השוואת מחירי הסעות
השוואת מחירי הסעות חוסכים בגדול עם טופ הסעות!

הסעות ביקנעם

מצא חברות הסעות ביקנעם וביקנעם עילית דרך 'טופ הסעות' וקבל מספר הצעות מחיר כבר עכשיו! ניתן לשכור מיניבוסים ואוטובוסים למטרת הסעות לאירועים, טיולים, מקומות עבודה ובאופן כללי לכל מטרה! דרך הפורטל שלנו תוכלו לבצע השוואת מחירים מהירה וחסכונית. השירות ניתן בחינם וללא כל התחייבות.

חסכו בהזמנת הסעה ביקנעם עם "טופ הסעות"

השירות שמציע פורטל טופ הסעות לגולשים הוא ביצוע השוואת מחירים בין חברות הסעים שונות ובמקרה הזה חברות מיקנעם. בעת פנייה אלינו באמצעות הטופס או שיחה טלפונית, נציג מהמוקד שלנו ישלים מולכם את הפרטים החסרים וידאג למצוא לכם עד שלוש חברות הסעים מאזורכם אשר מספקות את השירות המבוקש, כולל שכירת מיניבוס, מידיבוס וכמובן אוטובוס.

 

לאחר כמה רגעים תקבלו בחזרה שיחות טלפון מאותן חברות המתאימות ותוכלו לשוחח על המחיר ולבדוק מי מבין השלושה מתאים לכם. כך שאתם יכולים כבר באותו הרגע לבצע השוואת מחירים ולהוזיל את העלויות באמצעות מיקוח או בחירה בהצעה הזולה ביותר.

 

הסעות ביקנעם

מה כוללות הסעות לאירועים מיקנעם?

בדרך כלל הסעות לאירועים ובין היתר לחתונות, כוללת איסוף מנקודה ראשית, נקודת עצירה או שתיים בדרך והגעה לאולם. שם הנהג ימתין עד סוף האירוע וזאת על פי שעה שתסוכם מראש בין החברה ובינכם. לאחר ההמתנה הנהג יסיע את האורחים בחזרה אל נקודת האיסוף הראשית.

 

בדרך כלל כל התהליך הנ"ל כלול בהצעת מחיר המסוכמת מראש מול חברות ההסעות והלקוח. אם זאת, אם קיימות הסתייגויות מומלץ כמובן לאשר ולאמת את הדברים. להגדיר שעות, להגדיר כמות עצירה וכמובן כמות נוסעים, עשו זאת לפי שאתם סוגרים עם החברה על מנת לקבל הצעת מחיר ריאלית.

 

הסעות במיניבוסים

השכרת מיניבוסים ביקנעם ואוטובוסים לכל קבוצה

יתרון השוואת המחירים של טופ הסעות הוא לא היחידי כאן. ניתן גם למצוא פתרון הסעה לכל כמות של נוסעים, החל מ-10 נוסעים באמצעות "מונית גדולה" ועד ל-60 נוסעים באוטובוס ואף יותר.

 

במידה ואתם קבוצה של 20 - 30 נוסעים תוכלו להשכיר מיניבוס ביקנעם, אם אתם בסביבות ה-55 ועד 60 תוכלו לשכור אוטובוס מחברה הפועלת ביקנעם ואפילו במידה ואתם כמות נוסעים גדולה מזו תוכלו לשלב בין מיניבוס לאוטובוס ואפילו לכמה אוטובוסים שונים (למשל לטיול שנתי לבית ספר).

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052800

שירותי הסעים קבועים באופן יומי לעובדים ותלמידים

האמנם הסעה קבועה למקומות עבודה ולבתי ספר בעבור תלמידים נכנסים תחת אותה הקטגוריה, מדובר על שירות חוזר שאינו חד פעמי, הסעה יום יומית למקומות עבודה הכוללת איסוף מנקודות מסוימות והגעה ליעד ספציפי, בין אם זה בית הספר, החטיבה או מקום העבודה שיכול להיות מפעל ואפילו חברת הייטק.

 

אם זאת, התנאים והתקן של הסעות לתלמידים ביקנעם ולא רק. הוא שונה ומוחמר משאר שירותי ההסעים השונים, החל מבטיחות ועד לאדיבות הנהג. דרך 'טופ הסעות' תוכלו למצוא ולהזמין חברות המספקות הסעות לעבודה ביקנעם והסביבה.

 

אוטובוסים ביקנעם

השכרת אוטובוסים לטיולים בכלל אזורי המדינה

מתכננים טיול בקרוב? לא רוצים לנסוע עם הרכב הפרטי? נהדר, בדיוק בשביל זה יש לנו את הפתרונות האידאליים בעבורכם! כיום אנחנו יכולים לומר לכם שמרבית ההזמנות להסעה לטיול מיקנעם הם לאזורים ספצייפים בארץ, למשל הסעות לים המלח בקיץ ובחורף הסעות לחרמון, אך אין זה אומר שקיימת הגבלה מבחינתנו. אנו יכולים לספק לכם חברות אשר יוצאות מיקנעם לכל יעד במדינה ולקוחות כמות נוסעים בכל גדול (החל מ-10 נוסעים ומעלה).