השוואת מחירי הסעות
השוואת מחירי הסעות חוסכים בגדול עם טופ הסעות!

הסעות ל-25 עד 30 איש

מה בעמוד זה? לחץ לפתיחת תוכן עניינים

אתם קבוצה בינונית של 25 עד 30 אנשים? לטופ הסעות יש את הפתרון בעבורכם, צרו קשר עם נציג מטעמנו עוד היום והחלו לקבל הצעות מחיר.

כיצד מארגנים הסעה ל-25 אנשים?

ובכן, כאשר מדובר בעשרים וחמישה אנשים אנו בוחנים הסעה יחסית גדולה. אם בהסעות קטנות כל הרכב הם יחסית מגוונים בסוגם ואופיים, אזי שבמקרה זה אין לנו יותר מדיי אפשרות, אלא לבחור מידיבוס מרשים ממגוון המידיבוסים המוצעים ע"י חברות הסעה.

 

כלי רכב זה הינו הרכב הבינוני בסגמנט כלי הרכב המיועדים לכך, ממשפחת האוטובוסים. על כן, כך גם שמו – מידי, מלשון "MIDDLE", אמצעי או בינוני. כלי רכב זה מכיל ברוב המקרים 35 מקומות ישיבה, ולכן הוא יהיה פתרון מצוין עבור קבוצה של 25 איש. אם אתה קבוצה כזו, הוא יהיה נהדר לצרוך הסעה לטיולים, אירועים, או בילויים משפחתיים.

 

המידיבוס מגיע לידי ביטוי פעמים רבות גם בעת ארגון הסעות לחתונה, כאשר במרבית המקרים הזוג העתיד להתחתן מארגן הסעה על חשבונו עבור אורחיו המגיעים ממקום מגוריו. במידה ותזמינו רכב מחברת הסעות איכותית, סביר להניח שההסעה תנעים את זמנכם, שכן כמות האנשים שלכם נחשבת למצומצמת ביחס לכלי רכב זה, ואתם תוכלו להתרווח ופשוט ליהנות מהדרך.

קבוצה בטיול

הסעה ל 30 איש – אין הבדל כלל

למעשה, בדיוק כפי שהוסבר מעלה, מידיבוס מכיל ברוב המקרים עד 35 מקומות ישיבה. על כן, גם אם אתם מונים כשלושים איש, מידיבוס הינו הפתרון הטוב ביותר עבורכם. סביר להניח כי לא מדובר בהסעת עובדים כזו או אחרת, אלא בהסעה מאורגנת לטיול, לחתונה או אירוע אחר.

 

במקרים רבים מדובר גם בהסעת תלמידים ואף תנועות כמו הצופים. אפשרות נוספת היא להיעזר בשירותיו של כלי הרכב הגדול ביותר העומד לרשותנו – האוטובוס, בו לרוב יש עד כ-54 מקומות ישיבה. אולם, סביר להניח שהפתרון המשתלם ביותר, ובעיקר מבחינה כלכלית, הינו להזמין מידיבוס. אם אתם זקוקים לשירות מסוג זה, אל תהססו להתקשר למוקד ההזמנות של טופ הסעות, ואנו נדאג לצוות לכם את החברה המדויקת והמשתלמת ביותר עבור מטרתכם.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה