חברת הסעות בנתניה

הזמנת הסעה בסניף של טופ הסעות בנתניה, תאפשר לך הלקוח להישען לאחור בתחושת נוחות וביטחון. כך עושה קהל לקוחותינו הרחב והותיק מזה שנים רבות, כאשר מזמין חברת הסעות בנתניה לאירועים או לטיולים ושירותי הסעה קבועים.

הזמן חברת הסעות בנתניה עכשיו!

אנו בטופ הסעות מספקים שירותי הסעות בנתניה ואנו דואגים להישאר בקידמת הטכנולוגיה בכל עת. אוטובוסים ומיניבוסים תיירותיים מפוארים בתקן יורו 5, התקן המתקדם ביותר כיום לשמירה על איכות הסביבה, מערכות איכון ושליטה, מערכות קשר, מערכות שמע TVDVD, מתקדמות ומוקד בקרה המפקח על הרכבים בזמן אמת.בטופ הסעות סניף נתניה הבטיחות מעל לכל.


חברת הסעות בנתניה לכל מטרה במחירים ללא תחרות:

   טלפון: 0722-601092    נייד: 053-7211673   
 

על נושא הבטיחות מופקד קצין בטיחות בכיר בתעבורה שתפקידו לבדוק את הרכבים אחת לחודש ולאשר את תקינותם, לבדוק את הנהגים ולנהל מעקב רצוף אחר סידרה רחבה של מסמכים והיתרים כדוגמת רשיונות הרכב והנהג, ביטוחי הרכבים, שיגרת הטיפולים של הרכבים, מעקב אחר שעות העבודה של הנהגים אשר עובדים בחברת הסעות בנתניה.

הסעות לאירועים בנתניה - רק דרך טופ הסעות!

בטופ הסעות אנו מבינים כי אנו פועלים באחד התחומים בהם התחרות היא הרבה ביותר.זהו שוק רחב ומגוון בו פועלים החל מחאפרים ועד חברות גדולות ומסודרות.לא קיים מחיר מסודר להסעה לפי קריטריונים מובנים, ולכן מגוון ההצעות שהלקוח יקבל יהיה רחב והשונות תהיה גדולה מה לעשות, כל חברת הסעות בנתניה תציג מחיר שונה.ישנן דרכים רבות להוזיל את המחיר ללקוח ובהן, שימוש בדלקים מאיכות ירודה, ביטוחים לא מתאימים, שימוש בחלפים מאיכות ירודה או סתם הזנחה של הרכב. בכל מקרה כל אחת מהדרכים האלו מובילה לאיכות שירות ירודה ללקוח, אנו חברת הסעות בנתניה אשר נותנת שירותי הסעות ברמה הגבוהה ביותר בעיר.בטופ הסעות בעיר נתניה אנו נוקטים בגישה שונה. הקריטריון המוביל הוא השירות ללקוח, אנו מבינים שלקוח מרוצה יחזור וישתמש בשירותינו ואף ישמש כשגריר ויביא עימו לקוחות נוספים.בטופ הסעות בנתניה אנו מבינים ששם טוב בונים בשנים ולהרוס, הורסים ברגע. אנו גם מאמינים כי אין הזדמנות שניה לעשות רושם ראשוני טוב, רוצים גם לחסוך בכסף? הכנסו אל מחירון הסעות של חברתנו.

 
העיר נתניה במבט עליון

שירותי הסעות לנתניה ובחזרה

ולכן אנו רוכשים את האוטובוסים המפוארים והמתקדמים ביותר בנמצא, אנו מחזיקים נהגים בוגרים מנוסים ואדיבים בעלי כל הרשיונות וההיתרים הנדרשים, אנו מקפידים הקפדה יתרה על לוחות זמנים, אנו מעסיקים קצין בטיחות בתעבורה, השקענו במרכז שליטה ובקרה בזמן אמת, אנו מחזיקים במערך שירות תחזוקה ושטיפה משל עצמנו.משרדי החברה וגם חצר השירות והטיפול באוטובוסים נמצאים בנתניה.לחברה מתחם ובו מרוכזים משרדי החברה, מוסך, חניית אוטובוסים ומכונת שטיפה, כל זה תמצאו בכל חברת הסעות בנתניה והסביבה, רוצים לקבל שירות? צרו קשר עם טופ הסעות כעת.