השוואת מחירי הסעות
השוואת מחירי הסעות חוסכים בגדול עם טופ הסעות!

הסעות להר מירון

מחפש חברת הסעות אשר מגיעה להר מירון? הזמן כעת הסעות למירון לג בעומר או במועד אחר וקבל שירות אדיב ומחיר אטרקטיבי! אז אל תהסס כי הסעות להר מירון עושים רק אצל טופ הסעות.

 

שימו לב: ניתן להזמין הסעה פרטית אך לא ניתן להצטרף להסעה קיימת.

הזמן כעת הסעות להר מירון

רבים בוחרים בחירה כלכלית ויעילה והיא שירות הסעות למירון בתקופת לג בעומר ובמועדים שונים. כיום לא ניתן להסתמך לחלוטין על תחבורה ציבורית מבחינת הזמנים וכמו כן העלויות עשויות להיות נמוכות יותר עם חברת הסעות פרטית ולכן ראוי לשקול את האפשרות הזו .

 

טופ הסעות עוסקת כבר שנים בשירות הסעות להר מירון וצברה ניסיון רב בתחום. כמו כן טופ הסעות מתמחה במתן עוד על שירותי הסעות מיוחדות לקברי צדיקים שאנו מעניקים ותוכלו להרחיב ולהזמין את השירות בכל ימות השנה.

לג בעומר בהר מירון

רוצה להגיע למירון באוטובוס? זה הזמן שיקח לך:

לפניך טבלה אשר משקללת את זמני הנסיעה אל הר מירון באמצעות אוטובוס פרטי או מיניבוס לפי ערים שונות ונפוצות ברחבי המדינה, טופ הסעות מעניקה כמובן את השירות מכל יעד מצפון ועד דרום.

 

הסעה להר מירון מהעיר זמן נסיעה משוערך
הגעה מבאר שבע
באמצעות אוטובוס פרטי
3 שעות, כולל הפסקת התרעננות.
הגעה מבני ברק
נסיעה עם מידיבוס המכיל עד 35 מושבים
1.45 שעות, ללא עצירה.
נסיעה מחיפה להר מירון
באמצעות מונית פרטית (עד 4 נוסעים)
45 דקות, נסיעה ישירה.
הסעה מירושלים למירון
בדרך כלל באמצעות אוטובוס מאורגן (55 מושבים)
2.30 שעות, עם הפסקה אחת.
נסיעה מהעיר כרמיאל
מיניבוס של 15 מושבים (ניתן להזמין מיניבוס)
שעה אחת.
שירותי הסעים מנתניה להר
אמצעי תחבורה נפוץ: אוטובוס מיניבוס מידיבוס
1.30 שעות מומלצת הפסקה אחת.
הסעות מאשדוד למירון
בכל אמצעי תחבורה
2.00 שעות + עצירה.
נסיעה מצפת
בדרך כלל עם מונית שירות או מיניבוס קטן
50 דקות נסיעה.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052800

הסעות למירון בזמן לג בעומר במחירים משתלמים

מערכת לוחות הזמנים שלנו גמישה ויעילה, עבודת הסדרנים דואגת לכל ה"פינות הקטנות", הנהגים מנוסים ובעלי היכרות גבוהה עם מערכות הכבישים בכל האזורים, אנו מתמחים בהגעה ליעדי תיירות בכל רחבי הארץ.

 

כחלק מהשירות שלנו אנו מספקים הסעות להר מירון במחירים זולים בעיקר בתקופה של לג בעומר כאשר ישנו ביקוש רב בתחום, לבירור עוד על טופ הסעות בקרו בעמוד הראשי שלנו.

הסעות למירון בכל רכבי ההסעות (8 נוסעים ומעלה)

ניתן להשכיר דרך האתר שלנו רכבי הסעות שונים ומגוונים אשר מתאימים לכל כמות נדרשת, החל מ-8 נוסעים ומעלה. אומנם השירותים הנפוצים ביותר הם השכרת מיניבוס או אוטובוסים אך אפשר גם להזמין רכבים אחרים כמו מוניות גדולות, מידיבוס אשר מכיל עד 40 מקומות ישיבה ואפילו אוטובוס זעיר. אם אתם לא בטוחים מה רכב ההסעות הדרוש לכם, תוכלו להיעזר בחברת ההסעות  ולאחר שתציינו את מספר הנוסעים, נציגי החברה יתאימו לכם את הרכב המתאים ביותר.

 

הסעות להר מירון

מדוע נוסעים להר מירון בל"ג בעומר?

נהוג לבקר בהר מירון בסמוך לל"ג בעומר מאחר וזה המועד שבו מתקיימת במקום הילולה לזכרו של רבי שמעון בר יוחאי וזה למעשה מועד פטירתו של הרב הגדול. אלפים עולים במועד זה אל ההר ומחפשים הסעות למירון ממקומות שונים ברחבי הארץ. חשוב להזכיר כי במועד זה חל עומס בעקבות כמות הנוסעים אשר מעוניינת לבקר בתקופה זו ולכן מומלץ להזמין את השירות כמה שיותר מוקדם ולא לחכות לרגע האחרון.