השוואת מחירי הסעות
השוואת מחירי הסעות חוסכים בגדול עם טופ הסעות!

הסעות בחיפה

דרך טופ הסעות ניתן למצוא הסעות זולות בחיפה לכל מטרה ובכל אמצעי כמו מיניבוס או אוטובוס וכמובן באופן פרטני - אם הנך מעוניין בהסעה לטיול, למקום העבודה, לתלמידים ולשדה התעופה, צור קשר כעת ואנו נדאג שתקבל עד שלוש הצעות מחיר כבר עכשיו!

השוואת מחירים למציאת חברת הסעות בחיפה

כמו בכל שירות שמזמינים, ישנה חשיבות מהותית לביצוע השוואת מחירים ובפרט בנושא הזה, כאשר קיימות עשרות חברות הסעה בחיפה והסביבה שישמחו להילחם עליכם כלקוחות שלהם ולהוזיל ולהשוות מחירים על מנת שאתם תהיו מרוצים ותיקחו את שירותי ההסעים שהם מציעים.

 

נוכל לומר לכם שלאחר מספר בדיקות שערכנו בפורטל טופ הסעות, הוכח כי השוואת מחירים יכולה להוזיל לכם עד כ-30% מגובה העסקה המקורית, שווה לחסוך כסף בקלות ובפשטות עם "טופ הסעות".
 

השכרת אוטובוס בחיפה

הזמינו שירותי הסעות לאירועים בחיפה

כדאי לדעת שבמסגרת שירותי ההסעות שאנו מספקים באזור הצפון ובעיר חיפה עצמה, תוכלו למצוא גם את השירות של הסעות לאירוע. ניתן להזמין מיניבוס ואפילו אוטובוס לחתונה, נסיעה לבר מצווה וכל שירות אחר.

 

בדרך כלל כאשר מזמינים הסעות לאירועים בחיפה, נדרשות מספר עצירות בתחנות שונות לאורך הנסיעה והמחיר יתומחר בין היתר לפי מספר התחנות הנדרשת. צרו איתנו קשר כעת והזמינו שירותי הסעות בצפון מהחברות המובילות באזור זה.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052800

כמה תעלה הסעה לתלמידים בחיפה?

אם תזדקקו להסעה חודשית לתלמידים אשר מתבצעת באמצעות מיניבוס, תשלמו בממוצע באזור 5,600 ש"ח. מחיר זה הוא מחיר חודשי ומתייחס להסעה דו כיוונית, כלומר איסוף של הילדים או התלמידים מנקודות איסוף שהוגדרו מראש אל בית הספר ומבית הספר בחזרה אל נקודות אלה. לפני הזמנת השירות, מומלץ להשוות בין לפחות שלוש חברות אשר מספקות שירותי הסעות ילדים בחיפה.

 

מחיר חודשי ממוצע להשכרת מיניבוס

מחיר חודשי ממוצע להשכרת מיניבוס: 5700 ₪

טווח מחיר גבוה 6800 ₪

טווח מחיר נמוך 4600 ₪

הסעות לטיולים מחיפה למקומות שונים

פרט לשירותי ההסעות שהזכרנו קודם לכן, תוכלו להיעזר באתר שלנו גם בעבור הסעות לטיולים בחיפה עצמה או הסעות לטיול באזורים שונים ברחבי הארץ כמו למשל ים המלח, הכנרת, הר החרמון ואפילו העיר אילת.

 

ניתן לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות בעבור הנסיעה הנדרשת לכם, מה שמאפשר להכיר טוב יותר את העלויות ובסופו של דבר עוזר גם לחסוך.

מרחקי הנסיעה מחיפה אל היעדים שונים

בטבלה לפניכם תוכלו לראות זמן הגעה משוער לכל יעד מהעיר חיפה, כמו כן ניתן להזמין את כל אחד מהשירותים האלו באמצעות פורטל 'טופ הסעות'.
 

הגעה מחיפה אל זמן נסיעה משוער
הסעה מחיפה אל נתב"ג
הגעה אל שדה התעופה בן גוריון באמצעות מיניבוס.
1.45 שעות + עצירה
נסיעה מחיפה לחרמון
בדרך כלל עם אוטובוסים.
2.00 שעות + הפסקה
הסעה פרטית מחיפה לאילת
במחירים מוזלים דרך טופ הסעות
8.5 שעות - עם הפסקות על פי הצורך.
הסעה לעיר הבה דים או מחנה נתן (באר שבע)
באמצעות חברת הסעות פרטית.
5.5 שעות + שתי הפסקה
שירותי הסעות מחיפה לים המלח
באמצעות מיניבוס עם נהג צמוד ליום שלם.
6.0 שעות + 3 עצירות בדרך.
הסעה פרטית לתל אביב
הגעה לאירוע באזור תל אביב.
1.50 שעות - ללא עצירות.
הסעה מחיפה לירושלים (כותל)
באמצעות אוטובוס בתוך ירושלים לכותל והעיר.
2.5 שעות - כולל עצירה.

חברות הסעות בחיפה עם דגש על בטיחות

היתרון הגדול ביותר שיש לשירותי הסעות בחיפה הוא הביטחון. ברוב הפעמים, הסעות מבוצעות בשעות הלילה, מה שמסכן את הנהג וגם את יושבי הרכב. זאת בנוסף לכל הסיכונים המצטברים בעת נהיגה בכבישים, במיוחד בישראל של שנת 2022.

 

בנוסף, אם תוסיפו לזה את עניין הג'ט לג שמאפיין את כל אלו שחוזרים מטיסות טרנס אטלנטיות, תקבלו מתכון בטוח לעייפות ונהיגה בכלל, אבל בכלל, לא בטוחה. לכן, למען ביטחונכם האישי, חברות הסעים פרטיות הם הפתרון הטוב ביותר עבורכם.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052800

מסיעים אתכם לשדה התעופה בזמן

מכל יעד ברחבי הארץ ובפרט מאזורי הצפון ניתן להגיע אל שדה התעופה בן גוריון. בעזרת שירותי ייעודי שנמצא גם אצלנו ב"טופ הסעות" אתם יכולים להזמין בתוך כמה דקות הסעה חד כיוונית אל שדה התעופה מחיפה לכל גודל של קבוצה, החל מ-10 נוסעים כמובן וברכבים שונים כמו מיניבוס, מידיבוס, טרנזיט ואפילו אוטובוס.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה