השוואת מחירי הסעות
השוואת מחירי הסעות חוסכים בגדול עם טופ הסעות!

הסעות לים המלח

שירות הסעות לים המלח במחירים המשתלמים ביותר תמצאו פורטל טופ הסעות. הזמן כעת מיניבוס לים המלח וקבל מחיר אטרקטיבי וזול בהחלט לאחר ביצוע השוואת מחירים, כולם כבר יודעים שרק מטופ הסעות מזמינים הסעות לים המלח וחוסכים!
 
שימו לב: ניתן להזמין הסעה פרטית אך לא ניתן להצטרף להסעה קיימת.

שירות הסעות פרטיות לים המלח

מתכננים נסיעה לים המלח כקבוצה? באתר "טופ הסעות" ניתן לשכור רכבי הסעים החל מ-10 נוסעים ומעלה עם חברות הסעות פרטיות המספקות את השירות בזמינות גבוה מכלל האזורים במדינה.
 
רוצים לקבל הצעות במהירות מחברות פרטיות? השאירו פרטים כעת או צרו קשר עם נציג, השלימו מספר פרטים כמו: מאיזה אזור, לכמה זמן השהות, האם הלוך וגם חזור, כמה נוסעים והתחילו באופן מיידי לקבל פניות (עד 3 פניות במקסימום), תוכלו לבצע השוואת מחירים בין החברות על מנת להוזיל את העלויות הנסיעה לים המלח.

נהג אוטובוס מומחה

מדוע חשוב לבצע השוואת מחירים?

בתחום הנסיעות וההסעות בפרט ישנה חשיבות רבה להשוואת מחירים, כל חברה מתמחרת באופן שונה את השירותים שהיא מציעה, כאשר כזו אשר ממוקמת באזורים צפוניים אל מול דרומיים תציע מחירים גבוהים יותר בעבור הסעה אל ים המלח, לעומת חברה אחרת.

 

כמובן שגם מיקום האיסוף חשוב, כמות הנוסעים עצמה והמועד של הנסיעה מכריעים בסופו של דבר ומשפיעים ישירות אל המחיר שתקבלו, כאשר תבצעו השוואת מחירים בעבור הסעות לים המלח תקבלו טווח ומנעד מחירים מפתיע למדי, כאשר ההפרשים יכולים להיות של כמה מאות שקלים! לכן חשוב לקבל מספר פניות ולהתקשר עם כמה חברות הסעות במקביל טרם תסגרו את השירות.

 

הסעות לים המלח

הסעות זולות לים המלח, מהם המחירים?

קשה לומר באופן וודאי מהו המחיר לנסיעה אל ים המלח כאשר כל אזור משנה את טווחי העלויות, כמות הנוסעים משנה את סוג הרכב בין אם זה מיניבוס או אוטובוס המחיר עשוי להשתנות באופן משמעותי, גם התקופה בשנה משפיעה על מחיר הנסיעה וזמן השהות (אם זה כולל החזרה באותו הים) משפיעה, באופן היקפי נוכל לתת לכם כמה דוגמאות לכמה עולה להגיע לים המלח.

 

למשל: נסיעה מירושלים לים המלח באוטובוס ל-כיוון אחד תעלה לכם בין 3,000 - 3,800 שקלים. נסיעה מתל אביב באמצעות מיניבוס תעלה לכם בין 1,900 - 2,600 שקלים. ואילו נסיעה מאזור הצפון במיניבוס גדול (30 נוסעים) תעלה בין 2,800 - 3,200 שקלים. המחירים אינם סופיים ולא מחייבים כלל ורק להיקף כללי.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052800

חדש! שירות הסעות לים המלח מכל אזור בארץ!

ניתן להזמין שירות הסעות לים המלח מהבית שלכם בקלות, הנה רשימת האזורים שאנו מעניקים מהם שירות, כולל זמן נסיעה משוערך.

הסעות לים המלח מעיר

זמן הגעה לים המלח

הסעות לים המלח מפתח תקווה
ניתן להגיע באמצעות אוטובוס, מיניבוס וטיולית.

2.25 שעות כולל עצירה של 10 דקות.

הסעות לים המלח מבת ים או מחולון
באמצעות מיניבוס אוטובוס מידיבוס

2.00 שעות + עצירה קצרה.

הגעה לים המלח מחיפה
ניתן לשכור אוטובוס המתאים ל-55 נוסעים.

3.30 שעות + 2 עצירות בדרך.

נסיעה לים המלח מתל אביב
שירותי נסיעות מהירים כולל עצירות בדרך.

2.35 שעות + כולל הפסקה.

הסעות לים המלח מראשון לציון (אזור החופים)
באמצעות מגוון רחב של רכבי הסעים.

2.10 שעות + עצירה להתרעננות.

הגעה מבאר שבע אל אזור החופים
שירות לכל גודל של קבוצות.

1.15 שעות ללא הפסקות.

נסיעה מאשדוד אל פלא התבל.
ברכבים חדשים, מרווחים ומפנקים.

1.45 שעות בלי עצירה.

הסעות לים המלח מירושלים
ניתן לשכור אוטובוס ליום שלם או מיניבוס.

2.00 שעות + הפסקה של 15 דקות.

הגעה מהעיר נתניה לים המלוח
באמצעות רכבים מותאמים לנסיעות ארוכות (כולל WIFI)

2.45 שעות + 2 עצירות בדרך.

הסעות משדה התעופה ישירות לים המלח

תיירים המגיעים אל המדינה מגיעים לכמה מוקדי תיירות עיקריים, ישנם כאלו שבאים לבקר בכותל המערבי, יש את אלו אשר נוסעים ישירות אל אזור הצפון וישנם המגיעים לראות את ים המלח אשר היה מועמד לפלא תבל ואף הגיע למקום 14 ברשימה המכובדת של פלאי תבל ברחבי העולם.

 

אומנם ים המלח לא זכה מעולם להיות מוגדר כאחד מן שבעת פלאי התבל אך עדיין מוכר ברחבי העולם ועל פי כן מבקרים בו תיירים מכל העולם כ-900,000 מידי שנה ולכן על פי הביקוש הרב של נסיעה מיידית משדות התעופה לים המלח הקמנו שירות ומערך המתואם ומספק הסעה ישירה לקבוצות מכל גודל, למידע מורחב על ים המלח.


ים המלח - ים המוות

הסעת עובדים לימי כיף וגיבוש

כאחד מהאטרקציות המובילות בארץ ים המלח הוא מקום אידאלי לימי כיף וגיבוש למקומות עבודה, בפורטל "טופ הסעות" ניתן למצוא חברות המספקות שכירת מיניבוסים ורכבים נוסעים אשר ישהו עימכם יום שלם וכוללים הסעה והחזרה כולל פיזור בנקודות שונות על פי תיאום מראש, הרבה חברות, משרדים ועסקים סוגרים רכבים ליום שלם המסיעים את העובדים אל ים המלח ליום מלא ומחזירים בסוף היום, מומלץ לבדוק עוד על השירות במוקד של "טופ הסעות".

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052800

החברות הפועלות עימנו וסוגי הרכבים

בפורטל טופ הסעות ישנם עשרות חברות הסעות פרטיות המספקות שירותים באזורים רבים במדינה, כחלק מן המערך וכאחד מן האזורים המבוקשים ביותר להסעה כקבוצה.

 

החברות שפועלות איתנו יודעות כי עליהם להעמיד לרשות הלקוחות והדורשים רכבים בזמניות לים מלאים ואף כנסיעות חד כיווניות אל אזור ים המלח והחופים.

 

ניתן לשכור מיניבוסים, אוטובוסים, מידיבוסים ובגדול כל נסיעה פרטית מעל ל-10 נוסעים תוכלו להשיג דרכנו, החברות השונות בעלות רזומה מרשים, מומלצות ומספקות את המחירים האידאלים ביותר ואף ניתן לומר הזולים ביותר בארץ.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה