השוואת מחירי הסעות
השוואת מחירי הסעות חוסכים בגדול עם טופ הסעות!

הסעות להר הרצל

מעוניין בשירות הסעות להר הרצל במחירים זולים? שירותי הסעות להר הרצל ביום הזיכרון במחירים מוזלים מכל אזורי הארץ, צור עמנו קשר עוד היום וקבל שירות אדיב ומקצועי.

יום הזיכרון בהר הרצל

הר הרצל נמצא במערב ירושלים ומשמש כיום כבית קברות לאומי של מדינת ישראל ומוזיאון הרצל. בבית קברות מצוי גם בית הקברות הצבאי הראשי של הארץ וגם את גדולי המאה בהם קבורים מנהיגי הציוניות והמדינה, אתר להנצחת יהודי אתיופה הנספו בדרכם הקשה לישראל, אנדרטה לזכר חיילים יהודים בצבא האדום ובצבא הפולני, גם הנעדרים ועוד. הר הרצל הנו מקום חשוב ומשמעותי למדינה ובשל כך מתקיימים מידי שנה טקסים רבים בתוך המקום.

 

בהר הרצל ממוקם מקום חניה רב לרכבים ובהליכה קצרה אל תוך בית העלמין של ההולכי רגל. בשל הטקסים הרבים והחשיבות של האנשים בהנצחת ימי הזיכרון, הסעות להר הרצל דרושות בשל הכמות הרבה של האנשים המגיעים למקום. זאת גם בשל ביצוע הלווית רבות בהר הרצל, כאמור ניתן גם להזמין שירות ייעודי בעבור הסעות להלוויות דרך 'טופ הסעות'.

הר הרצל

כמה תעלה הסעה להר הרצל?

השכרת אוטובוס מאזור המרכז להר הרצל, תעלה בדרך כלל בין 2,000 ל-2,400 ש"ח. נזכיר כי המועד המדויק שבו נדרשת ההסעה וגם מספר העצירות במהלך הדרך, ישפיעו באופן ישיר על התמחור. תוכלו לקבל מידע על מחירים דומים על ידי כניסה לעמוד של הסעות לירושלים, אשר נמצאת בקרבת ההר.

 

מחיר ממוצע להסעה מהמרכז להר הרצל (באוטובוס)

מחיר ממוצע להסעה מהמרכז להר הרצל (באוטובוס): 2200 ₪

טווח מחיר גבוה 2400 ₪

טווח מחיר נמוך 2000 ₪

הר הרצל של המדינה

הר הרצל הוא הנו מקום קדוש וחשוב לצבא ולאנשי ישראל מהסיבה שקבורים בבית הקברות הלאומי במקום מנהיגי ציונות חשובים רבים ומנהיגי המדינה שהפכו אותה למי שהיא היום. בבית הקברות מצוי גם את חלקת הקברים הצבאי ומכילים את רבי מחללי המדינה שנפלו למען ולמטרת הגנת המדינה ואנשיה.

 

בשל החשיבות המשמעותית הרבה שיש למקום זה, מתקיימים טקסים רבים מידי שנה במוצאי יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל לזכור את חללי צה"ל, חללי פעולות האיבה וחללי משטרת ישראל ובערבי יום העצמאות.

 

בשיתוף של רבי מאנשי הממשלה הקיימת, מנהיגי צה"ל, אנשים עם סיפורים ציוניים ועוד רבים חשובים אחרים, הם מקיימים טקסים המכבדים את חללי מערכות ישראל ומנציחים וזוכרים אותם.

 

הסעות אל הר הרצל

הסעה להר הרצל רק עם "טופ הסעות"

לטקסים הרבים יש משפחות רבות שרוצות להיות חלק מהטקסים או לקבוצת אנשים, יש את האפשרות להשכיר חברת הסעות אשר מבצעת ביום הזיכרון הסעות להר הרצל הכוללת מושבים רבים ולספק את הנסיעה הלוך וחזור באופן קל ונותנת את החיסכון בדלק, בהתמצאות של המקום ובחיפוש הרב של החניה, אם הנכם קבוצה גדולה אשר רוצה להגיע לנו ב"טופ הסעות" יש מגוון פתרונות, החל משכירה של מיניבוס מרווח ועד לכמות אוטובוסים אשר ניתן לשכור במקום אחד.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052800

שירותי הסעות מהר הרצל ממספר תחנות

לא פעם, תזדקקו לשירות הסעות אשר מאפשר איסוף נוסעים מנקודות שונות בכל רחבי הארץ. זה בהחלט אפשרי וניתן למשל לבצע איסוף ממספר נקודות מוגדרות מראש בערים השונות או בסמוך לכבישים ראשיים, שאליהן יגיעו הנוסעים וזאת על מנת לייעל את התהליך.

 

הסעות להר הרצל שבהן נדרש לבצע איסוף ממספר תחנות, יהיו אומנם יקרות יותר מאשר נסיעה ישירה אל ההר אך הפערים אינם משמעותיים וכדאי לדבר עם נציגי חברת ההסעות ולבחון זאת בצורה מעמיקה לפני הזמנת השירות.