השוואת מחירי הסעות
השוואת מחירי הסעות חוסכים בגדול עם טופ הסעות!

חברת הסעות בעמק יזרעאל

צריך הסעה בעמק יזרעאל או אל העמק? דרך 'טופ הסעות' תוכל לקבל מספר הצעות מחיר של חברות הסעים שונות המספקות הסעות לאירועים, טיולים ולמעשה לכל מטרה! בין אם זה באופן יומי או חד פעמי, כמו כן ניתן לקבל שירות לכל גודל של קבוצה החל מ-10 נוסעים באמצעות טרנזיט או מיניבוס ועד לכ-60 נוסעים באוטובוס גדול.

מדוע לבצע השוואת מחירים ב'טופ הסעות'?

השיטה הנוחה והפשוטה שמאפשר לכם פורטל טופ הסעות (ללא התחייבות ולגמריי בחינם), תעזור לכם לחסוך בכסף! אז מה קורה בתהליך בעצם? ראשית עליכם לפנות אלינו בין אם זה באמצעות שיחה טלפונית או השארת פרטים באתר, לאחר מכן נציג מטעם פורטל 'טופ הסעות' יאמת איתכם פרטים וישלים פרטים חסרים, כמו למשל כמות נוסעים, מתי הנסיעה מתוכננת ומהם היעדים.

 

מהשלב הזה תפקידנו מסתיים ואנו מעבירים את הפרטים האלו לעד שלוש חברות הסעה שונות. במקרה הנ"ל החברות יהיו מעמק יזרעאל. הן יחזרו אליכם ויספקו לכם הצעת מחיר על פי התיאור שהגדרתם ולאחר שתקבלו לפחות שלוש הצעות, תוכלו לבצע השוואה ולדעת מי מתאים ומי הכי זול. בהצלחה.

 

הסעות בעמק יזרעאל

הסעות בעמק יזרעאל לכל מטרה

היתרון הנוסף של טופ הסעות היא האפשרות לקבל את כלל הפתרונות תחת קורת גג אחת, בין אם אתם צריכים הסעה לעמק יזרעאל או ממנו לכל יעד. תוכלו לשכור רכב הסעים המתאים לגודל הקבוצה שלכם (החל מעשרה נוסעים) ולהגיע לכל יעד.

 

בין אם זה אירוע, טיול, קברי צדיקים ואפילו חופשה בארץ או בחו"ל (הסעה לשדה התעופה). השאירו את הפרטים ונדאג לשדך לכם את החברות המספקות הסעות באזור עמק יזרעאל ומתאימות לכם.

מיניבוס, טרנזיט, מידיבוס וגם אוטובוס

לא רק הסעות מעמק יזרעאל לכל מטרה אלא גם לכל כמות נוסעים (במגבלה יחידה שהכמות המינימלית תיהיה כ-10 נוסעים). אלו הם סוגי הרכבים הנפוצים וכמות הנוסעים שכל אחד מהם מכיל:

  • טרנזיט, מיועד להסעה של כ-10 עד 14 נוסעים.
  • מיניבוס, החל מעשרה נוסעים ועד ל24 נוסעים.
  • מידיבוס - בין 25 - 40 נוסעים.
  • אוטובוס, מכיל כ-55 ועד ל-60 מושבים.

כמו כן, אם אתם קבוצות גדולות ניתן להזמין כמה אוטובוסים או אוטובוס + מיניבוס, כלל האפשרויות פתוחות לפניכם.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052800

כמה עולות הסעות בעמק יזרעאל בממוצע?

מאוד טריקי נושא המחירים בתחום ההסעות, כי ישנם המון משתנים כמו: כמות הנוסעים, מספר עצירות, המרחק בין היעדים, זמן המתנה לחזרה ועוד. לכן נוכל לתת לכם באופן כללי את המידע וכמובן שהצעת המחיר שתקבלו היא זו שתהיינה רלוונטית בעבורכם.

 

דוגמא אחת היא להשכרת מיניבוס בעמק יזרעאל המחיר הממוצע בדרך כלל יהיה בין 800 ל-1,200 ש"ח. כמו כן שכירת אוטובוס מסתכלת בממוצע בין 2,900 - 3,500 ש"ח. תוכלו לצפות בדוגמאות נוספות של מחירים בעמוד הזה ולהבין יותר לעומק את הנושא.