הסעה ל - 10 נוסעים ומעלה?

חוסכים בגדול עם טופ הסעות!

לחץ כאן ונחזור אליך
להצעות מחיר משתלמות!

הסעות לים המלח

שירות הסעות לים המלח מחירים המשתלמים ביותר תמצאו בחברת טופ הסעות. הזמן כעת מיניבוס לים המלח וקבל מחיר אטרקטיבי וזול בהחלט, כולם כבר יודעים שרק מטופ הסעות מזמינים הסעות לים המלח מחיר הזול במדינה.

למה לנסוע לים המלח באמצעות טופ הסעות?

חסכון משמעותי בעלויות עם השוואת מחירים.
ניתן להזמין הסעה באמצעות אוטובוס מכאן - במחירים מוזלים!
שירות בפריסה כלל ארצית.
ניתן להזמין נהג צמוד ליום שלם בתוספת מחיר משתלמת.

הזמן כעת הסעות לים המלח מחירים מפתיעים! 

במדינת ישראל, נכון לשנת 2018, קיימים מספר סוגים של שירותי הסעות – הסעות לים המלח של תלמידים בטיולים שנתיים, שירותי הסעים בעבור עובדים לימי כיף ממקום עבודתם, מטיילים במדינה ותיירים המגיעים מנתב"ג ועוד. כיום ישנן עשרות חברות המציעות שירותי הסעות עבור מגוון רחב של תחומים, גם לפרטיים וגם למוסדות. כך, בכל יום משתמשים בשירות עשרות מוסדות חינוך, מפעלים, עיריות, חברות פרטיות ועוד, כל אלו משתמשים בשירותיה של חברה להסעות על מנת להסיע את העובדים או את התלמידים אל היעד באמצעות מיניבוסים. הנסיעה בהסעות אלו מתחילה כבר מהבוקר, עם איסוף התלמידים או העובדים מבתיהם והבאתם אל המוסד החינוכי או מקום העבודה, ומסתימת לרוב בשעות אחר הצהרים בהן ההסעות אוספות את התלמידים מבית הספר או את העובדים ממקום העבודה ומפזרות אותם בבתיהם.
נהג אוטובוס מומחה

שירות הסעות לים המלח בזול

עשרות רבות של ישראלים ותיירים עוברים מידי יום בנמל התעופה של ישראל – נמל התעופה בן גוריון, או בקיצור, נתב"ג. תחלופת נוסעים זו, המתרחשת בכל שעות היממה, הביאה לכך כי שירותי הסעות מוכרחות להעניק את השירותים שלהן גם לנוסעים המעוניינים להגיע אל נתב"ג או לנוסעים המגיעים בכיוון ההפוך ומעוניינים לצאת ממנו אל כיוון ים המלח, כאן אנחנו מדברים בעיקר על תיירים שבאים לראות את אחד מפלאי העולם, טופ הסעות משרתים במשך שנים רבות את כלל האוכלוסייה העוברת דרך נתב"ג ומציעה שירות הסעות עד לים המלח במחירים זולים וכמובן מהירים, מדויקים, זמינים בכל שעה וכמובן, מקצועיים.

חדש! שירות הסעות לים המלח מכל אזור בארץ!

ניתן להזמין שירות הסעות לים המלח מהבית שלכם בקלות, הנה רשימת האזורים שאנו מעניקים מהם שירות, כולל זמן נסיעה משוערך.
 
הסעות לים המלח מעיר זמן הגעה לים המלח
הסעות לים המלח מפתח תקווה
ניתן להגיע באמצעות אוטובוס, מיניבוס וטיולית.
2.25 שעות כולל עצירה של 10 דקות.
הסעות לים המלח מבת ים או מחולון
באמצעות מיניבוס אוטובוס מידיבוס
2.00 שעות + עצירה קצרה.
הגעה לים המלח מחיפה
ניתן לשכור אוטובוס המתאים ל-55 נוסעים.
3.30 שעות + 2 עצירות בדרך.
נסיעה לים המלח מתל אביב
שירותי נסיעות מהירים כולל עצירות בדרך.
2.35 שעות + כולל הפסקה.
נסיעה מראשון לציון אל ים המלח (אזור החופים)
באמצעות מגוון רחב של רכבי הסעים.
2.10 שעות + עצירה להתרעננות.
הגעה מבאר שבע אל אזור החופים בים המלח.
שירות לכל גודל של קבוצות.
1.15 שעות ללא הפסקות.
נסיעה מאשדוד אל פלא התבל.
ברכבים חדשים, מרווחים ומפנקים.
1.45 שעות בלי עצירה.
הסעות לים המלח מירושלים
ניתן לשכור אוטובוס ליום שלם או מיניבוס.
2.00 שעות + הפסקה של 15 דקות.
הגעה מהעיר נתניה לים המלוח
באמצעות רכבים מותאמים לנסיעות ארוכות (כולל WIFI)
2.45 שעות + 2 עצירות בדרך.

הסעות לים המלח מחיר מבצע - גם למקומות עבודה

חברות רבות וגדולות ואין ספור מפעלים דואגים מידי יום להסעה של העובדים שלהם – מהבית אל מקום העבודה ובסוף היום, חזרה אל הבית. השירותים של "טופ הסעות" חולשים גם אעל תחום זה. בתחילה, יושבים מנהלי החברה יחד עם הלקוח ובונים מסלול מסודר שבו ההסעה תעבור וכמובן, כמה עובדים היא תאסוף בכל יום ואחראיים על הובלת העובדים אל מקום עבודתם בשעות קבועות וכמובן, ללא איחורים. לצורך הנוחות, כמו כן, החברה דואגת כי לכל מסלול נסיעה יהיה נהג קבוע שיכיר את הנוסעים ואת המסלול ויעניק שירות טוב יותר ללקוח.

הסעות בתי ספר לים המלח בטיולים

מידי יום עשרות אלפי תלמידים משתמשים בתחום שאותם תיאמה העירייה בעבורם לפחות פעם בשנה לצורך טיול שנתי לראות את הפלא בדומה לכך ניתן לראות באתרנו גם הסעות המיועדות לטיולים הן בעבור פרטיים והן למסודות כאשר כאן שירותם אלו המיועדים עבור תלמידים אשר מגיעים לים אלו שתפקידן לאסוף את התלמידים  מבתיהם ולהורידם בבית הספר לאחר מכן, בשעות סיום הלימודים, לאסוף אותם מבית הספר ולפזר אותם במקומות האיסוף בצורה מסודרת ובטיחותית. הסעות לים המלח ניתן להשיג בטופ הסעות והם מוענקים לתלמידים על ידי החברות הפועלות עימנו אלו המבצעות זאת אך ורק על ידי נהג הסעות תלמידים המורשה לכך, נהג המחזיק באישור מיוחד שניתן לו ע"י משרד הרישוי ומאשר לו לבצע הסעת תלמידים וילדים. כמובן כי גם גלי הרכב הינם בטיחותיים ונבדקים בתדירות גבוהה על מנת לאשר את שימושם בתור מיניבוס לים המלח אשר מסיע קבוצה קטנה של תלמידים.
ים המלח

השכרת מיניבוס לים המלח לקבוצות

מטיילים ישראלים ותיירים רבים עושים שימוש רב באותם שירות הסעות על מנת לטייל באתרי תיירות בישראל. כאשר חברה מטעם טופ הסעות מעניקה ללקוחות שכאלו שירותי הסעות לחרמון וליעדים נוספים עם רכבים המתאימים לסוג הטיול ולמספר האנשים בצורה הטובה ביותר. שירות זה ניתן במחירים מוזלים, אשר מוענקים על ידי החברות הפועלות עימנו והינם שירותים הכוללים אוטובוסים ממוזגים וכמובן גם מיניבוס לים המלח, בעלי מושבים נוחים, מערכת שמע ווידאו, תאורה פנימית, תא מטען רחב ועוד, הכול על מנת שלמטיילים יהיה נוח ונעים, למד עוד על ים המלח כאן.