השוואת מחירי הסעות
השוואת מחירי הסעות חוסכים בגדול עם טופ הסעות!

אוטובוס לטיולים

מארגנים טיול? מחפשים חברה אשר משכירה אוטובסים כולל נהג צמוד? דרך טופ הסעות תוכלו להזמין אוטובוס לטיולים, תוך ביצוע השוואת מחירים בין החברות השונות.

השכרת אוטובוס לטיולים בארץ

אחד הדברים החשובים ביותר בעת ארגון של טיול הוא נושא ההסעות. חלק גדול מהטיול אנו מבלים בתוך האוטובוס ולכן חשוב למצוא אוטובוס לטיולים ברמה הגבוהה ביותר וזה כולל מערכת מיזוג אוויר תקינה וחזקה, וילונות לצורך הצללה, מערכות מולטימדיה מתקדמות וכדומה. פורטל 'טופ הסעות' הוא הפורטל הגדול הישראל ובעזרתנו ניתן לבדוק את מחירי השוק ולקבל בתוך דקות ספורות מספר הצעות מחיר להשכרת אוטובוס לטיולים.

 

אוטובוסים לטיולים

כמה עולה להשכיר אוטובוס לטיול?

הנה מספר דוגמאות לעלויות של השכרת אוטובוס לטיול, לפי יעד הטיול. יש לזכור כי המחירים עשויים להשתנות בעקבות שיקולים כאלה ואחרים ולכן לצורך קבלת מחיר מדויק, יש ליצור קשר עם המוקד הטלפוני של 'טופ הסעות'.

אוטובוסים לטיולים - מחירים ועלויות

השכרת אוטובוס לטיול בכנרת

נסיעה הלוך חזור עם נהג צמוד.


3,000 - 3,600 ש"ח
כמה עולה להשכיר אוטובוס לטיול בים המלח?

קבלו מידע נוסף על הסעות לים המלח.


2,500 - 3,500 ש"ח
עלות השכרת אוטובוסים לטיולים בחרמון

הסעה לחרמון באוטובוס פרטי.


2,500 - 3,800 ש"ח
עלות הזמנת אוטובוסים לטיולים בדרום הארץ

הסעה מאזור תל אביב לאזור אשקלון והסביבה.


1,100 - 1,600 ש"ח
עלות השכרת אוטובוסים לטיולים בירושלים והסביבה

הסעה מאזור השרון לנתניה באוטובוס.


2,200 - 2,400 ש"ח
מחיר להשכרת אוטובוסים לטיולים בצפון

למשל: הסעה באוטובוס לאזור הגולן.


2,800 - 3,800 ש"ח

הדפס מחירון

אוטובוס טיולים עם נהג צמוד

השכרת אוטובוס לטיול, מחייבת גם נהג צמוד שימתין לכם לאורכו של היום, בתחנות השונות בדרך. במידה ומדובר על טיול של מספר ימים, חשוב לבדוק מי אחראי לדאוג ללינה של נהג האוטובוס מאחר ויש חברות אשר דואגות לכך בעצמן, בעוד חברות אחרות מבקשות מהלקוח שמזמין את ההסעה, לדאוג לסידורי הלינה של הנהג. בכל מקרה, נושא הנהג הוא קריטי וחשוב לוודא שמדובר בנהג וותיק אשר יעמוד בשעות שנקבעו ויסע בבטחה לכל נקודה ונקודה.

 

נהג אוטובוס לטיול

פרמטרים לבחירת אוטובוסים לטיולים

  • כאשר בוחרים אוטובוס לטיולים, חשוב לבד וכמה מקומות יש באוטובוס טיולים, מאחר וישנם אוטובוסים עם 53 מושבים וגם אוטובוסים עם מקומות ל-55 ואפילו 60 נוסעים. אגב קיימת גם האפשרות של הזמנת אוטובוס זעיר עם 19 מקומות.
     
  • כל חברת הסעות אשר עוסקת בהשכרת אוטובוסים, מחויבת להחזיק ברישיון עסק וגם באישורים ממשרד התחבורה, הקפידו לבדוק זאת לפני הזמנת השירות.
     
  • בעת החיפוש אחר חברת אוטובוסים לטיולים, כדאי לבדוק האם יש הגבלה של מספר השעות מאחר וחלק מהחברות עשויות להגביל את משך הטיול ל-12 או ל-24 שעות בלבד. במקרים אלו תחויבו על שעות נוספות ולכן חשוב לבדוק זאת היטב.
     
  • כאשר מדובר על הסעות לטיולים, הניסיון של הנהגים הוא דבר חשוב למדי לכן הקפידו לבקש שיצוותו לכם נהג מנוסה אשר מכיר את כבישי הארץ ואת האזור שאליו אתם נוסעים במסגרת הטיול.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052800

אוטובוס יוקרה לטיולים של מספר ימים

במידה ומדובר בטיול של יומיים, שלושה ימים או יותר, ייתכן ותרצו להשכיר אוטובוס יוקרה לטיולים על מנת להתפנק במהלך הנסיעה. ישנם כיום אוטובוסים עם אינטרנט אלחוטי לרווחת הנוסעים ופרט לאינטרנט גם העיצוב הוא ברמה הגבוהה ביותר, כיאה לאוטובוס יוקרה וזה כולל כיסאות מרופדים ונוחים, שקעי USB לחיבור מטענים וחללי אחסון לתיקים.