השוואת מחירי הסעות
השוואת מחירי הסעות חוסכים בגדול עם טופ הסעות!

​הסעות בשלומי

גרים בשלומי וזקוקים להסעה? באתר 'טופ הסעות' תוכלו למצוא שירותי הסעות פרטיות במגוון כלי רכב מתקדמים וחדישים. ניתן להזמין הסעה לטיולים מאורגנים וגם לאירועים ברחבי הארץ, נסיעות לשדה התעופה ועוד.

איך לבחור רכב הסעות בשלומי?

לפני שתשאירו את פרטיכם או לחילופין תצרו עמנו קשר, חשוב לציין שמינימום הנוסעים להשכרת רכב הסעות בשלומי הוא כ- 9 אנשים ולכן, כדאי שתמנו את מספר האנשים העתידים להשתמש בשירות של רכב ההסעות בשלומי. כדי לעשות עבורכם סדר - הכנו טבלה, שתציג בפניכם את סוג רכב ההסעות בהתאם למספר הנוסעים :

 • השכרת מיניבוס - השכרת רכב הסעות בשלומי מסוג מיניבוס מאפשר להסיע בין 9 - 30 נוסעים.
   
 • רכב מידיבוס - רכב מידיבוס מאפשר להסיע בין 9 - 40 נוסעים.
   
 • אוטובוס - באוטובוס ניתן לאכלס בין 50 לכ- 60 נוסעים.
   
סוג רכב להסעות בשלומי מס' הנוסעים שניתן לאכלס
מיניבוס 9 - 30 נוסעים
מידיבוס 9 - 40 נוסעים
אוטובוס 50 -60 נוסעים

מחיר נסיעה משלומי לאזור המרכז

בעבור נסיעה עם אוטובוס משלומי לאזור מרכז הארץ (למשל העיר תל אביב) תשלמו בין 2,000 ש"ח ל-2,600 ש"ח. המחיר הוא בעבור נסיעה בכיוון אחד, כאשר האוטובוס עצמו מתאים לכמות של עד 60 נוסעים.

 

מחיר ממוצע לנסיעה משלומי למרכז (אוטובוס)

מחיר ממוצע לנסיעה משלומי למרכז (אוטובוס): 2300 ₪

טווח מחיר גבוה 2600 ₪

טווח מחיר נמוך 2000 ₪

איך בוחרים חברת הסעות בשלומי?

לפני בחירת חברה שתספק לכם שירותי הסעות בשלומי, כדאי מאוד שתבדקו את הדברים הבאים:

 • מחיר הוגן ומשתלם: בדקו שההצעה הגיונית ושלא שילמתם מחיר גבוה עבור השירות. בשביל לקבל מידע מקיף בנושא המחירים של הסעות, תוכלו להיעזר במחירון הסעות של טופ הסעות.

 • רמת האיבזור של הרכב: האם יש ברכבים מזגן? האם יש תאורה מעל כל נוסע? האם קיימת האפשרות להשעין את המושב אחורה בעת הנסיעה? בדקו את הדברים לעומק במחיר בנסיעות ארוכות.

 • יחס ושירותיות: בסופו של דבר נרצה לקבל יחס שירותי החל משיחות הטלפון המקדימות ועד לנהג שילווה אותנו במהלך הנסיעה. לא תמיד ניתן לזהות חברה שירותית מראש אך במקרים מסוימים ניתן כבר בשיחה הראשונה לזהות האם יש מענה לשאלות ולבקשות ובאיזה אופן מתנהלת השיחה עם הנציג.

 

רכב הסעות בשלומי

השוו בין חברות רכבי הסעות בשלומי וחסכו

גרים בשלומי ומעוניינים לשכור רכב הסעות? בין אם אתם מעוניינים לצאת לבילוי חד פעמי או מעוניינים להסתייע ברכב הסעות בשלומי על בסיס קבע כמו במקרי הסעה לעובדים, תוכלו באמצעות הליך מהיר וחינמי של מילוי פרטים בפורטל טופ - הסעות לקבל עד 3 חברות המספקות רכבי הסעות בשלומי, שביניהן תוכלו להשוות במחיר הסופי ולחסוך בזמני חיפוש ארוכים ובכסף.
 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052800

כיצד נקבע המחיר של הסעות בשלומי?

התמחור אינו שונה מכל הסעה אחרת, כאשר המדדים הנבחנים הם מרחק הנסיעה, כמות העצירות הנדרשת במהלך הנסיעה שלכם וגם סוג וגודל הרכב. פרמטר נוסף שעשוי להשפיע הוא מועד הנסיעה מאחר והסעות בשלומי או ממנה בשעות הלילה המאוחרות או במהלך סופי השבוע, מייקרות את המחיר.

 

פרמטר משפיע על מחיר ההסעה מה מייקר את המחיר?
מרחק הנסיעה נסיעה משלומי לאיזור מרוחק (לדוגמה : ירושלים)
כמות העצירות ככל שיש יותר עצירות (המעכבות זמני נסיעה)
סוג הרכב השכרת רכב הסעה גדול (לדוגמה : אוטובוס)
מועד הנסיעה בשעות הלילה/ סופ"ש/ חגים