השוואת מחירי הסעות
השוואת מחירי הסעות חוסכים בגדול עם טופ הסעות!

הסעות לקבר רחל

מחפשים הסעה פרטית למוסדות קבר רחל? דרך פורטל טופ הסעות תוכלו להשוות מחירים בין מספר חברות הסעה פרטיות אשר מספקות שירותי הסעה לקבר רחל במיניבוסים או אוטובוסים. כך תוכלו לחסוך במחיר הנסיעה בקלות ובמהירות.

שירותי הסעות לקבר רחל אמנו

כמדי שנה, פוקדים מבקרים רבים את קבר רחל אמנו אשר נמצא במבואות של בית לחם, מדרום לעיר ירושלים. דרך פורטל טופ הסעות תוכלו להזמין שירותי הסעות לקבר רחל בעבור קבוצות, החל מ-8 נוסעים ומעלה. ניתן להזמין אוטובוס לקבוצות גדולות או להשכיר מיניבוס, בהתאם לכמות הנוסעים שלכם. ניתן להזמין את השירות מכל אזור בארץ ולבצע מספר עצירות בנקודות שונות לצורך איסוף הנוסעים.

 

הסעות לקבר רחל אמנו

נסיעות מאורגנות לקבר רחל - כך נקבע המחיר:

הפרמטרים אשר ישפיעו על מחיר הנסיעה הם:

  • כמות העצירות בדרך: ככל שנדרש לעצור בתחנות רבות יותר, כך המחיר של הנסיעה מתייקר. לכן כדאי לנסות להקטין את כמות העצירות והתחנות ולרכז את הנוסעים במספר מקומות שהוגדרו מראש.
     
  • מועד הזמנת השירות: אם הזמנתם את השירות לשעות העמוסות בהם יש פקקים, ייתכן שהתמחור יהיה גבוה יותר וזאת בשל שיקולים של חברת ההסעות הקשורים לצריכת הדלק וזמן הנסיעה.
     
  • נקודת היעד שממנה יוצאים: כפי שבוודאי ניחשתם, הסעות לקבר רחל ממקומות רחוקים כמו אזור הצפון, יעלו יותר מאשר הסעה מאזור ירושלים, בית שמש ושאר האזורים הקרובים למתחם הקבר.
     
  • סוג הרכב ומספר הנוסעים: ככל שיהיה מדובר על רכב גדול יותר, כך תצטרכו לשלם יותר על הנסיעה. השכרת מיניבוסים זולה יותר מהשכרה של מידיבוס או אוטובוס גדול.

כמה עולה נסיעה לקבר רחל במיניבוס?

השכרת מיניבוס לצורך נסיעה לקבר רחל, תעלה בין 1,200 ש"ח ל-2,000 ש"ח בממוצע. מדובר על נסיעה שיוצאת מאחת מערי המרכז, בעוד הנסיעה היא לשני כיוונים - הלוך וחזור.

 

מחיר ממוצע להסעה במיניבוס לקבר רחל

מחיר ממוצע להסעה במיניבוס לקבר רחל: 1600 ₪

טווח מחיר גבוה 2000 ₪

טווח מחיר נמוך 1200 ₪

הגעה לקבר רחל - שעות הפתיחה:

לפני שמזמינים את ההסעה, חשוב להבין מה זמני הפתיחה של המקום. קבר רחל פתוח כל הזמן, למעט שבתות, חגים ומועדים. כמו כן, המתחם סגור בין השעה 22:30 ועד לשעה 12:30 בעקבות סיבות בטחוניות. מומלץ להתקשר אל המקום בשביל לקבל מידע עדכני על שעות הפתיחה במועד בו רוצים להגיע.

 

מועד הביקור האם פתוח?

ליל שישי

פתוח כל הלילה.

ערב שבת

מתחם הציון נסגר 3 שעות לפני כניסת השבת.

מוצאי שבת

מתחם הציון נפתח שעה לאחר צאת השבת.

איך מגיעים לקבר רחל ומה עושים שם?

אל הקבר ניתן להגיע בתחבורה ציבורית אך אנו ממליצים לבחור באלטרנטיבה של נסיעות מוארגנות לקבר רחל מאחר ומדובר בשירות מותאם אישית לכמות הנוסעים שלכם, לנקודות האיסוף הנדרשות ולשעות שבהן תרצו לנסוע.

 

כפי שהסברנו קודם, הקבר עצמו נמצא בבית לחם ולמעשה נהוג לעלות אל הקבר בשביל לבקש זיווג, בריאות וגם פוריות. נהוג לענוד חוט אדום על פרק היד ולהקיף את הקבר כ-7 פעמים. את הצמיד תוכלו לרכוש במקום או להכין בכוחות עצמכם בסמוך לביקור.

 

>>> אולי יעניין אותך גם: הסעה למערת המכפלה.

הזמנת אוטובוס לקבר רחל בירושלים

רוצים להזמין הסעות לקבר רחל? מעוניינים לחסוך במחיר הנסיעה? דרך נהדרת לעשות זאת היא בעזרת שירות השוואת המחירים שלנו. אנו נוכל לספק לכם עד שלוש הצעות מחיר שונות בעבור הנסיעה הנדרשת לכם ונדאג לעשות זאת באופן מהיר, שיקצר את תהליך החיפוש שלכם אחר החברה המתאימה.

 

הזמנת אוטובוס לקבר רחל, כמו כל הסעה לקברי צדיקים במקומות שונים בארץ, צריכה להתבצע מספר ימים לפני הנסיעה עצמה ואם ניתן לעשות זאת אז עדיף להזמין את השירות אפילו מספר שבועות לפני.

 

אוטובוס לקבר רחל

מתי נהוג לבקר במוסדות קבר רחל?

יום פטירתה של רחל אימנו הוא בתאריך י"א בחשון ולכן במועד זה מבקרים רבים פוקדים את המקום. כמו כן, גם במהלך תקופת "בין המצרים" (ט' באב) נהוג לארגן הסעות לקבר רחל ולהגיע אל המקום מאחר ועל פי המסורת, בתקופה זו רחל מתפללת על בניה.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה