השוואת מחירי הסעות
השוואת מחירי הסעות חוסכים בגדול עם טופ הסעות!

שירותי הסעות לדתיים

מגוון רחב של שירותי הסעות לדתיים במחירים הזולים בארץ, צרו עמנו קשר עוד היום וקבלו את המחיר הטוב ביותר, אז למה אתם מחכים? אנחנו כאן בשבילכם. המגזר החרדי הוא אחד מקבוצות הצרכנים הגדולות והחזקות בארץ. הראיה הטובה ביותר לכך היא קיומם של טלפונים סלולריים "כשרים", שלא מאפשריים לחייג מהם במהלך השבת, או ריבוי מוצרי מזון עם חותמת "מהדרין" שהיצרניות פיתחו במיוחד עבור מגזר זה. כיום כל חברה שרוצה להרחיב את חוג לקוחותיה וליהנות מגודלו ומנאמנותו של ציבור הצרכנים החרדי, חייבת לפתח מוצרים / שירותים ייעודיים, המותאמים לצרכיו הייחודיים, למשל הסעות פרטיות לקברי צדיקים, לכותל, ירושלים בפרט והר מירון.

הסעות "כשרות" למגזר החרדי – בשם השם נעשה ונצליח

המפתח להצלחה עסקית של כל חברה באשר היא טמון בזיהוי של צרכים ייחודיים בקרב קהל המטרה, אשר טרם נמצא להם מענה הולם. בענף התחבורה, ניתן לזהות כי לציבור החרדי אין מענה הולם, שיאפשר לו להתנייד ממקום למקום תוך שמירה על אורחות חייו. אחוז ניכר מבתי האב בציבור החרדי אינו יכולים להרשות לעצמו לקנות מכונית פרטית אחת (או יותר, כשמדובר במשפחה מרובת ילדים). במציאות שכזו אין להם כל ברירה אלא להשתמש בשירותי התחבורה הציבורית. אלא שהתחבורה הציבורית לא מאפשרת להם לשמור על הלכות הצניעות המקובלות במגזרם. למעט קווי "מהדרין" ספורים הפועלים באזור ירושלים, בכל האוטובוסים והרכבות אין הפרדה בין נשים לגברים. הפתרון עבור צורכי התחבורה של המגזר החרדי טמון, אם כן, בשוק ההסעות הפרטיות. כל חברת הסעות אשר תשכיל לפתח ולייעד שירותי הסעות מיוחדים למגזר החרדי, תוכל ליהנות מקהל לקוחות גדול ונאמן, שזקוק לשירות על בסיס יומיומי: הסעות למוסדות חינוך (ישיבות ואולפנות), למקומות עבודה , הסעות לאירועים משפחתיים , לטיולים בארץ (כמו סיורים לקברי צדיקים בצפון) ועוד. ועם בסיס לקוחות גדול, נאמן ואיתן כמו הציבור החרדי, הדרך להצלחתה העסקית.

אנחנו מאמינים בני מאמינים – בשירותי הסעות לדתיים

שירותי הסעות לדתיים חייבים לענות על שני צרכים מרכזיים של בני ובנות המגזר: שמירה על הלכות הצניעות ומניעת חילול שבת.

 

ראשית, כל חברה חייבת לאפשר לנוסעיה החרדים לנסוע בהתאם להלכות הצניעות המקובלות, דהיינו, לאפשר הפרדה בין גברים ונשים. במידת האפשר, רצוי שיוקצו רכבי הסעות נפרדים לנשים ולגברים. ואם הדבר אינו אפשרי, יש לאפשר לגברים לשבת בקדמת רכב ההסעות: המיניבוס או האוטובוס. אם ישנה דלת אחורית, יש לאפשר לנשים להיכנס דרך הדלת האחורית, כדי שהגברים לא יאלצו להביט בהן. שנית, לציבור החרדי חשוב גם לנסוע ברכבי הסעות שאינם מחללים שבת ולא מספקים שירות בשבת. לכן, כל חברת הסעות שמעוניינת לפנות לקהל החרדי חייבת להקצות מספר רכבים (אם לא את כולם) שישמשו אך ורק לנסיעות בימי חול. רכבים שלא יבצעו נסיעות בשבתות ובחגים הם רכבים "שומרי שבת", והציבור החרדי יוכל לנסוע בהם ללא חשש. וכדי לשפר את חווית השירות לציבור החרדי אפשר תמיד לצייד את הרכבים בספרוני "תפילת הדרך" אישיים, בדיסקים המנגנים מוזיקה חסידית להנעמת הנסיעה וכדומה.
הסעות לטיולים בעבור דתיים

צור קשר עם טופ הסעות
מחפשים הסעה? צריכים עזרה? מצוין! הזינו פרטים כאן למטה, ואנו מיד נחזור אליכם.
או לחלופין, פשוט חייגו אלינו: 077-6052800.
 
בשליחת הפרטים הינכם מסכימים לתנאי השימוש באתר.
פרסם באתר טופ הסעות

חברת הסעים? יודעים לתת שירות אדיב ומהיר? מקומכם איתנו! יחד נעניק שירות טוב יותר לגולשינו, ואתם תקבלו לקוחות נפלאים תמיד. הזינו פרטי יצירת קשר כאן למטה, ואנו נחזור אליכם בהקדם. או חייגו אלינו למוקד הטלפוני: 077-6052800.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה