השוואת מחירי הסעות
השוואת מחירי הסעות חוסכים בגדול עם טופ הסעות!

הסעות למצדה

צריכים הסעה למצדה? בין אם מדובר בטיול באזור ובין אם בהסעה להופעה שמתקיימת במקום, דרכנו תוכלו לקבל עד שלוש הצעות שונות מחברות הסעה פרטיות אשר מספקות את השירות.

שירותי הסעות למצדה במחירים זולים

המבצר העתיק במצדה ממוקם על צוק מבודד אשר גבוהו הוא 63 מטר מעל פני הים. כיום, מדובר על אחת מהאטרקציות הבולטות והמרכזיות בישראל ומגיעים אליה אלפי מבקרים לכל אורך השנה, חלקם מאזורים שונים בארץ וחלקם מחו"ל.

 

אם אתם זקוקים לשירות הסעות למצדה ומתלבטים באיזו חברת הסעות עליכם לבחור, תוכלו לערוך השוואת מחירים קצרה בעזרת האתר שלנו ובכך לקבל החלטה טובה יותר.

 

כל שעליכם לעשות הוא ליצור איתנו קשר טלפוני או להשאיר פנייה כאן באתר ואנחנו נחזור אליכם בהקדם בשביל לברר מה הצורך הספציפי שלכם (כמות נוסעים, תאריך וכו') ונעביר את הפנייה אל חברות הסעה מובילות.

 

הסעות למצדה

כמה עולה להשכיר אוטובוס למצדה?

המחיר של השכרת אוטובוס למצדה למשך יום שלם, כאשר מדובר בנסיעה אשר יוצאת מאזור השרון או המרכז, יעלה בין 2,500 ל-3,000 ש"ח ליום. חשוב לציין כי מחיר זה הוא עבור הסעה לטיול בשעות הבוקר, כאשר הנהג ממתין לקבוצה לאורך הטיול. מחיר זה כולל מע"מ ומתייחס להשכרת האטובוס למשך יום שלם, שאורכו הוא כ-12 שעות לכל היותר. החזרה היא באותו היום אל נקודה אחת שנקבעה מראש. 

 

מחיר ממוצע להשכרת אוטובוס למצדה

מחיר ממוצע להשכרת אוטובוס למצדה: 2750 ₪

טווח מחיר גבוה 3000 ₪

טווח מחיר נמוך 2500 ₪

 

הערות:

  • המחיר מתייחס להסעה של 56 נוסעים לכל היותר.
  • המחיר הוא להסעה לשני כיוונים, הלוך וחזור.
  • ייתכנו שינויים במחיר בהתאם למספר פרמטרים.

מה יכול לייקר את מחיר ההסעה למצדה?

למרות שהמחיר שהצגנו כאן למעלה, חשוב לנו להסביר כי עלות הנסיעה עשויה להשתנות בעקבות הפרמטרים הבאים:

מספר נקודות האיסוף והעצירות: אם למשל, הזמנתם אוטובוס אשר צריך לבצע איסוף ממספר תחנות שונות באזורים שונים, תשלמו יותר מאשר נסיעה שבה יש נקודת איסוף אחת מרוכזת.

 

הסעה במהלך היום או בלילה: נוסעים למופע זריחה במצדה? זקוקים להסעה להופעה בשעות הלילה המאוחרות? גם במקרה כזה המחיר צפוי להיות גבוה יותר, בדרך כלל בכמה מאות שקלים מהמחיר של אותה הסעה במהלך היום.

 

סוג הרכב: יש הבדל בין השכרת מיניבוס למצדה לבין השכרה של אוטובוס גדול או השכרת טרנזיט. ככל שיהיה מדובר ברכב גדול יותר, כך העלות מתייקרת. נזכיר כי אנו מספקים מענה להסעות בכל רכבי ההסעות הקיימים.

 

אוטובוס למצדה

הסעות לאזור מצדה לכל מטרה

הסעות למצדה לתיירים: בין אם מדובר על טיול במסגרת מסע של תגלית ובין אם על טיול של קבוצות מאורגנות שמגיעות להתארח בישראל, תוכלו להשכיר אוטובוס ליום בודד או למספר ימים ולטייל ברחבי הארץ.

 

הסעות להופעות במצדה: במצדה יש לא מעט מופעי זריחה מיוחדים ופסטיבלי מוזיקה שמושכים קהל מכל רחבי הארץ. אם אתם קבוצה גדולה אשר מגיעה יחדיו להופעה מסוימת, תוכלו לקבל מאיתנו מענה בנושא.

 

הסעות לתלמידים: מצדה הוא גם אתר מוביל שמגיעים אליו במסגרת טיולים של בתי ספר. תוכלו להזמין הסעה לתלמידים על ידי חברות הסעה פרטיות אשר מחזיקות באוטובוסים ומיניבוסים מתקדמים.

 

הסעה במסגרת טיולים מכל סוג: נוסעים לטיול משפחתי? מעוניינים להשכיר אוטובוס שיקח את כולכם ביחד למצדה? צרו איתנו קשר וקבלו הצעת מחיר עוד היום.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052800

הסעה במיניבוס למצדה ובחזרה

אם מדובר בקבוצה קטנה, גם מיניבוס יכול להספיק לכם ואין צורך להזמין אוטובוס. למעשה, הסעות למצדה במיניבוס מתבצעות כל הזמן, גם כאשר מדובר על טיולים וגם במקרים בהם מדובר בטיולים מטעם מקומות עבודה או הסעות במסגרת אירוע כזה או אחר אשר מתקיים על ההר. חשוב לתאם מוקדם ככל שניתן בשביל שחברת ההסעות תשריין בעבורכם את הרכב והנהג לפי התאריך הנדרש וכדאי גם להגיע מוכנים עם מידע על מספר תחנות העצירה אשר נדרשות בדרך וכדומה.