השוואת מחירי הסעות
השוואת מחירי הסעות חוסכים בגדול עם טופ הסעות!

הסעות לים המלח

שירות הסעות לים המלח במחירים המשתלמים ביותר תמצאו פורטל טופ הסעות. הזמן כעת מיניבוס לים המלח וקבל מחיר אטרקטיבי וזול בהחלט לאחר ביצוע השוואת מחירים, כולם כבר יודעים שרק מטופ הסעות מזמינים הסעות לים המלח וחוסכים!
 
שימו לב: ניתן להזמין הסעה פרטית אך לא ניתן להצטרף להסעה קיימת.

שירות הסעות פרטיות לים המלח

מתכננים נסיעה לים המלח כקבוצה? באתר "טופ הסעות" ניתן לשכור רכבי הסעים החל מ-10 נוסעים ומעלה עם חברות הסעות פרטיות המספקות את השירות בזמינות גבוה מכלל האזורים במדינה.
 
רוצים לקבל הצעות במהירות מחברות פרטיות? השאירו פרטים כעת או צרו קשר עם נציג, השלימו מספר פרטים כמו: מאיזה אזור, לכמה זמן השהות, האם הלוך וגם חזור, כמה נוסעים והתחילו באופן מיידי לקבל פניות (עד 3 פניות במקסימום), תוכלו לבצע השוואת מחירים בין החברות על מנת להוזיל את העלויות הנסיעה לים המלח.


נהג אוטובוס מומחה

כמה עולה הסעה לים המלח?

מחיר הסעה לים המלח נע בין 2,000 - 3,500 ש"ח עבור הסעה באוטובוס ליום שלם. עבור הסעה קטנה יותר במיניבוס ליום השלם המחיר נע בין 1,700 - 2,600 ש"ח כך שניתן לומר שמחיר הסעה לים המלח נעה בין 1,700 - 3,500 ש"ח.

 

מחיר הסעה לים במלח בממוצע

מחיר הסעה לים במלח בממוצע: 2600 ₪

טווח מחיר גבוה 3500 ₪

טווח מחיר נמוך 1700 ₪

מדוע חשוב לבצע השוואת מחירים?

בתחום הנסיעות וההסעות בפרט ישנה חשיבות רבה להשוואת מחירים, כל חברה מתמחרת באופן שונה את השירותים שהיא מציעה, כאשר כזו אשר ממוקמת באזורים צפוניים אל מול דרומיים תציע מחירים גבוהים יותר בעבור הסעה אל ים המלח, לעומת חברה אחרת.

 

כמובן שגם מיקום האיסוף חשוב, כמות הנוסעים עצמה והמועד של הנסיעה מכריעים בסופו של דבר ומשפיעים ישירות אל המחיר שתקבלו, כאשר תבצעו השוואת מחירים בעבור הסעות לים המלח תקבלו טווח ומנעד מחירים מפתיע למדי, כאשר ההפרשים יכולים להיות של כמה מאות שקלים! לכן חשוב לקבל מספר פניות ולהתקשר עם כמה חברות הסעות במקביל טרם תסגרו את השירות.

 

הסעות לים המלח

הסעות זולות לים המלח, מהם המחירים?

קשה לומר באופן וודאי מהו המחיר לנסיעה אל ים המלח כאשר כל אזור משנה את טווחי העלויות, כמות הנוסעים משנה את סוג הרכב בין אם זה מיניבוס או אוטובוס המחיר עשוי להשתנות באופן משמעותי, גם התקופה בשנה משפיעה על מחיר הנסיעה וזמן השהות (אם זה כולל החזרה באותו הים) משפיעה, באופן היקפי נוכל לתת לכם כמה דוגמאות לכמה עולה להגיע לים המלח.

 

למשל: נסיעה מירושלים לים המלח באוטובוס ל-כיוון אחד תעלה לכם בין 3,000 - 3,800 שקלים. נסיעה מתל אביב באמצעות מיניבוס תעלה לכם בין 1,900 - 2,600 שקלים. ואילו נסיעה מאזור הצפון במיניבוס גדול (30 נוסעים) תעלה בין 2,800 - 3,200 שקלים. המחירים אינם סופיים ולא מחייבים כלל ורק להיקף כללי.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052800

חדש! שירות הסעות לים המלח מכל אזור בארץ!

ניתן להזמין שירות הסעות לים המלח מהבית שלכם בקלות, הנה רשימת האזורים שאנו מעניקים מהם שירות, כולל זמן נסיעה משוערך.

 

הסעות לים המלח מעיר

זמן הגעה לים המלח

הסעות לים המלח מפתח תקווה
ניתן להגיע באמצעות אוטובוס, מיניבוס וטיולית.

2.25 שעות כולל עצירה של 10 דקות.

הסעות לים המלח מבת ים או מחולון
באמצעות מיניבוס אוטובוס מידיבוס

2.00 שעות + עצירה קצרה.

הסעות לים המלח מחיפה
ניתן לשכור אוטובוס המתאים ל-55 נוסעים.

3.30 שעות + 2 עצירות בדרך.

נסיעה לים המלח מתל אביב
זמן נסיעה מתל אביב לים המלח כולל הפסקה בדרך.

2.35 שעות + כולל הפסקה.

הסעות לים המלח מראשון לציון (אזור החופים)
מיניבוס או אוטובוס לים המלח מראשון לציון.

2.10 שעות + עצירה להתרעננות.

הגעה מבאר שבע אל אזור החופים
אוטובוס מבאר שבע לים המלח לקבוצות בכל גודל.

1.15 שעות ללא הפסקות.

הסעות לים המלח מאשדוד
נסיעה באוטובוס מאשדוד לים המלח - חדיש ומרווח.

1.45 שעות בלי עצירה.

כמה זמן נסיעה מירושלים לים המלח
הסעות לים המלח מירושלים גם ליום שלם.

2.00 שעות + הפסקה של 15 דקות.

זמן נסיעה של אוטובוס לים המלח מנתניה
הגעה מהעיר נתניה לים המלח באמצעות רכבים מותאמים לנסיעות ארוכות.

2.45 שעות + 2 עצירות בדרך.

הסעות משדה התעופה ישירות לים המלח

תיירים המגיעים אל המדינה מגיעים לכמה מוקדי תיירות עיקריים, ישנם כאלו שבאים לבקר בכותל המערבי, יש את אלו אשר נוסעים ישירות אל אזור הצפון וישנם המגיעים לראות את ים המלח אשר היה מועמד לפלא תבל ואף הגיע למקום 14 ברשימה המכובדת של פלאי תבל ברחבי העולם.

 

אומנם ים המלח לא זכה מעולם להיות מוגדר כאחד מן שבעת פלאי התבל אך עדיין מוכר ברחבי העולם ועל פי כן מבקרים בו תיירים מכל העולם כ-900,000 מידי שנה ולכן על פי הביקוש הרב של נסיעה מיידית משדות התעופה לים המלח הקמנו שירות ומערך המתואם ומספק הסעה ישירה לקבוצות מכל גודל, למידע מורחב על ים המלח.

 

הדרך לים המלח

הסעת עובדים לימי כיף וגיבוש

כאחד מהאטרקציות המובילות בארץ ים המלח הוא מקום אידאלי לימי כיף וגיבוש למקומות עבודה, בפורטל "טופ הסעות" ניתן למצוא חברות המספקות שכירת מיניבוסים ורכבים נוסעים אשר ישהו עימכם יום שלם וכוללים הסעה והחזרה כולל פיזור בנקודות שונות על פי תיאום מראש, הרבה חברות, משרדים ועסקים סוגרים רכבים ליום שלם המסיעים את העובדים אל ים המלח ליום מלא ומחזירים בסוף היום, מומלץ לבדוק עוד על השירות במוקד של "טופ הסעות".

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052800

החברות הפועלות עימנו וסוגי הרכבים

בפורטל טופ הסעות ישנם עשרות חברות הסעות פרטיות המספקות שירותים באזורים רבים במדינה, כחלק מן המערך וכאחד מן האזורים המבוקשים ביותר להסעה כקבוצה.

 

החברות שפועלות איתנו יודעות כי עליהם להעמיד לרשות הלקוחות והדורשים רכבים בזמניות לים מלאים ואף כנסיעות חד כיווניות אל אזור ים המלח והחופים.

 

ניתן לשכור מיניבוסים, אוטובוסים, מידיבוסים ובגדול כל נסיעה פרטית מעל ל-10 נוסעים תוכלו להשיג דרכנו, החברות השונות בעלות רזומה מרשים, מומלצות ומספקות את המחירים האידאלים ביותר ואף ניתן לומר הזולים ביותר בארץ.

יום כיף בים המלח כולל הסעה

מתכננים לנסוע ליום כיף בים המלח? מעוניינים להשכיר אוטובוס או מיניבוס למטרה זו? דרכנו תוכלו לעשות זאת בקלות. לאחר שתארגנו את יום הכיף, כל שישאר לכם לעשות הוא לבחור את חברת ההסעות ולהזמין רכב הסעה בהתאם לכמות הנוסעים שלכם. מומלץ להזמין הסעה ליום כיף בים המלח מספר שבועות לפני המועד וזאת על מנת לוודא זמינות של חברת ההסעות.

 

יום כיף בים המלח

כיצד נקבע המחיר של הסעות לים המלח?

המחיר של שירותי הסעות בים המלח נקבע על סמך מספר שיקולים:

 • מרחק הנסיעה: מחיר נסיעה מחיפה לים המלח יהיה גבוה יותר מאשר עלות הנסיעה מירושלים אל חופי ים המלח.
   
 • מועד הנסיעה: נוסעים בשעות הלילה או במהלך סוף השבוע? המחיר יקפוץ בכמה עשרות ואפילו מאות שקלים לנסיעה.
   
 • מספר העצירות: ככל שתזדקקו ליותר עצירות במהלך הדרך, כך מחיר ההסעה לים המלח יתייקר. 
   
 • סוג רכב ההסעות: השכרת אוטובוס לים המלח תהיה יקרה יותר מאשר השכרה של רכב קטן. רוצים לחסוך? במידה ואפשר, הזמינו מיניבוס או מונית גדולה ותוזילו את המחיר הכולל.

הסעות לים המלח גם לאוכלוסיה מבוגרת

במקרים רבים, נדרשת הסעה לאוכלוסיה מבוגרת אשר מעוניינת לנפוש ולבלות בחופי הים או במלונות המדהימים הנמצאים באזור זה. הסעות לים המלח לבני הגיל השלישי, מצריכות לא פעם התייחסות מיוחדת מבחינת סוג הרכב אשר צריך להיות נגיש וגם הנהג עצמו צריך להיות סבלני וקשוב. אנו נאתר בעבורכם את חברת ההסעות המתאימה ביותר לנסיעה שלכם, תוך שמירה על מחיר מעולה.

נסיעות לים המלח בשעות הלילה המאוחרות

נסיעה לים המלח בשעות הלילה אומנם עשויה להיות יקרה יותר אך ישנם מצבים בהם היא נדרשת. נסיעות לים המלח בשעות הלילה נועדו לייעל את לוח הזמנים והן מאפשרות לכם לנצל את היום בשלמותו מבלי לבזבז שעות על הנסיעה עצמה. כאשר נדרשת נסיעה בערב או בלילה, כדאי לבחור בקפידה את החברה והנהג עצמו, אשר צריך להיות עירני במהלך הנסיעה הארוכה.

 

הסעה לים המלח

איך בוחרים חברת הסעות לים המלח?

מזמינים אוטובוס לים המלח? אולי אתם דווקא מתכננים נסיעה במוניות לים המלח? לא משנה מה רכב ההסעות הנדרש לכם, חשוב שתבחרו את החברה המתאימה. כיצד עושים זאת? הנה המדדים שעליכם לבחון:

 • מחיר השירות: המחיר משתנה בין חברת הסעות חת לאחרת ולכן כדאי לבדוק לפחות שלוש הצעות שונות לפני קבלת ההחלטה הסופית. וודאו מה כולל המחיר והאם יש אפשרות לבצע עצירות במהלך הנסיעה.
   
 • רמת האיבזור: הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא לבקש מנציגי חברת ההסעות לשלוח לכם תמונה או וידאו קצר אשר מציג את רכב ההסעות מבפנים. מאחר ומדובר בנסיעה ארוכה, חשוב שהאוטובוס או המיניבוס יהיו מאובזרים בכל מה שצריך, לרבות מזגן תקין ועוצמתי.
   
 • בטיחות: כאשר נוסעים בירידות המפותלות לכיוון ים המלח, כדאי לדעת שאתם בידיים טובות של נהג זהיר ואחראי. גם הרכב עצמו צריך להיות מאובזר במערכות למניעת תאונות כגון "מוביל איי" וכמובן חשוב לוודא שיש בכל מושב חגורה תקינה.

נסיעה לים המלח במיניבוסים חדישים

במקרים רבים נזדקק להסעה במיניבוס מאחר ומדובר בכמות קטנה של אנשים אשר אינה מצריכה השכרה של אוטובוס לים המלח. ניתן להשכיר מיניבוס חדיש ומאובזר אשר בתוכו יש מיזוג אוויר מתקדם, וילונות להצללה במהלך הנסיעה לים המלח וגם כסאות מתכווננים ומרווחים. הקפידו לבחון זאת עם החברה לפני הזמנת השירות על מנת לוודא את האיבזור הקיים.

 

נסיעה במיניבוס לים המלח

השכרת אוטובוסים לים המלח במחירים נוחים

השכרת אוטובוס לא חייבת להיות עסק יקר ובמקרים רבים נוכל למצוא הבדלים בתמחור בין חברה אחת לאחרת. אנו נסייע לכם במציאת חברת הסעות מומלצת להשכרת אוטובוסים לים המלח וזה כולל נסיעות ליום שלם או נסיעות לכיוון אחד בלבד. 

שאלות על הסעות ליום המלח והסביבה

כמה זמן מראש מומלץ להזמין אוטובוס לים המלח?

תלוי במועד הספציפי של הנסיעה. לרוב, העדיפות היא על הזמנת הנסיעה מספר שבועות מראש אך במקרים רבים תוכלו לקבל מענה גם בעת הזמנה בהתרעה של מספר ימים בודדים.


איך אפשר להוזיל את מחיר הנסיעה לים המלח?

תוכלו לעשות זאת על ידי השוואת מחירים באתר שלנו. אנו נדאג שתקבלו עד שלוש הצעות מחיר שונות להסעה לים המלח בכל מועד רצוי ובכל כלי רכב.