השוואת מחירי הסעות
השוואת מחירי הסעות חוסכים בגדול עם טופ הסעות!

הסעות לפי מספר נוסעים

טופ הסעות יכולה לתת לכם פתרונות הסעים לכל כמות של נוסעים, בין אם זה לקבוצות גדולות, קטנות או בינוניות אצלנו תמצאו פתרון לכל נסיעה ברחבי המדינה.

כמה נוסעים אתם?

לחצו על הריבוע המתאים לכם וקבלו פרטים נוספים.

הסעות בין 14 ל20 נוסעים בין 25 ל30 נוסעים 40 נוסעים ומעלה

למה כדאי להזמין הסעה על פי כמות אנשים?

כאשר אנו רוצים לנסוע אל אירוע, טיול, לשדה התעופה או סתם לעבודה בדרך כלל מדובר על קבוצת אנשים בגודל מסוים. אם אתם קבוצה קטנה אין שום סיבה שתשכרו אוטובוס לשם כך אשר מיועד לכמות אנשים גדולה, אתם תשלמו על כך מחיר גבוה משמעותית מול מיניבוס, טרנזיט או בכלל מידיבוס, כמובן שהכל תלוי בגודל הקבוצה.

 

אנחנו בטופ הסעות יודעים שאין לכם את הידע כמה מושבים קיימים בכל אחד מסוגי הרכבים ולכן החלטנו לעשות זאת בצורה פשוטה יותר ולחלק לכם את השירות על פי כמות אנשים, בכך תוכלו להזמין הסעה על פי כמותכם המדויקת, אנו נחסוך לכם את העלות בכך שנתאים לכם את הרכב שאתם צריכים ובנוסף נשלח לכם עד שלוש הצעות מחיר של חברות שונות על מנת שתוכלו לבצע השוואת מחירים כבר באותו הרגע שהשארתם פרטים באתר שלנו!

 

עוד על בחירת רכב ההסעות לפי כמות הנוסעים בוידאו הבא:

 

איך עובדת שיטת השוואת המחירים שלנו?

על מנת שתחסכו כמה שיותר בעלות ההסעה עליכם קודם כל לפנות אל טופ הסעות, לשוחח עם נציג לאחר שבחרתם את השירות הדרוש לכם ולהגדיר פרטים בסיסים כל זה בשביל שתוכלו להתחיל ולקבל הצעות מחיר באופן מיידי אל הטלפון האישי שלכם על ידי חברות הסעות שונות שכמובן מעניקות את השירות המבוקש ונמצאות באזור הגאוגרפי שלכם, השיטה הזו מבטיחה השוואת מחירים מהירה, מקצועית וכמובן תחסוך לכם כמה שיותר כסף.
 

אוטובוס בנסיעה