הסעה ל - 10 נוסעים ומעלה?

חוסכים בגדול עם טופ הסעות!

לחץ כאן ונחזור אליך
להצעות מחיר משתלמות!

חברת הסעות בקריות

דרך טופ הסעות תוכלו להזמין שירותי הסעות בקריות באמצעות אוטובוסים ומיניבוסים מאובזרים וחדשים, נסו את השירות שלנו ללא כל תשלום או התחייבות והתחילו לקבל הצעות מחיר עוד היום.

איזה פתרונות הסעים יש לנו להציע?

הגעה קבועה למקומות עבודה, לגני ילדים ולבתי ספר.
פתרונות הגעה לאירועים ובפרט חתונות ובר מצוות.
שירותי הסעים לטיולים בעבור תיירים ואזרחים.
שירותים מאורגנים הכוללים רכבי הסעים מסוג אוטובוס ומיניבוס.

הסעות לאירועים וחתונות באזור הקריות

השירות העיקרי והנפוץ ביותר בקרב מזמיני שירותי הסעים הוא הגעה לאירועים, בין אם זה במיניבוס ועד לאוטובוס כיום בפורטל "טופ הסעות" יודעים להעניק את כל הפתרונות הנחוצים לצורך הגעה לאירוע וחזרה ממנו, מפאת גודלו של הפורטל אנו מעניקים את השירות לכל אזורי הארץ השונים בין אם זה בדרום, בצפון ובמרכז ויכולים לעמוד בכל גודל של הזמנה באמצעות מאגר החברות הפועלות עימנו באזור הקריות, אז אם אתה מחפש אחר שירות זול, איכותי, מהיר ואמין לצורך הסעה לאירועים פשוט צרו קשר כעת עם נציג טלפוני או השאירו את הפרטים שלכם בטופס כבר עכשיו, חשוב לנו ליידע אתכם כי ניתן גם להשתמש בחברות מאזורים מקבילים באותם המחירים, תוכלו להזמין הסעות מחיפה בקלות גם כן, דרכנו.

פרטים על החברה וכמובן הנהג עצמו.

אחד הגורמים החשובים בתחום של הסעות בקריות, הוא הנהג. הרי בלעדיו האוטובוס לא יצא לדרך, והנסיעה תבוטל. אך חשיבותו, היא לא רק בעצם נהיגתו, אלא גם באופיו, עברו, ובאישיותו. לפיכך, על חברת ההסעות מוטלת אחריות כבדה, בזמן שהיא מקבלת נהגים לעבוד בחברה.  נהג אוטובוס איננו כמו נהג רכב פרטי. לא רק בגלל שהוא מחזיק ברישיון לאוטובוס, שהוא כמובן רישיון שונה מרישיון רכב פרטי, עם מבחנים שונים מאלו של רכב פרטי. אלא מעצם היותו אחראי על כמות נוסעים גדולה, מזו של רכב פרטי. נהג אוטובוס יכול להסיע 56 נוסעים, והוא יהיה אחראי על חייהם. לא רק זה, הוא צריך גם לנהוג שמאחוריו יש 56 נוסעים, שיכולים להיות מרעישים מאוד, והוא צריך להיות קר רוח, ולדעת לא לתת לרעש, להשפיע עליו בנהיגה. 
אישה ליד אוטובוס

נהגים איכותיים במיוחד

אופיו ועברו של הנהג. על חברת הסעות בכל הארץ, לבדוק את עברו של הנהג. מדובר הן בצדדים הפליליים של עברו והן מבחינת הנהיגה שלו. נהג אשר הורשע בעבר בעבירות אלימות שונות, עלול להוות בעיה לחברה, שכן אופי אלים יכול להתעורר בזמן הנהיגה, דבר שכמובן עלול להביא לפגיעה באנשים ונזק לחברה. מבחינת הנהיגה, על החברה לבדוק, האם הנהג עשה עבירות תנועה בעבר, או שמא יש לו עבר נקי. נהג שעבר עבירות תנועה, הוא למעשה נהג מועד לפורענות, מה שמסכן את הנוסעים. 

שירותי הסעות בקריות במחירים זולים

מבחינת הנהג עצמו, עליו לדעת שהוא משרת את הלקוחות שלו, קרי הנוסעים, ועליו להתנהג אליהם בהתאם. זה לא קל, כאשר יש מאחוריו, עשרות אנשים, והם מצפים שהוא ייענה לדרישות של כולם. הוא לא יכול כמובן לעשות זאת, אך עליו להיות אדיב, מנומס, לדבר בצורה יפה ולהתנהג בסבלנות וקור רוח, עם הלקוחות, וגם באופי הנהיגה שלו. אחרת מסכן את הנוסעים, את עצמו ואת שאר כלי הרכב שבכביש. 

בעיקר שמדובר על הסעות לתלמידים וילדים

על הנהג לבדוק את הבטיחות ברכב, לדאוג שהילדים לא יקפצו, ירוצו, או יעמדו בעת הנסיעה שלא לצורך. עליו להיענות לבקשות שלהם, אך לדעת שלכל אחד יש בקשה שונה והוא לא יוכל להיענות לבקשות של כולם. רצוי שידע טיפול של עזרה ראשונה, על מנת שיוכל לטפל במקרים דחופים, אם יתרחשו כאלה. עליו לבדוק את הרכב, לפני צאתו לנסיעה, על מנת שהרכב לא יתקע או כל דבר אחר שעלול לפגוע בנסיעה. נהג טוב, הוא מי שמשרת את הנוסעים שלו בצורה נאמנה, זהירה, ודואג להחזיר אותם בשלום הביתה.