השוואת מחירי הסעות
השוואת מחירי הסעות חוסכים בגדול עם טופ הסעות!

חברת הסעות בחריש

למה להסתפק בהצעת מחיר מחברת הסעות אחת, כאשר אפשר לקבל מספר הצעות שונות? מחפשים שירותי הסעות בחריש? השאירו פנייה אצלנו ותוכלו לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות. ניתן להשכיר מיניבוס, אוטובוס, מונית גדולה או וואן לכל מטרה ונסיעה.

שירותי הסעות בחריש במחירים נוחים

מתגוררים בחריש? מעוניינים להשכיר אוטובוס או מיניבוס מחברת הסעות? הגעתם אל המקום הנכון. טופ הסעות הוא הפורטל הגדול בישראל בתחום ההסעות ובעזרתנו תוכלו לערוך השוואת מחירים בין החברות המובילות בארץ ולאתר חברת הסעות בחריש אשר תספק לכם שירות מקצועי, ברכב מאובזר ונקי, במחירים נוחים למדי.

 

ניתן לקבל מענה להסעות של קבוצות קטנות או גדולות, החל מ-8 נוסעים ומעלה. אם תכננתם לארגן הסעה לחתונה, הסעה לכותל המערבי לצורך בר מצווה או אפילו הסעה לטיול בצפון או בדרום, תוכלו לעשות זאת דרכנו בצורה מהירה אשר חוסכת זמן של חיפושים.

 

הסעות בחריש

כמה עולים שירותי ההסעות השונים מחריש?

במחירון הבא, תוכלו לקבל מידע על מחירים ועלויות של שירותי הסעות מסוגים שונים. נדגיש כי המחיר עשוי להשתנות בהתאם למספר משתנים כמו כמות העצירות המתבצעות במהלך הנסיעה, סוג הרכב, מועד הנסיעה (בוקר, לילה וכו') וגם כמובן בהתאם ליום בשבוע, כאשר בסופי השבוע העלויות גבוהות יותר.

השכרת מיניבוס בחריש לטיול בצפון

המחיר הוא להשכרת מיניבוס ליום שלם.


1,200 - 1,600 ש"ח
הסעה באוטובוס לשדה התעופה בן גוריון

הסעה לנתב"ג - כיוון אחד בלבד.


1,200 - 2,300 ש"ח
הסעה מחריש אל החרמון

המחיר הוא לכיוון אחד.


1,700 - 2,500 ש"ח
השכרת אוטובוס מחריש לירושלים

קראו עוד על הסעות לירושלים.


3,900 - 4,800 ש"ח
כמה יעלה להשכיר מיניבוס מחריש לאילת?

המחיר (צד אחד) תלוי ביום בו מתקיימת הנסיעה, כאשר בסופ"ש יקר יותר.


2,000 - 2,850 ש"ח

הדפס מחירון

מה חשוב לבדוק מול חברת ההסעות?

כאשר מזמינים שירותי הסעות בחריש, חשוב לבדוק את סוג הרכב שבו מתבצעת ההסעה, וזה כולל את האבזור שלו. למשל, האם יש מיזוג אוויר מעל כל מושב, האם יש חגורות, וילונות מעל החלונות וגם מערכת שמע ומיקרופון, מה שרלוונטי מאוד כאשר מחפשים הסעה לטיול בארץ בליווי מדריך.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052800

חברת הסעות בחריש עם ביטוח

חשוב לבדוק כי לחברת ההסעות יש מסמך אשר מכונה "אישור קיום ביטוח" ומהווה אסמכתא לכך שיש לחברה פוליסת ביטוח בתוקף. במסמך זה נהוג לפרט את הכיסויים הביטוחיים שיש לחברת ההסעות מטעם חברת הביטוח וחשוב לוודא כי בחלקו העליון של המסמך מופיע שם החברה, מספר הח.פ שלה ושאר הפרטים.