השוואת מחירי הסעות
השוואת מחירי הסעות חוסכים בגדול עם טופ הסעות!

חברת הסעות בבנימינה

הזמינו הסעה בבנימינה וגבעת עדה דרך טופ הסעות וקבלו עד שלוש פניות של חברות הסעים בחזרה! כך שתוכלו לבצע השוואת מחירים בינהם, לבחור בהצעה המשתלמת ביותר ולחסוך.

השתמשו בטופ הסעות והתחילו לחסוך

פורטל טופ הסעות מספק לגולש הדורש הסעה עד שלוש פניות בחזרה של חברות הסעות מהאזור המבוקש, בהתאמה לתיאור ולצורך.

 

האפשרות הזו חוסכת לכם זמן ויכולה גם לחסוך לכם כסף רב, כאשר תקבלו את הפניות תוכלו לקבל גם הצעות מחיר ועל פי כך תוכלו להתחיל לבצע השוואת מחירים בין החברות.

 

השיטה הזו פועלת ברוב המקרים ומאפשרת לכם לחסוך עשרות אחוזים מהעלות המקורית! חשוב לבצע השוואה לפחות עם שלושה חברות.

 

הסעות בבנימינה

עלות להשכרת מיניבוס בבנימינה והסביבה

בעבור נסיעה במיניבוס של עם 20 מושבים, תשלמו בדרך כלל בין 1,200 ש"ח ל-1,600 ש"ח. המחיר הוא בעבור השכרה ליום שלם, כולל נהג צמוד שמלווה אתכם. נציין בנוסף כי כאשר מזמינים הסעות בבנימינה, חשוב להדגיש את מספר נקודות העצירה לאורך הדרך, את נקודת המוצא, את היעד שאליו נוסעים ואת השעות המדויקות. כל אלו משפיעים באופן ישיר על המחיר ועשויים להוזיל או לייקר אותו.

 

מחיר ממוצע להשכרת מיניביוס בבנימינה

מחיר ממוצע להשכרת מיניביוס בבנימינה: 1400 ₪

טווח מחיר גבוה 1600 ₪

טווח מחיר נמוך 1200 ₪

יש גם שירותי הסעות לילדים בבנימינה

לא כל חברה יכול להציע ולספק הסעות לילדים בין אם זה לבתי ספר או לאירוע כיתתי. יש לקבל אישור על פי חוק לצורך כך ולעמוד בפרמטרים מחמירים. הכל מבדיקת תקינות הרכב, נהג המתאים לעבודה עם ילדים ופרמטרים נוספים שהוגדרו.

 

רק חברות כאלו יכולות לספק הסעות לילדים. בטופ הסעות תוכלו למצוא גם חברות המסיעות ילדים בבנימינה ומחוץ לעיר, השאירו פרטים ונדאג לשדך לכם את החברה המתאימה לכם.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052800

מציאת רכב הסעים בכל גודל (החל מ-10 נוסעים)

עוד יתרון גדול של 'טופ הסעות', כאן אתם יכולים להזמין הסעות בבנימינה לפי כמות הנוסעים המתאימה לכם. האמנם קיים מינימום הזמנה של עשרה נוסעים. אבל ניתן להגיע לכל גודל ולקבל התאמה ייעודית לכמות הנוסעים באמצעות כך שאנו פועלים עם חברות הסעות רבות.

 

אנו יכולים לתת מענה באמצעות רכבים שונים כמו טרנזיט, מונית גדולה, מיניבוס, אוטובוס, מידיבוס ועוד. אז אם אתם מחפשים רכב הסעים ספציפי - טופ הסעות תוכל לתת לכם את המענה - כן גם בבנימינה.

 

הסעות בבנימינה והסביבה

הסעות מבנימינה וגבעת עדה לכל יעד

אז לא רק שאנחנו יכולים לתת מענה לכל כמות נוסעים, אלא גם לכל יעד ברחבי המדינה ולכל מטרה. בין אם אתם צריכים הסעות בבנימינה לצורך נסיעה לאירוע הכוללת המתנה עד החזרה או לחלופין הסעה לטיול עם נהג צמוד לכל היום, אשר יעצור לכם במספר נקודות - תוכלו להזמין זאת דרך הפורטל שלנו.

 

כמו כן הסעות סדירות לכיוון אחד כמו לשדה התעופה או למטרת הגעה לטיול של כמה ימים ואיסוף לאחר מספר ימים. הפריסה הארצית של החברות הפועלות עם 'טופ הסעות' מאפשרת לכם לקבל הסעה מכל יעד ולכל יעד.