השוואת מחירי הסעות
השוואת מחירי הסעות חוסכים בגדול עם טופ הסעות!

הסעות לגני ילדים

שירותי הסעות לגני ילדים באופן סדיר וקבוע ניתן להזמין דרך הפורטל של "טופ הסעות", צור קשר עם נציג כעת והתחל לקבל הצעות מחיר של חברות המספקות שירותי הסעים בעבור ילדים לגני ילדים בכל אזורי הארץ.

מהו הסטנדרט להסעת ילדים לגן הילדים?

על מנת להסיע ילדים לגנים מגיל מסוים צריך להיות בלוי של מבוגר אחראי אשר מלווה אותם לאורך הדרך, לעיתים מדובר על משרה חלקית של אדם ובמקרים אחרים ההורים מתנדבים זה באחר זה להיות המלווה היומי ובנוסף לזאת נהג ההסעות צריך לדעת כיצד להתנהג אם ילדים ולהכיר בגילאם הצעיר ולכך שיש לתת להם את היחס שהם דורשים ולנהוג בזהירות המירבית. נסיעות לגני ילדים מתבצעות באמצעות מיניבוסים או טרנזיט בגודל של 8 עד 15 מושבים.

מהם המחירים בעבור השירות?

שירות של הסעה לגן ילדים מתבצע על ידי רכבי הסעות קטנים והוא ניתן באופן יומי באופן קבוע כך שהמחיר הוא פר חודש ואינו על פי יום עבודה, אם נשקלל את המחירים ובהתחשב בכך שמדובר על "חוזה שנתי", המחיר פר חודש להסעה עירונית כולל איסוף מכמה נקודות שונות נע בין 2,800 - 4,200 ש"ח, אכן שירות זול באופן יחסי כמובן לשוק וזאת בגלל התנאים הנוחים, הלווי החיצוני, הנסיעה הקצרה וסוג הרכב.

גן ילדים

כיצד הפורטל שלנו יכול לעזור לך!

"טופ הסעות" הוקם על מנת להקל ולסייע לכל דורש אשר מעוניין להגיע למקום מסוים מכל יעד ברחבי המדינה, אנו מאגדים תחת הפורטל שלנו המון חברות הסעים אשר ישמחו לתת מענה בכל רגע נתון לצרכים שלכם, כאשר אתם פונים אלינו אתם מקבלים יותר מהצעה אחת ובכך מתחילים לבצע השוואות באופן מיידי מול הספקים השונים שמספקים את השירות שאתם דורשים, אם לא מצאתם חברה אשר מעניקה את השירות הנ"ל, אתם מוזמנים לבדוק בעמוד הסעות לילדים אם יש חברה אשר מספקת גם את השירות הזה.

צור קשר עם טופ הסעות
מחפשים הסעה? צריכים עזרה? מצוין! הזינו פרטים כאן למטה, ואנו מיד נחזור אליכם.
או לחלופין, פשוט חייגו אלינו: 077-6052800.
 
בשליחת הפרטים הינכם מסכימים לתנאי השימוש באתר.
פרסם באתר טופ הסעות

חברת הסעים? יודעים לתת שירות אדיב ומהיר? מקומכם איתנו! יחד נעניק שירות טוב יותר לגולשינו, ואתם תקבלו לקוחות נפלאים תמיד. הזינו פרטי יצירת קשר כאן למטה, ואנו נחזור אליכם בהקדם. או חייגו אלינו למוקד הטלפוני: 077-6052800.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה