הסעה ל - 10 נוסעים ומעלה?

חוסכים בגדול עם טופ הסעות!

לחץ כאן ונחזור אליך
להצעות מחיר משתלמות!

חברת הסעות בקריות

אחד הגורמים החשובים בתחום של חברת הסעות בקריות, הוא הנהג. הרי בלעדיו האוטובוס לא יצא לדרך, והנסיעה תבוטל. אך חשיבותו, היא לא רק בעצם נהיגתו, אלא גם באופיו, עברו, ובאישיותו. לפיכך, על חברת ההסעות מוטלת אחריות כבדה, בזמן שהיא מקבלת נהגים לעבוד בחברה. 

פרטים על חברת הסעות בקריות

נהג אוטובוס איננו כמו נהג רכב פרטי. לא רק בגלל שהוא מחזיק ברישיון לאוטובוס, שהוא כמובן רישיון שונה מרישיון רכב פרטי, עם מבחנים שונים מאלו של רכב פרטי. אלא מעצם היותו אחראי על כמות נוסעים גדולה, מזו של רכב פרטי. נהג אוטובוס יכול להסיע 56 נוסעים, והוא יהיה אחראי על חייהם. לא רק זה, הוא צריך גם לנהוג שמאחוריו יש 56 נוסעים, שיכולים להיות מרעישים מאוד, והוא צריך להיות קר רוח, ולדעת לא לתת לרעש, להשפיע עליו בנהיגה. 

שירותי הסעות בקריות במחירים הטובים ביותר - חייגו אלינו:

 

  נייד: 055-9662171   

 
אופיו ועברו של הנהג. על חברת הסעות בכל הארץ, לבדוק את עברו של הנהג הסעות בקריות. מדובר הן בצדדים הפליליים של עברו והן מבחינת הנהיגה שלו. נהג אשר הורשע בעבר בעבירות אלימות שונות, עלול להוות בעיה לחברה, שכן אופי אלים יכול להתעורר בזמן הנהיגה, דבר שכמובן עלול להביא לפגיעה באנשים ונזק לחברה. מבחינת הנהיגה, על החברה לבדוק, האם הנהג עשה עבירות תנועה בעבר, או שמא יש לו עבר נקי. נהג שעבר עבירות תנועה, הוא למעשה נהג מועד לפורענות, מה שמסכן את הנוסעים. 
 

שירותי הסעות בקריות במחירים זולים

מבחינת הנהג עצמו, עליו לדעת שהוא משרת את הלקוחות שלו, קרי הנוסעים, ועליו להתנהג אליהם בהתאם. זה לא קל, כאשר יש מאחוריו, עשרות אנשים, והם מצפים שהוא ייענה לדרישות של כולם. הוא לא יכול כמובן לעשות זאת, אך עליו להיות אדיב, מנומס, לדבר בצורה יפה ולהתנהג בסבלנות וקור רוח, עם הלקוחות, וגם באופי הנהיגה שלו. אחרת מסכן את הנוסעים, את עצמו ואת שאר כלי הרכב שבכביש. 
 

הסעות לאירועים בקריות מחירי מבצע

על הנהג לבדוק את הבטיחות ברכב, לדאוג שהנוסעים לא יקפצו, ירוצו, או יעמדו בעת הנסיעה שלא לצורך. עליו להיענות לבקשות שלהם, אך לדעת שלכל אחד יש בקשה שונה, והוא לא יוכל להיענות לבקשות של כולם. רצוי שידע טיפול של עזרה ראשונה, על מנת שיוכל לטפל במקרים דחופים, אם יתרחשו כאלה. עליו לבדוק את הרכב, לפני צאתו לנסיעה, על מנת שהרכב לא יתקע או כל דבר אחר שעלול לפגוע בנסיעה. נהג טוב, הוא מי שמשרת את הנוסעים שלו בצורה נאמנה, זהירה, ודואג להחזיר אותם בשלום הביתה.