השוואת מחירי הסעות
השוואת מחירי הסעות חוסכים בגדול עם טופ הסעות!

​הסעות בשלומי

באתר 'טופ הסעות' תוכלו למצוא שירותי הסעות פרטיות במגוון כלי רכב מתקדמים וחדישים. ניתן להזמין הסעה לטיולים מאורגנים וגם לאירועים ברחבי הארץ, נסיעות לשדה התעופה ועוד.

שירותי הסעות בשלומי במחירים נוחים

טופ הסעות מציעה שירותי הסעות גם ביישוב שלומי אשר ממוקם בצפון הארץ ומאפשר לכם להשכיר אוטובוס או מיניבוס ליום שלם או אפילו למספר ימים במידה ונדרשת הסעה לטיולים ארוכים באזורים שונים ברחבי הארץ וגם למטרות אחרות כמו הסעות להופעות ואפילו נסיעות קבועות לתלמידים.

 

בעזרת השוואת מחירים קצרה ונוחה באתר שלנו, תוכלו לחסוך לא מעט כסף עבור הנסיעה המתוכננת שלכם. איך זה עובד? אתם משאירים פנייה באתר או מתקשרים אלינו טלפונית ואנחנו דואגים לכך שתקבלו עד שלוש הצעות מחיר שונות מחברות אוטובוסים.

הסעות בשלומי

מחיר נסיעה משלומי לאזור המרכז

בעבור נסיעה עם אוטובוס משלומי לאזור מרכז הארץ (למשל העיר תל אביב) תשלמו בין 2,000 ש"ח ל-2,600 ש"ח. המחיר הוא בעבור נסיעה בכיוון אחד, כאשר האוטובוס עצמו מתאים לכמות של 55 נוסעים.

 

מחיר ממוצע לנסיעה משלומי למרכז (אוטובוס)

מחיר ממוצע לנסיעה משלומי למרכז (אוטובוס): 2300 ₪

טווח מחיר גבוה 2600 ₪

טווח מחיר נמוך 2000 ₪

איך בוחרים חברת הסעות בשלומי?

לפני בחירת חברה שתספק לכם את שירותי ההסעה שאתם מחפשים, כדאי מאוד שתבדקו את הדברים הבאים:

  • מחיר הוגן ומשתלם: בדקו שההצעה הגיונית ושלא שילמתם מחיר גבוה עבור השירות. בשביל לקבל מידע מקיף בנושא המחירים של הסעות, תוכלו להיעזר במחירון ההסעות של טופ הסעות.

  • רמת האיבזור של הרכב: האם יש ברכבים מזגן? האם יש תאורה מעל כל נוסע? האם קיימת האפשרות להשעין את המושב אחורה בעת הנסיעה? בדקו את הדברים לעומק במחיר בנסיעות ארוכות.

  • יחס ושירותיות: בסופו של דבר נרצה לקבל יחס שירותי החל משיחות הטלפון המקדימות ועד לנהג שילווה אותנו במהלך הנסיעה. לא תמיד ניתן לזהות חברה שירותית מראש אך במקרים מסוימים ניתן כבר בשיחה הראשונה לזהות האם יש מענה לשאלות ולבקשות ובאיזה אופן מתנהלת השיחה עם הנציג.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052800

קבוצה גדולה? השכירו אוטובוס להסעה

דרכנו תוכלו למצוא מגוון פתרונות עבור קבוצות גדולות של אנשים ולמעשה האופציה הנפוצה ביותר היא כמובן השכרה של אוטובוסים. באוטובוס ניתן להכניס עד 50 נוסעים ואפשר להגיד שזה הפתרון המועדף מאחר ומדובר בכלי רכב מרווח ונוח שמתאים מאוד לנסיעות ארוכות.

 

הסעות לשלומי במיניבוס

הסעות משלומי גם לאזורים רחוקים בארץ

אם ברצונכם לנסוע ליעד רחוק כמו העיר אילת שבדרום הארץ, ים המלח או אפילו שדה התעופה, תוכלו להזמין כלי רכב שיקח אתכם לשם במחיר מצוין. אנו נעזור לכם למצוא חברת הסעות משלומי או ממקום אחר בצפון, אשר מחזיקה ברכבי הסעות מאובזרים וחדישים, בגדלים שונים, כך שתוכלו לקבל מענה מתאים לכמות הנוסעים שלכם.

כיצד נקבע המחיר של הסעות בשלומי?

התמחור אינו שונה מכל הסעה אחרת, כאשר המדדים הנבחנים הם מרחק הנסיעה, כמות העצירות הנדרשת במהלך הנסיעה שלכם וגם סוג וגודל הרכב. פרמטר נוסף שעשוי להשפיע הוא מועד הנסיעה מאחר והסעות בשלומי או ממנה בשעות הלילה המאוחרות או במהלך סופי השבוע, מייקרות את המחיר.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה