השוואת מחירי הסעות
השוואת מחירי הסעות חוסכים בגדול עם טופ הסעות!

הסעות לאירועים

שִׂמחה ושָׂשׂון! חוגגים אירוע מרגש? קודם כל, מזל טוב! עכשיו תנו לנו בטופ הסעות לסייע לכם במציאת הסעות לאירועים בזול, הכי זול שרק אפשר! ניתן להזמין שירות בכל הארץ ולכל כמות (החל מ-8 נוסעים), בין אם זה מיניבוס או השכרת אוטובוס לאירוע המשמח שלכם.

הזמנת הסעה לאירוע בזול? אמרתם טופ הסעות

אנחנו כאן על מנת להוזיל לכם את העלויות, לזרז את התהליך ולספק לכם - מחיר הסעות לאירועים הזול ביותר! איך אנחנו עושים זאת? באמצעות שיטת השוואת המחירים שלנו, היא פועלת בצורה מהירה, קלילה ונוחה ומספקת לכם עד 39% הנחה במחיר הסעות לאירועים. אז למה אתם מחכים? מצאו הסעות זולות גם אתם ותתחילו לחסוך! השירות ניתן בחינם, ללא התחייבות ובמהירות.
 

נהג הסעה בדרך לאירוע

מהו מחיר אוטובוס לאירועים?

מרבית הגולשים מבררים על אוטובוס לאירוע, לכן - הדגשנו את מחיר אוטובוס לאירועים תחילה (בהמשך יש מחירון עם פירוט נרחב יותר גם על מיניבוס ומרחקים נוספים). אז לשאלה, כמה עולה אוטובוס לאירוע במרחק של 50 ק"מ הלוך, המתנה וחזור - המחיר עומד על כ-1,400 ש"ח בממוצע. כאשר הטווח הנמוך הוא 1,000 ש"ח בלבד והגבוה הוא כ-1,800 ש"ח. (המחיר משתנה על פי כמות עצירות, והמרחק).
 

מחיר אוטובוס לאירוע בממוצע

מחיר אוטובוס לאירוע בממוצע: 1400 ₪

טווח מחיר גבוה 1800 ₪

טווח מחיר נמוך 1000 ₪

יתר מחירים הסעות לאירועים

אז כמובן, בטופ הסעות יש אפשרויות רבות מעבר לאוטובוס לאירוע, אפשר להזמין גם מיניבוס, מידיבוס ואפילו מונית גדולה, אבל מהם המחירים להסעות לאירועים שכאלו? ובכן, הכנו לכם מחירון הסעות לאירועים עדכני לשנת 2023. מוזמנים לבדוק:


מחירון הסעות לאירועים

מחיר השכרת אוטובוס לאירוע - כיוון אחד

במרחק של עד - 50 ק"מ.


800 - 1,600 ש"ח
מחיר שכירת אוטובוסים לחתונה

מרחק מקסימלי של 50 ק"מ - הלוך וחזור (כולל המתנה).


1,000 - 1,800 ש"ח
השכרת אוטובוסים לאירועים - הלוך וחזור

עד מרחק של 100 ק"מ כולל המתנה וחזור.


1,500 - 2,700 ש"ח
מחיר הסעה לאירוע במיניבוס

עד כ- 30 קילומטר כולל איסוף והמתנה (הלוך וחזור).


600 - 1,000 ש"ח
מחיר שכירת מיניבוס לאירוע הלוך וחזור

עד מרחק ש ל100 ק"מ - הלוך, המתנה וחזור.


1,300 - 2,200 ש"ח
כמה עולה להשכיר מיניבוס לאירועים?

עד 50 ק"מ, כ-20 מקומות - הלוך, חזור והמתנה.


800 - 1,500 ש"ח
השכרת מונית גדולה לאירוע

רכב המכיל כ-8 ועד ל-10 נוסעים בלבד, נסיעה למרחק 30 ק"מ - הלוך וחזור.


450 - 800 ש"ח
כמה עולה לשכור מיניבוס לחתונה?

מחיר השכרת מיניבוס לחתונה נסיעה 80 ק"מ.


1,000 - 1,800 ש"ח

הדפס מחירון

מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים הסעה לאירוע?

יש כמה דברים שחשוב לבדוק לפני שמזמינים הסעה לאירוע, ריכזנו לכם את הבולטים בסרטון הבא:

הסעות זולות לאירועים בעזרת השוואת מחירים

אז כיצד תשיגו הסעות זולות לאירועים? מזל שאנחנו כאן wink, הדרך שלנו היא באמצעות השוואת מחירים, כך תשיגו הסעות בזול לאירוע שלכם ומבלי לגרוע כלל מטיב השירות! זה עובד בצורה מהירה, יעילה והכי חשוב חסכונית עד לרמה של הוזלת המחיר בעד כ-39% מהמחיר המקורי! אז קדימה, כך תשיגו הסעות לאירועים בזול ב-3 שלבים פשוטים:

 1. באמצעות הטופס באתר או שיחה טלפונית, צרו עימנו קשר ותנו לנו את הפרטים הבסיסים להסעה.
   
 2. אנחנו נדאג להעביר את הפרטים שלכם אל חברות הסעות לאירועים הפועלות וזמינות באזורכם.
   
 3. כעת, תקבלו פניות בחזרה (עד 3 פניות, אל תדאגו) ותוכלו לערוך בינהם השוואת מחירים - בחרו במי אשר מספקת הסעות בזול לאירוע ובמחיר המתאים ביותר בעבורכם.
   

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052800

הזמינו הסעה לאירוע לפי סוגו:

בעת לחיצה על אחד מן האירועים, תקבלו מידע מעמיק אודות סוג האירוע, מחירים ומידע חיוני נוסף:
 

הסעות לחתונה
הסעות לחתונה
הסעות לבר מצווה
הסעה לבר מצווה
הסעה לחינה
הסעות לחינה
ברית
הסעות לברית

הסעות לימי הולדתהסעות ליום הולדת

     

השכרת אוטובוס הסעות לאירועים

רוב הגולשים המבקרים אצלנו בטופ הסעות, צריכים אוטובוס לאירוע למטרת הסעות כמובן. אז מהם ארבעת הדברים שנצטרך להכין לקראת הזמנת אוטובוסים לאירועים?

 1. רשימת נוסעים וכמות כללית - מתחילים בהכנה של רשימת מוזמנים המגיעים לאירוע באמצעות אוטובוס, בסוף את חברת הסעות לאירועים מעניין הכמות ולא השמות שלהם, השמות שלהם כמובן מיועדים בעבור מי אשר ינהל את ההסעה בפועל (ולא, זה לא נהג ההסעות, אלא מישהו מטעמכם). כמו כן, קחו בחשבון כי אוטובוס מכיל בין 55 ועד ל-60 נוסעים.
   
 2. נקודות עצירה - כמובן אם יש כמה נקודות איסוף, צריך לציין זאת מול חברת ההסעות (כאשר כל נקודה עשויה לייקר את המחיר) - אם מדובר על נסיעה ארוכה יותר מ-3 שעות, רצוי להוסיף עצירה יזומה להתרעננות של 10 ועד ל-15 דקות בעבור הנוסעים.
   
 3. זמן יציאה וזמן חזרה - חברת ההסעות צריכה לדעת מבועד מועד מתילהגיע לאיסוף ומתי לצאת לפיזור. כמובן שהזמן שבין הגעה לאירוע ועד יציאה ממנו היא זמן ההמתנה, עליו גובים גם תשלום, אם הוא עובר את הזמן הסטנדרטי באירועים.
   
 4. כתובת מוצא וכתובת יעד - גם הנתון הבא חשוב ומשפיע על מחיר אוטובוס לאירועים, כאשר בעבור כל 50 ק"מ יש תמחור נוסף. ז"א עד 50 ק"מ מחיר X ועד 100 ק"מ מחיר Y וכן הלאה.
   

אוטובוס לאירוע

השכרת מיניבוס הסעות לאירועים

כן אפשר גם להזמין מיניבוס לאירוע, מבין הנתונים שנמצאים מעלה, בדרך כלל באוטובוס לאירוע יהיו מספר נקודות עצירה ובמיניבוס רק נקודת יציאה וחזרה אחת, זה קורה כך באופן טבעי כי כמות הנוסעים קטנה משמעותית מאוטובוס. כאשר מיניבוס מכיל עד כ-25 נוסעים לעומת האוטובוס אשר מכיל בין 55 - 60 נוסעים.

כיצד נבדוק האם החברה הזו מתאימה?

כפי שציינו בתחילת הדרך - השוק מלא בחברות וקשה לדעת במי לבחור, לפניכם דגשים שחשוב לשאול כל חברה לפני שאתם סוגרים עימה:

 • בדקו את רישיון העסק, חברה רצינית הפועלת בתחום צריכה גם להיות מוכרת בחוק ולפעול כשורה זה מתחיל בהוצאת חשבונית ונגמר ברישיון עסק בתוקף, מומלץ בחום לשאול ואף לקבל העתק של רישיון החברה על מנת לדעת שהיא מאושרת זה ללא ספק מסנן משמעותי אשר ייתן לכם שקט בהמשך.
   
 • מה קורה במידה ו? אם יש פנ'צר? לא עלינו הייתה תאונה לרכב? הנהג אינו מרגיש טוב? ישנם הרבה תקלת שעשויות לקרות בדרך לאירוע או לפני הגעה לאיסוף הנוסעים אל החתונה, בדקו היטב איזה פתרונות חלופיים קיימים שלא יקרה מצב שאתם בסוף אלו שצריכים לחפש חברה חלופית ביום החשוב והלחוץ ביותר.
   
 • האם קיים ביטוח? ביטוח הוא ללא ספק נושא חשוב וקריטי במידה וקרתה תאונה אתם צריכים לדעת שכל הנוסעים שלכם מכוסים ויקבלו את המגיע להם במצב שכזה - אל תתביישו פשוט תשאלו.
   
 • חוזה או הסכם, סיכום בשיחת טלפון זה טוב וניתן לומר הרבה דברים אך בפועל אם אין לכם אסמכתא לכך מי יבטיח לכם שכל הדרישות שלכם ייתקימו? לא סוגרים הסעה לאירוע ללא חוזה חתום המאגד את כל הדרישות שלכם וכמובן מסכם את המחיר שסגרתם עם החברה.
   
 • נקודות עצירה וזמן המתנה, שלא יהיו הפתעות בהמשך הדרך - סוגרים מראש כמה נקודות עצירה של האוטובוס המושכר ובדיוק איפה הן מתקיימות, בודקים כמה זמן המתנה מקבלים במחיר ואם ישנה חריגה בשעות אז כמה עולה שעת המתנה נוספת? גם את הדברים האלו חשוב לאגד תחת ההסכם ולהלבין אותם לעומק.
   
 • המלצות, חוות דעת וביקורות, יש לכם כמה דקות פנויות? הריצו חיפוש באינטרנט על החברות שאיתן אתם עומדים בקשר ובדקו כיצד לקוחות קודמים מבקרים אותן, לא כולם מושלמים אך אם אתם רואים כמה ביקורות שליליות על אותה החברה אולי כדאי לשקול בשנית האם לקחת אותה כנותנת השירות שלכם.
   

בדרך לאירוע באוטובוס

הזמינו הסעה לאירוע לכל אולם או גן אירועים בארץ

לא פעם עולה השאלה - האם אנו מספקים שירות באזור כזה או אחר. התשובה היא שדרך הפורטל שלנו תוכלו למצוא שירותי הסעות לאירועים במרכז, באזור השרון, בצפון, בדרום וגם באזור העיר ירושלים ובסביבתה הקרובה. מבדיקות שערכנו, אלו האזורים הנפוצים ביותר שבהם מחפשים את השירות: 

 

אזורי השירות הנפוצים בארץ: כולל את האולמות הבאים:

 

השכרת אוטובוסים לאירועים בפתח תקווה

 

גני דל וינו, אולמי ריה, קסאנאדו, גן אירועים מייפל, ונישן ועוד.

 

השכרת אוטובוסים לאירועים באשדוד

 

אהובת הספן, בית האופרה, בל מר, אולמי האצולה, בלה וידה ועוד.

 

אוטובוסים לאירועים בראשון לציון והסביבה

 

קליספרה, סאקורה, ויגו, תרין, בלוודר, כליף, גן ורדים ועוד.

 

השכרת אוטובוסים לאירועים בחדרה

 

הודיה, חלום בחווה, אקו, על הנחל, גאיה, ויה קסליו, ערוגות בושם, ביער, יארה ועוד.

 

הסעה באוטובוסים לאירועים בעמק חפר

 

אודאון, הגלריה (אם הדרך), אהרונה, ווין, אלכסנדר, לה ריין ועוד.

סגירת כמה אוטובוסים לאירועים במקום אחד

היי, הנה יתרון נוסף שיש לטופ הסעות להציע לכם! מספר אוטובוסים לאירועים במקום אחד! כן, אם אתם צריכים כמה אוטובוסים לאירוע שלכם למטרת הגעה. אנחנו נוכל לדאוג לכך שתקבלו הצעת מחר של חברות הסעות אשר יכולות לספק את הצורך הזה, הרי לא כל חברה בעלת מספר אוטובוסים לאירועים הזמינים לשירותכם. אז אם אתם רוצים הסעות בזול וגם בכמות גדולה, דעו כי אנחנו הכתובת הנכונה! עוד לא יצרתם קשר? למה אתם מחכים - הנה הטופס שוב:

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052800

שאלות ותשובות נפוצות בתחום

לגולשי הפורטל יש לא מעט שאלות אשר חוזרות על עצמן, לכן גיבשנו בעבורכם את מרבית השאלות הנפוצות בתחום האירועים והצמדו לכל אחת מהן את התשובות שלנו, הנה:

כמה עצירות כוללות בהסעה לאירוע?

הנושא אינדיבידואלי, אם העצירות קרובות ככל הנראה שתוכלו לעשות 3 עד 4, אם הן מרוחקות נפוץ יותר כ-2 עצירות. אך חשוב לבדוק זאת מול חברת ההסעות, אנו רק מייעצים.


כמה זמן מראש צריך לסגור הסעה?

נכון, לקראת האירוע לא יודעים בדיוק כמה נוסעים יש וקשה לאמוד את הכמות ובכל זאת, צריך לעשות את המאמץ. כי בתקופת הקיץ יהיה קשה להשיג הסעה מעכשיו לעכשיו. אנו ממליצים לסגור חודש מראש ואם אפשר יותר - מומלץ.


כמה השירות שלכם עולה?

רבים מתבלבלים וחושבים שפורטל טופ הסעות הוא חברה בפני עצמה. לא. אנו פורטל להשוואת מחירים ולא אלו שמעניקים את השירות הסופי. אנו לא דורשים מכם שום תשלום נוסף והפתרון שהפורטל מעניק הוא בחינם לחלוטין.


החל מכמה נוסעים אפשר להזמין הסעות לאירועים?

פורטל טופ הסעות מספק שירות החל מעשרה נוסעים ומעלה.


האם אתם פועלים בכל אזורי הארץ?

כן, קיימת פריסה כלל ארצית וניתן לקבל אצלנו מספר הצעות של חברות הסעים מכלל האזורים במדינה.