השוואת מחירי הסעות
השוואת מחירי הסעות חוסכים בגדול עם טופ הסעות!

הסעות לבר מצווה

רוצה להזמין שירותי הסעים בעבור אירוע בר המצווה שלך? באמצעות הפורטל שלנו ניתן לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות, ברשותנו צי של רכבי הסעים כמו אוטובוס ומיניבוס אשר מגיעים לכל יעד ברחבי המדינה ומיועדים בעבור הסעות ילדים לבר מצווה, אנו נדאג שתקבל מחירים משתלמים ומוזלים.

הסעות לבר מצווה דרך טופ הסעות

בר מצווה הוא אחד האירועים הכי משמעותיים במעגל החיים היהודי. אם החלטתם לחגוג את בר המצווה בכותל והזמנתם מראש כבר את כל האורחים כל מה שנשאר לכם עכשיו הוא לדאוג לשירות הסעות יעיל ומקצועי למקום האירוע.

 

הסעות לבר מצווה אשר מתקיימת בכותל הוא פתרון מתאים ונוח עבורכם בעיקר בגלל הניסיון הרב שיש לנו בתחום והנהגים האדיבים והחייכנים שלנו שיהפכו את הנסיעה לאירוע לחוויה בפני עצמה, להמשך קריאה על הסעות לכותל - לחצו כאן.


בר מצווה בכותל

כמה עולה הסעה לבר מצווה?

המחיר כמובן תלוי ומשתנה על פי האזור אליו אתם צריכים להגיע, כמות עצירות הביניים וסוג הרכב אותו אתם שוכרים, לפניכם טבלה בה ניתן לראות דגימת מחירים על פי סוגי רכבי הסעים ויעדים ברחבי הארץ.

מחירון הסעות לבר מצווה

הסעה מהעיר אשדוד אל הכותל באמצעות אוטובוס

זמן הגעה משוער: שעה אחת ללא עצירות.


1,500 - 1,700 ש"ח
הסעה באזור המכרז יוצאת מהעיר ראשון לציון (מיניבוס)

במרחק של חצי שעה בממוצע.


700 - 900 ש"ח
השכרת אוטובוס מתל אביב אל ירושלים לבר מצווה

הסעה לירושלים אל הכותל, נסיעה של 1.25 דקות + נקודת עצירה.


1,850 - 1,980 ש"ח
הסעת ילדים לבר מצווה מחיפה אל מרכז הארץ (מידיבוס)

אורך של כ-2 שעות נסיעה.


1,600 - 1,800 ש"ח

הדפס מחירון
 
  • המחירים המוצגים במחירון זה הינם מחירים ממוצעים אשר נלקחו מרשת האינטרנט ואינם מחייבים את החברות אשר עובדות עם טופ הסעות.

השכרת אוטובוס לבר מצווה במחיר נוח ומשתלם

אם אתם מעוניינים להשכיר בזול אוטובוס לצורך הסעת האורחים אנחנו ערוכים לכך בהתאם. קודם כל הפורטל שלנו טופ הסעות תספק לכם אוטובוסים חדישים ונוחים בכדי שהדרך לבר המצווה תעבור בהצלחה.
 
לפעמים הדרך לאירוע עצמו היא חגיגה בפני עצמה במפגש המשותף ובנסיעה יחד אל מקום האירוע. בדיוק לשם כך האוטובוסים שלנו מוכנים עבורכם. אם אתם מחפשים הסעות לבר מצווה הגעתם אל המקום הנכון.

עוד קצת על שירותי הפורטל

טופ הסעות תמצא לך חברת הסעות ארצית במחירים מוזלים המספקת שירותי הסעה לכל אירוע או כל צורך אחר לו אתם נדרשים. אם אתם מעוניינים בהסעות לחתונה, לבר מצווה, לים המלח, לטיולים, לשדה התעופה או לכל צורך אחר אנחנו נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת. אנחנו מספקים גם שירות של השכרת מיניבוס עם נהג צמוד ליום שלם כל זאת במחיר מוזל ובתנאים נוחים.
 
מסיבת בר מצווה

שוכרים מיניבוס לצורך הסעת ילדים לבר מצווה

המיניבוסים שלנו מצוידים בכל מה שצריך לשם נסיעה נעימה והנהגים שלנו יודעים את מלאכתם נאמנה. יש לנו נהגים אחראים ומנוסים ובעיקר אדיבים היודעים לתת שירות מצוין ללקוח.

 

אנחנו מודעים לכך שאתם מחפשים לא רק שירות הסעות אלא גם שירות בכלל שיהפוך את הנסיעה לאירוע לחוויה. הנהגים שלנו שומרים בהקפדה על כל כללי הבטיחות במיוחד בכל הנוגע לילדים. אם אתם מזמינים מיניבוס אתם גם מזמינים נהג אחראי ומיומן בעל ניסון שמתייחס לעבודתו ברצינות רבה.