השוואת מחירי הסעות
השוואת מחירי הסעות חוסכים בגדול עם טופ הסעות!

הסעות לאירועים

הסעות לאירועים במחירים הכי זולים בכל הארץ ניתן להשיג אך ורק באמצעות השוואת מחירים בין חברות הסעות העוסקות בתחום ופועלות עם "טופ הסעות", פנה כעת אלינו ונדאג למצוא לך חברה מקצועית, איכותית ובעלת מחיר זול והוגן!

עושים השוואת מחירים דרך "טופ הסעות" וחוסכים!

כאשר אתם משאירים פרטים או יוצרים קשר באמצעות הטלפון עם אחד מן הנציגים שלנו אתם מתחילים לקבל הצעות מחיר, בממוצע אנו שולחים עד ל-3 הצעות של חברות הסעות לאירועים הנמצאות באזורכם הגיאוגרפי ופנויות לתת הצעת מחיר.

 

אנו דואגים שכל מי שמספק לכם הצעה או בסופו של דבר שירות יהיה מומלץ, בעל ניסיון, איכותי, אמין והכי חושב - זול.

 

אתם מוזמנים להשתמש בשירות הזמנת הסעות של "טופ הסעות", הוא לגמריי בחינם ואין שום התחייבות לעבוד עימנו גם לאחר קבלת הצעות המחיר, עשו בחוכמה ובצעו השוואת מחירים.

מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים הסעה לאירוע?

הזמן הסעה על פי סוג האירוע:

הסעות לחתונה
הסעות לחתונה
הסעות לבר מצווה
הסעה לבר מצווה
הסעה לחינה
הסעות לחינה
ברית
הסעות לברית

 

מהם מחירי הסעות לאירועים?

המחירים משתנים על פי כמה פרמטרים, זה מתחיל מגודל הקבוצה הנוסעה לאירוע, משתנה על פי מרחק גאוגרפי, תקופה בשנה וסוג הרכב אותו אתם מזמינים, הכנו לפניכם מחירון הסעות לאירועים כללי המכיל סטטיסטיקה ממוצעת של מחירי השוק על פי הצעות מחיר, מחירונים וידע אישי של צוות הפורטל.

מחירון הסעות לאירועים
 • מחיר השכרת אוטובוס לאירוע

  במרחק של עד - 50 ק"מ


  1,400 - 2,100 ש"ח
 • שכירת אוטובוסים לחתונה

  מרחק מקסימלי של 100 ק"מ


  1,700 - 2,600 ש"ח
 • אוטובוס להשכרה בעבור אירוע

  ברדיוס של 200 ק"מ כולל המתנה וחזור


  1,900 - 2,800 ש"ח
 • הסעה לאירוע במיניבוס

  עד 50 קילומטר כולל איסוף והמתנה.


  600 - 1,000 ש"ח
 • מחיר שכירת מיניבוס לאירוע

  מכיל בין 10 - 15 נוסעים, במרחק 100 ק"מ.


  900 - 1,300 ש"ח
 • כמה עולה להשכיר מיניבוס לאירועים?

  כולל איסוף והמתנה עד מרחק של 200 ק"מ.


  1,100 - 1,700 ש"ח
 • נסיעה בטרנזיט לאירוע

  רכב המכיל כ-10 עד 12 נוסעים בלבד אל אירוע במרחק 100 ק"מ


  800 - 1,100 ש"ח

הדפס מחירון

* טווח המחירים גדול בשל שינוי המחירים על פי עונות וביקוש.
* המחירים אינם משקפים את מחירי חברות ההסעות שעובדים עם "טופ הסעות".
* ניתן לקבל אינפורמציה נוספת באמצעות המחירון שלנו.
 

אוטובוס לאירועים האירוע שלכם הדרך שלנו לא שותים באירוע

כיצד אשיג הסעה לאירוע בזול?

השוק מלא ורווי בחברות המציעות עצמן כנותנות שירות בעבור הגעה לאירועים, קשה לדעת במי לבחור, מי הטוב ביותר, מי הזול ביותר ובמי לבטוח, כאן אנו "טופ הסעות" - נכנסים לתמונה ונעשה הכל על מנת שאתם הגולשים בפורטל שלנו תקבלו את השירות בצורה הטובה ביותר.

 

אנו פועלים כיום עם עשרות חברות הסעים בכל האזורים במדינה ויודעים לתת לכם עד שלוש הצעות מחיר של אלו המתמחות במתן פתרונות לאירועים, כאשר אתם מקבלים דרכנו עד שלוש הצעות מחיר אתם יכולים לבצע השוואת מחירים בין חברות ההסעות השונות ובעצם להגיע אל ההצעה הנמוכה והזולה ביותר בעבורכם.

 

אין שיטה טובה יותר מאשר השוואת מחירים על מנת להשיג הסעות לאירועים בזול ללא ספק שיטה זו נבדקה כמה פעמים על ידי נציגי האתר ואנו יכולים לומר כי מובטח לכם חסכון של בין 20 לעד 40 אחוזים מהעלות ההצעה הראשונה שאתם לוקחים, אז למה לשלם הרבה? בצעו השוואה וקבלו את המחיר הזול ככל שניתן.

 

הסעה לאירוע

שאלות ותשובות נפוצות בתחום

לגולשי הפורטל יש לא מעט שאלות אשר חוזרות על עצמן, לכן גיבשנו בעבורכם את מרבית השאלות הנפוצות בתחום האירועים והצמדו לכל אחת מהן את התשובות שלנו, הנה:

כמה עצירות כוללות בהסעה לאירוע?

הנושא אינדיבידואלי, אם העצירות קרובות ככל הנראה שתוכלו לעשות 3 עד 4, אם הן מרוחקות נפוץ יותר כ-2 עצירות. אך חשוב לבדוק זאת מול חברת ההסעות, אנו רק מייעצים.


כמה זמן מראש צריך לסגור הסעה?

נכון, לקראת האירוע לא יודעים בדיוק כמה נוסעים יש וקשה לאמוד את הכמות ובכל זאת, צריך לעשות את המאמץ. כי בתקופת הקיץ יהיה קשה להשיג הסעה מעכשיו לעכשיו. אנו ממליצים לסגור חודש מראש ואם אפשר יותר - מומלץ.


כמה השירות שלכם עולה?

רבים מתבלבלים וחושבים שפורטל טופ הסעות הוא חברה בפני עצמה. לא. אנו פורטל להשוואת מחירים ולא אלו שמעניקים את השירות הסופי. אנו לא דורשים מכם שום תשלום נוסף והפתרון שהפורטל מעניק הוא בחינם לחלוטין.


החל מכמה נוסעים אפשר להזמין הסעות לאירועים?

פורטל טופ הסעות מספק שירות החל מעשרה נוסעים ומעלה.


האם אתם פועלים בכל אזורי הארץ?

כן, קיימת פריסה כלל ארצית וניתן לקבל אצלנו מספר הצעות של חברות הסעים מכלל האזורים במדינה.


כיצד נבדוק האם החברה הזו מתאימה?

כפי שציינו בתחילת הדרך - השוק מלא בחברות וקשה לדעת במי לבחור, לפניכם דגשים שחשוב לשאול כל חברה לפני שאתם סוגרים עימה:

בדקו את רישיון העסק, חברה רצינית הפועלת בתחום צריכה גם להיות מוכרת בחוק ולפעול כשורה זה מתחיל בהוצאת חשבונית ונגמר ברישיון עסק בתוקף, מומלץ בחום לשאול ואף לקבל העתק של רישיון החברה על מנת לדעת שהיא מאושרת זה ללא ספק מסנן משמעותי אשר ייתן לכם שקט בהמשך.

מה קורה במידה ו? אם יש פנ'צר? לא עלינו הייתה תאונה לרכב? הנהג אינו מרגיש טוב? ישנם הרבה תקלת שעשויות לקרות בדרך לאירוע או לפני הגעה לאיסוף הנוסעים אל החתונה, בדקו היטב איזה פתרונות חלופיים קיימים שלא יקרה מצב שאתם בסוף אלו שצריכים לחפש חברה חלופית ביום החשוב והלחוץ ביותר.

האם קיים ביטוח? ביטוח הוא ללא ספק נושא חשוב וקריטי במידה וקרתה תאונה אתם צריכים לדעת שכל הנוסעים שלכם מכוסים ויקבלו את המגיע להם במצב שכזה - אל תתביישו פשוט תשאלו.

חוזה או הסכם, סיכום בשיחת טלפון זה טוב וניתן לומר הרבה דברים אך בפועל אם אין לכם אסמכתא לכך מי יבטיח לכם שכל הדרישות שלכם ייתקימו? לא סוגרים הסעה לאירוע ללא חוזה חתום המאגד את כל הדרישות שלכם וכמובן מסכם את המחיר שסגרתם עם החברה.

נקודות עצירה וזמן המתנה, שלא יהיו הפתעות בהמשך הדרך - סוגרים מראש כמה נקודות עצירה של האוטובוס המושכר ובדיוק איפה הן מתקיימות, בודקים כמה זמן המתנה מקבלים במחיר ואם ישנה חריגה בשעות אז כמה עולה שעת המתנה נוספת? גם את הדברים האלו חשוב לאגד תחת ההסכם ולהלבין אותם לעומק.

המלצות, חוות דעת וביקורות, יש לכם כמה דקות פנויות? הריצו חיפוש באינטרנט על החברות שאיתן אתם עומדים בקשר ובדקו כיצד לקוחות קודמים מבקרים אותן, לא כולם מושלמים אך אם אתם רואים כמה ביקורות שליליות על אותה החברה אולי כדאי לשקול בשנית האם לקחת אותה כנותנת השירות שלכם.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה