השוואת מחירי הסעות
השוואת מחירי הסעות חוסכים בגדול עם טופ הסעות!

הסעות בתל אביב

כאן תקראו על מחירי הסעות בתל אביב ליעדים נפוצים, מהם זמני הנסיעה ליעדים נפוצים, איך לבחור רכב הסעות מתאים,אילו שירותי הסעות ניתן לקבל מאיתנו ואיך בהליך פשוט תוכלו למצוא חברת הסעה מומלצת באזורכם דרך פעולה חינמית ופשוטה בפורטל טופ הסעות - קראו וגלו.

מחירון הסעות בתל אביב

כאן תוכלו לקרוא טווחי מחירים עבור שירותי הסעות בתל אביב, אותם לקחנו ממחירון ההסעות המלא של פורטל טופ הסעות.
 

מחירון הסעות בתל אביב

הסעה מתל אביב לראשון לציון

המחיר כולל נהג ברכב הסעות המכיל בין 10 - 15 נוסעים.


450 - 600 ש"ח
הסעה מתל אביב לחרמון

המחיר עבור השכרת אוטובוס בתל אביב המכיל בין 55 - 60 מושבים. ליום שלם.


1,900 - 2,250 ש"ח
הסעה מתל אביב לאילת

כאן המחיר הוא לכיוון אחד וכולל בתוכו נהג צמוד עם אוטובוס, כולל עצירות.


1,200 - 1,550 ש"ח
השכרת מיניבוס לחתונה

המחיר כולל השכרת מיניבוס בתל אביב  הלוך וחזור מחתונה עם נהג שאוסף את כל הנוסעים, כולל עצירות שונות בדרך וכולל המתנה של הנהג עד תום האירוע.


1,200 - 2,000 ש"ח
רכב הסעות מתל אביב לחיפה

המחיר הוא לכיוון אחד מתל אביב עד חיפה.


1,100 - 1,500 ש"ח
מינובוס הסעות מתל אביב לים המלח

המחיר כולל מיניבוס המכיל בין 10 - 15 נוסעים, כולל עצירות וחזרה.


1,900 - 2,600 ש"ח
נסיעה מתל אביב לבאר שבע

המחיר מתייחס להסעה מתל אביב במיניבוס עם קיבולת של עד 20 נוסעים,כולל עצירות.


2,400 - 2,900 ש"ח
הסעה מתל אביב לאשדוד

כולל רכב מיניבוס המכיל עד 15 נוסעים, עם עצירות.


650 - 1,000 ש"ח
הסעת עובדים (עד 20 ק"מ מתל אביב)

מחיר לשימוש יומי, בהתחייבות לפעילות חודשית.


200 - 320 ש"ח
כמה עולה הסעה לבלומפילד במונית גדולה?

מחיר הסעה לבלומפילד.


450 - 800 ש"ח

הדפס מחירון

מהם זמני הנסיעה מתל אביב לערים נפוצות?

מתחת מוצגת טבלה שמכילה בתוכה מספר יעדים נפוצים שנהוג לארגן אליהם הסעות מתל אביב וכמו כן, גם את זמני הנסיעה.
 

מתל אביב ל: זמני נסיעה משוערים
זמני הסעות מתל אביב לחיפה  שעה עד שעה וחצי
זמני נסיעה מתל אביב לאילת ארבע עד חמש שעות
זמן נסיעה מתל אביב לים המלח שעתיים עד שעתיים וחצי
זמן נסיעה מתל אביב לבאר שבע שעה עד שעה וחצי
זמני הסעה מתל אביב לאשדוד 45 דקות עד שעה

איזה שירותי הסעות בתל אביב תוכלו למצוא?

מעבר לשירותי ההסעות הסדירים המיועדים לטיולים, לתיירים ולאירועים ישנם עוד מספר שירותים אשר ניתן להזמין דרך "טופ הסעות". להלן הרשימה:

 • הסעות נכים - אדם המתמודד בגבורה עם נכות? דע שגם אתה יכול להיעזר ברכב הסעות לנכים בתל אביב שביכולתו להסיע אותך ואת עמיתיך למגוון רחב של יעדי טיול נפוצים, תוך שימוש של רכב מותאם מבחינת איבזור ואמצעי המעלון ע"מ לאפשר לכם להתנייד בקלות אל ומהרכב.
   
 • הסעות מתל אביב לנתב"ג - התארגנתם על טיסה אבל לא על איך להגיע כדי לתפוס אותה? השיגו חברת הסעות מתל אביב לשדה התעופה מהיום למחר ע"מ שתוכלו לממש את החופשה שתמיד חלמתם עליה. כמו כן, מומלץ להזמין הסעה הלוך וחזור מנתב"ג לתל אביב ע"מ לקבל הצעת מחיר מוזלת יותר.
   
 • הסעות תלמידים בתל אביב - ניתן להשיג דרך טופ הסעות שירותי הסעות בתל אביב עבור ילדי גן ותלמידי בתי הספר השונים בעיר. כמו כן, ניתן דרך טופ הסעות להשיג שירותי הסעה למטרת טיולי בית ספר מחוץ לתל אביב. הורים לילד המתמודד עם מגבלה או קושי? השיגו רכב הסעה המותאם לילדים עם צרכים מיוחדים שמה שמייחד אותו הוא הליווי הצמוד שאותו הילדים מקבלים לאורך כל הנסיעה ע"י אדם המוסמך לכך.
   
 • הסעות עובדים בתל אביב - זה לא סוד שלהרבה עובדים המגיעים מחוץ לתל אביב קשה להתנייד בצורה נוחה באזור בגלל פקקים וצפיפות. דרך טופ הסעות ניתן להשיג שירותי הסעות לתל אביב עבור העובדים שלכם ע"מ להבטיח שיגיעו בזמן ובבטחה למקום עבודתם. ניתן להיעזר בשירותי ההסעות שלנו גם עבור הגעה לאירועי חברה וטיולים. חשוב שתדעו שניתן להשיג הצעת מחיר מוזלת יותר במידה יש התחייבות לחודש ומעלה.
   
 • הסעות לטיולים בתל אביב - תוכלו לקבל שירותי הסעות לטיולים בתל אביב ומתל אביב ליעדי תיירות נפוצים, כמו -  הסעה לחרמון , ים המלח ומקומות מיוחדים אחרים המיועדים לטיול וביקור מיוחד. 


השכרת אוטובוס בתל אביב

הסעות לחתונה בתל אביב דרך פורטל טופ הסעות

מתחתנים? מזל טוב! חוששים שאנשים שיקרים לכם יתקשו להגיע? אין מה. דעו שע"י השארת פרטים חינמית ניתן לקבל מאיתנו עד 3 חברות הסעה בתל אביב הנחשבות למומלצות ומקצועיות. נוסף לכך, דעו שבמסגרת שירותי הסעות לחתונה בתל אביב או מתל אביב ליעד אחר - נהג ההסעה יוכל לבצע מספר עצירות בדרך כדי לאסוף את כל הנוסעים שהזמנתם, הנהג אף ימתין עד לתום האירוע ע"מ לספק לאורחים שלכם הסעה חזרה לביתם בבטחה ובשלום.

כמו כן, מומלץ שתיסגרו על הסעה לחתונה כמה שיותר מוקדם וזאת ע"מ שתוכלו לשמור לעצמכם רכב הסעה המתאים למספר הנוסעים בו ביום המתוכנן ולכן כדאי כבר עכשיו לוודא מול כל אורח ואורח אם הוא מתכוון להגיע.

הסעה מתל אביב לים המלח

הסעות מתל אביב לים המלח נחשבות לנפוצות ביותר ואין פלא כי הרי מדובר לא רק באחד המקומות היפים בישראל אלא גם בעיניי העולם כולו (לא סתם מגיעים לשם כמויות נכבדות של תיירים מדי שנה). למי מכם שמעדיף לנצל את כל היום בשלמותו בים המלח, נמליץ להזמין הסעה בשעות הלילה ע"מ שלא לבזבז שעות אור על הנסיעה עצמה וגם חשוב לוודא מול חברת ההסעה בתל אביב שהיא אכן שולחת לכם נהג אחראי שדאג לנוח קודם לכן ע"מ שיהיה כמה שיותר ערני ומרוכז.

איך להשיג רכב הסעות בתל אביב בזול?

יש מספר היבטים שחשוב שתבדקו ע"מ להשיג רכב הסעות בתל אביב בזול:

 • נסיון - מומלץ לברר שנות נסיון בהם חברות הסעה בתל אביב מחזיקות. זכרו שככל שצברו ותק גדול יותר, כך הסיכוי שיוכלו להתמודד עם מקרים מגוונים ומפתיעים הינו גבוה בהשוואה לחברות הסעה החדשות בתחום.
   
 • השוואת מחירים - פורטל טופ הסעות מאפשר לכם לקבל עד 3 חברות הסעה בתל אביב, ביניהן תוכלו לברר מחירים עוד בשלב שיחת הטלפון ומאוחר יותר לבצע השוואת מחירים בין ההצעות שקיבלתם וכך לחסוך בזמני חיפוש ובכסף.
   
 • חוות דעת - נוסף לאפשרות השוואת המחירים, תוכלו לחפש חוות דעת של חברות ההסעה שתקבלו מאיתנו בדפי האינטרנט השונים ולהבין מלקוחות קודמים את אופי השירות והמקצועיות שחברות אלו העניקו להם. פעולה זו תאפשר לכם לבצע בחירה מושכלת.

השוו בטופ הסעות מחירי הסעות בתל אביב

חשוב לציין כי השימוש בפורטל טופ הסעות הוא כמובן ללא עלות נוספת או עמלה כזו או אחרת מצדכם. בנוסף אין לכם התחייבות כלפינו בכל הנוגע לשירות שאתם מזמינים. אנו כאן במטרה להוזיל את מחירי השוק וכל זאת בשיטת השוואת המחירים. בנוסף נציג טלפוני ייעץ לכם איזה כלי רכב כדאי לכם להזמין על פי כמות הנוסעים שלכם, ובכך גם לחסוך לכם בעלות השירות עצמו.


השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052800

איך לאתר חברת הסעות מומלצת בתל אביב?

נוסף להיבטים הקשורים בהשוואת מחירים, נסיון ובדיקת חוות דעת באינטרנט, ע"מ להשיג חברת הסעות מומלצת בתל אביב, כזו שבאמת מעניקה שירות ראוי ומקצועי, יהיה עליכם לבדוק מספר היבטים נוספים כדי לבחור נכון את חברת ההסעות:

 • סוג רכב ההסעות - חשוב ליידע שלא כל חברות הסעות בתל אביב מחזיקות בכל סוגי הרכבים ולכן, אם אתם לדוגמה מחפשים שירות ייחודי כמו שירותי הסעות VIP עם אפשרות לקריוקי, אפקטים ייחודיים של אורות ואפילו טלוויזיה - מומלץ שתבררו אם לחברת ההסעות שאתם פונים אליה אכן יש רכב כזה בהישג יד וכזה הזמין בתאריכים שאתם מעוניינים בהם.
   
 • רשיון - כמובן שחשוב שלנהג ההסעה יהיה רשיון נהיגה בסוג רכב ההסעה בו הוא יסיע אתכם אך כוותנו כאן היא לרשיון של חברת ההסעות לעסוק ככזו. הרשיון הזה מעיד על כך שבעלי החברה דואגים לבצע בדיקות בטיחות מעת לעת וכי הרכב שהם מחזיקים בו כשיר לעבוד כרכב הסעה.
   
 • אמצעי בטיחות - תוכלו אף לברר מול חברות הסעה בתל אביב אם ברכבי ההסעות שלהם קיימים איבזור בטיחות כמו - חגורות, ציוד עזרה ראשונה לעת חירום או חיישן תנועה שמתריע בעת שהנהג עובר בין נתיבים ללא איתות כחוק (מובילאיי).
   
 • מענה אנושי - קבצו כמה שיותר שאלות ובדקו את רמת הסובלנות והשירותיות נציגי חברת ההסעות בתל אביב איתם אתם משוחחים וזאת ע"מ לוודא שמדובר בנותני שירות מקצועיים ומסבירי פנים.


הסעות בתל אביב

איך אדע באיזה רכב הסעות לבחור?

רכבי הסעות בתל אביב וביכלל יש לבחור לפי כמות הנוסעים. בטבלה מתחת סיכמנו עבורכם זאת בקצרה ע"מ לסייע לכם לבצע בחירה מושכלת.
 

סוג רכב ההסעה המתאים להשכרה כמות נוסעים
השכרת מונית גדולה 5 - 10 אנשים
מיניבוס 15 - 30 אנשים
השכרת מידיבוס 20 - 40 אנשים
אוטובוס 55 60 אנשים

שאלות ותשובות בנושא שירותי הסעות בתל אביב


בין כמה חברות הסעה בתל אביב מומלץ לי להשוות?

פורטל טופ הסעות ממליץ להשוות בין 3 חברות הסעה בתל אביב, זה גם כמות החברות שתוכלו לקבל דרכנו ע"י השארת פרטים חינמית ומהירה בטופס המצורף.


כיצד לבחור בחברת הסעות בתל אביב שנחשבת לאמינה?

יש כמה היבטים שחשוב לבדוק, ביניהם: נסיון החברה בשוק, בירור חוות דעת ואף השוואת מחירים וסוג רכב ההסעה שהם מציעים - הרחבנו על כך במאמר.