השוואת מחירי הסעות
השוואת מחירי הסעות חוסכים בגדול עם טופ הסעות!

הסעות לסיני

כמדי שנה, ישראלים רבים מחליטים לבקר בסיני וזאת מאחר ומדובר על אחד מהיעדים היפים והקסומים, אשר נמצאים ממש במרחק של כמה שעות. בעמוד זה ריכזנו בעבורכם מידע על הסעות לסיני במיניבוס או אוטובוס פרטי, החל מ-8 נוסעים ומעלה.

הסעות לסיני במיניבוס או אוטובוס

מחפשים חברת הסעות אשר דרכה תוכלו לשכור מיניבוס או אוטובוס לסיני? הגעתם אל המקום הנכון. דרך האתר שלנו, תוכלו לבצע השוואת מחירים בעבור הסעות לסיני ולקבל הצעות מחיר מצוינות לפי מספר הנוסעים שלכם. ניתן להזמין הסעה לכיוון הלוך או חזור, כולל אפשרות להוספת מספר נקודות עצירה בתחנות שונות לאורך הדרך.

 

הסעות לסיני

מחיר להשכרת אוטובוס פרטי לסיני

המחיר להשכרת אוטובוס לסיני נע בין 3,000 ל-3,800 ש"ח. מחיר זה מתייחס להסעה לכיוון אחד, אשר יוצאת ממרכז הארץ וכוללת מספר עצירות לאורך הדרך.
 

מחיר ממוצע להשכרת אוטובוס לסיני

מחיר ממוצע להשכרת אוטובוס לסיני: 3400 ₪

טווח מחיר גבוה 3800 ₪

טווח מחיר נמוך 3000 ₪

נסיעה לסיני במיניבוס - כמה זה עולה?

העלות להשכרת מיניבוס היא זולה יותר מאשר השכרה של אוטובוס גדול ובדרך כלל נסיעה לסיני עם מיניבוס פרטי, תעלה בין 2,000 ל-3,000 ש"ח בממוצע. זכרו, המחיר המדויק נקבע רק לאחר חישוב של מרחק הנסיעה, מספר העצירות ושיקולים נוספים.
 

הסעה פרטית לסיני

היתרונות של הגעה לסיני בהסעה פרטית

למרות שאפשר להגיע לסיני גם באמצעות תחבורה ציבורית, להסעה פרטית יש מספר יתרונות בולטים:

 • איסוף ממספר נקודות: מתכננים חופשה בסיני עם מספר חברים ממקומות שונים בארץ? תוכלו להזמין הסעה פרטית שתאסוף אתכם מנקודות שונות לאורך הדרך, עד להגעה ליעד. בנוסף, אפשר להזמין הסעה מסיני לכל עיר או יישוב בישראל, תוך פיזור הנוסעים בכל יעד ויעד רצוי.
   
 • רכבים מאובזרים: זה לא סוד שהאוטובוסים הקיימים בתחבורה הציבורית עשויים להיות ישנים מאוד. לנסיעה ארוכה כמו הנסיעה לסיני, כדאי לבחור ברכב טוב, בו יש מיזוג אוויר תקין, וילונות הצללה, כיסאות נוחים הניתנים לכיוון וכדומה.
   
 • לא צריך להצטופף: אחת מהבעיות עם התחבור הציבורית לסיני היא שהאוטובוסים עמוסים למדי והצפיפות במהלך הנסיעה הופכת לא פעם את הדרך לארוכה, מתישה ואיך נגיד? לא ממש מהנה.
   
 • שירות ויחס אישי: יתרון נוסף של הסעות לסיני עם תחבורה פרטית הוא היחס והשירות של הנהג. אגב, היחס האישי מתחיל עוד מהשלב בו סוגרים את ההסעה ומתנהלים מול נציג של חברת ההסעות אשר מספק מענה לדרישות שלכם בעת ההזמנה.
   
 • נסיעה פרטית: בהסעה פרטית, זה רק אתם, המשפחה, החברים וכל מי שקרוב לכם. לא תצטרכו לנסוע עם אנשים שאתם לא מכירים וכך הנסיעה עצמה הופכת לחלק מרכזי מהחוויה והחופשה.
   

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052800

מה משפיע על המחיר של נסיעה לסיני?

המחיר להשכרת רכב הסעות פרטי, נקבע על סמך מספר שיקולים:

 • גודל הרכב: כפי שכבר ראיתם, ישנם מחירים שונים כאשר משכירים מיניבוס, מידיבוס, מונית גדולה או אוטובוס.
   
 • מספר העצירות: ככל שיש יותר עצירות במהלך הנסיעה, כך המחיר צפוי להתייקר. לכן, במידה וניתן, נסו להפחית את כמות העצירות ורכזו את הנוסעים בנקודה או שתיים בלבד.
   
 • הלוך בלבד / הלוך וחזור: כאשר סוגרים הסעה עם חברת הסעות, ניתן להוזיל את המחיר על ידי הזמנת הסעה לשני כיוונים - הלוך וחזור. המחיר לכל כיוון יצא זול יותר בשיטה זו וכך תוכלו לחסוך כסף.
   
 • מועד הנסיעה: קיים הבדל בתמחור של הסעות לסיני המתבצעות במהלך היום לבין נסיעות לסיני בשעות הלילה המאוחרות. בנוסף, אם תרצו לנסוע במהלך סופ"ש או חג, המחיר יתייקר.

דרכי הגעה לסיני: איך מגיעים באוטובוס?

אם בכל זאת תרצו לקחת תחבורה ציבורית, תוכלו לעשות זאת על ידי נסיעה אל התחנה המרכזית של אילת ומשם מעבר לקו 15 אשר מגיע למסוף הגבול בטאבה. בחזור, תוכלו לקחת את קו 16 אשר מגיע אל התחנה המרכזית. אופציה נוספת היא לקחת מונית מהתחנה המרכזית מהתחנה המרכזית.
 

נסיעה לסיני

נסיעות לסיני מכל אזור בארץ

מתגוררים בצפון? זקוקים להסעה מאזור השרון או המרכז? פורטל טופ הסעות הוא הפורטל הגדול בארץ ואנו נוכל לסייע לכם במציאת חברת הסעות אשר מספקת שירות באזור המגורים שלכם. קבלת הצעות המחיר היא בחינם ואין כל התחייבות לאחר בדיקת המחיר.

הסעות פרטיות לסיני עד למעבר הגבול בטאבה

רבים רואים בהגעה אל סיני סוג של מסע מפרך. נדרש לעיתים לקחת תחבורה ציבורית או הסעה פרטית לאילת ורק לאחר מכן לקחת מונית או תחבורה ציבורית עד למעבר טאבה. שיטה זו מסורבלת, ארוכה ומעייפת ולכן הפתרון הפשוט והנוח הוא השכרת רכב הסעות אשר לוקחים אותכם מנקודת האיסוף, ישירות למעבר הגבול בטאבה.