נוסעים

בטופ הסעות ישנם מגוון אופציות של רכבים המתאימים לכל כמות נוסעים (החל מ-10 נוסעים). תוכלו למצוא מיניבוסים, טרנזיטים, מוניות גדולות וכמובן אוטובוסים. ניתן לקבל פתרון לכל גודל של קבוצת נוסעים גם בכמויות גדולות מאוד.

 

האפשרות הזו מספקת לכם גולשי האתר גמישות לא רק בכלל אזורי הארץ [וכמובן גם ביהודה והשומרון] כפי שציינו קודם, אלא גם בהזמנת אוטובוס או כל רכב הסעות אחר המתאים לגודל הקבוצה שלכם.