השוואת מחירי הסעות
השוואת מחירי הסעות חוסכים בגדול עם טופ הסעות!

הסעות לכותל

שירותי הסעות לכותל המערבי במרחק של קליק אחד - באמצעות פורטל טופ הסעות תוכלו להשוות בין חברות הסעים שונות אשר מבצעות הסעות הלוך וחזור לכותל, כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם מוקד הפורטל כעת. בטרם תקבלו פניות מחברות שונות, אנו ממליצים לקרוא מעט ולהבין מדוע כדאי להשתמש בפורטל (חינם!) ובמה כרוכה הסעה לכותל בירושלים.

מהו מחיר הסעה לכותל?

מחיר הסעה לכותל משתנה בהתאם למספר הנוסעים שתצטרכו ובהתאם למרחק הנסיעה. הנה דוגמה למחיר:

מחירי הסעות לכותל

כמה עולה הסעה לכותל במיניבוס?

המחיר משתנה בהתאם למרחק הנסיעה.


1,500 - 3,000 ש"ח
כמה עולה אוטובוס מהמרכז לכותל?

אוטובוס עד 55 מקומות.


3,000 - 3,500 ש"ח
כמה עולה מידיבוס מחיפה לכותל?

מידיבוס עד 40 נוסעים.


2,600 - 2,900 ש"ח

הדפס מחירון

השכרת אוטובוס לכותל בירושלים

רוב הגולשים אשר יוצרים עמנו קשר מתעניינים במרבית המקרים בהשכרת אוטובוס לכותל עם נהג צמוד, הסיבה לכך כלל הנראה טמונה באופי הנסיעה. לרוב, מדובר בקבוצת מאורגנת של אנשים לצורך טיול, לעיתים אף מדובר בהסעה של עובדים לכותל כחלק מטיול חברה, או בשאר המקרים לרוב מדובר בהסעה לצורך אירוע. על כל פנים, הדרישה היא לנסוע עד לכותל עם אוטובוס ונהג צמוד, אשר יוכל להסיע אותם למקומות נוספים בירושלים, וכמובן חזרה הביתה.

כותל מערבי

הסעות לכותל המערבי במחיר שאתם יוצרים

כאמור, אנו מבצעים מהפכה בתחום ההסעים בישראל, ועבור הסעות לכותל בפרט. כיצד יכול להיות שאתם יוצרים את המחיר? ובכן, פורטל טופ הסעות שם כמטרה להוזיל את עלויות ההסעות בישראל, מצד אחד, ומאידך לספק עבור חברות ההסעות פניות של מתעניינים אשר מדויקות לאזורי השירות שלהם, מותאמות לצי הרכבים שלהם, ולאופי החברה שלהם.

 

על מנת לעשות זאת, פיתחנו מערכת להשוואת מחירים בין חברות הסעה שונות. לדוגמה, אתם מתעניינים בהסעה לכותל המערבי, וכעת אתם מתחילים אחר חיפוש חברות שונות אשר יספקו לכם את המענה הזה.

 

אבל אם הכותל נמצא בירושלים, ואני צריך שההסעה תצא מתל אביב, האם לחפש חברות הסעה מתל אביב? האם הן מגיעות עד לכותל? האם אוכל למצוא מחיר זול יותר? ובכן, מדובר בשאלות טובות ונכונות, אולם על מנת לענות על כולן אתם תצטרכו לבזבז שעות על גבי שעות של חיפושים, טלפונים ומחקר על מנת להבין איזו חברה תהיה מושלמת עבורכם.

 

בדיוק כאן נמצא הפתרון של טופ הסעות! בתוך דקה אחת המערכת שלנו יודעת לשלוף את החברות שמספקות את השירות שהמבוקש, באיזור המבוקש, ולשלוח לך עד 3 הצעות מחיר - בכך, אתה תוכל לקבל עד 3 הצעות להסעה לכותל מחברות אמינות וייעודיות להסעה זו, לבצע השוואת מחירים - ולהצליח ליצור את המחיר הזול ביותר בעצמך, וכל זה מבלי לזוז מהכסא. 

 

הסעה באוטובוס לכותל

הזמן דרך "טופ הסעות" וקבל מחירים משתלמים

חברה מטעם "טופ הסעות" תספק לכם כל מה שחברת הסעות צריכה וחייבת לספק ללקוחותיה. אנו תמיד בשאיפה שהחברות אשר יקבלו את פנייתכם יהיו החברות הטובות ביותר, האמינות ביותר ובאמתחתם מיניבוסים ואטובוסים נוחים, ממוזגים ומאובזרים.
 
הפרמטרים הללו מבטיחים לכם נסיעה נעימה אל הכותל המערבי, נסיעה בטוחה ובראש שקט. מבין השירותים שאנו מספקים ניתן להזמין גם שירותי הסעות בירושלים והסביבה ולהמשיך את הסיור בעיר העתיקה ובאזורים שונים בירושלים.
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052800

הסעות לכותל: סליחות וגם בחול המועד סוכות ופסח

הפורטל שלנו מכיר בביקוש הגדול להגעה לכותל המערבי בתקופות החגים השונות, כידוע הסעות לכותל בחול המועד פסח היא בין הנפוצות שקיימות, כמו כן גם בסוכות ובתקופת הסליחות שלפני יום הכיפורים. לכן, אנו דואגים לחבר את פנייתכם גם לחברות אשר מספקות שירות הסעים לכולך בחול המועד, בחגים וזמנים מיוחדים.
 
במקרים רבים בהם תנסו לפנות לחברות שכאלה בתקופות החברים, תתקלו בסירוב מצד החברות או בחוסר זמינות מצידם לספק עבורכם את השירות.
 
גם במקרה זה, שימוש בפתרון הטכנולוגי של טופ הסעות יציל אתכם במצבי קיצון שכאלה, שכן נעשה מאמצים רבים על מנת לחבר את פנייתכם לחברה אשר מספקת את השירות בפסח, סוכות, וכל חג אחר.
 
הסעות לכותל

שירותי הסעות לכותל לבר מצווה וחלקה

רבים מהציבור הדתי והמסורתי נוהגים להזמין הסעים בעבור חלקה או לחגיגת בר מצווה בכותל, וגם עבורם הפתרון הטוב ביותר הוא לחייג לטופ הסעות, אשר מספקת שירותי השוואת מחירים בין חברות הסעים גם לצורך אירועים מהסוג הזה.
 
נעשה כל מאמץ אשר ביכולתינו המערכתית והטכנולוגית שתקבל חברות המספקות שירותי הסעות לבר מצווה וחלקה בהקדם ובמהירות. לכל מזמין בין היתר ניתן גם להזמין שירות מיוחד ומקצועי של הסעות לדתיים במחירים משתלמים במיוחד ומתאימים לציבור הדתי חרדי, אז אם אתם מתכננים את החלאק'ה או בר המצווה שלכם, הזמינו דרכנו שירותי הסעות אל הכותל המערבי וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד מחברות אמינות ומקצועיות.
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052800

ניתן להזמין שירות הסעים ממגוון אזורים בארץ

כחלק מפתרון השוואת המחירים שלנו, אנו משתדלים לעמוד בקשר עם חברות המספקות שירות בכל רחבי הארץ, אבל גם ברמת תוך עירונית.
 
למשל, אנו נשמח לעמוד לרשותכם עבור הסעה מתוך טדי לכותל, ממתחם התחנה, וכל אזור אחר בירושלים. כמו כן, וכפי שנאמר ההסעה לכותל יכולה לצאת גם מכל שאר אזורי הארץ, בין עם ההסעה צריכה לצאת מהשרון, מתל אביב, הדרום, וכן הלאה.