השוואת מחירי הסעות
השוואת מחירי הסעות חוסכים בגדול עם טופ הסעות!

הסעות ל-40 איש ומעלה

מחפשים רכב הסעים בעל 40 מושבים ומעלה? מעולה! טופ הסעות כאן על מנת לספק לכם שירות מקצועי, מהיר ואיכותי במחיר הוגן והכי משתלם שיש.

קבוצה של 40 איש ומעלה? אצלנו הפתרון!

כאשר מדובר בקבוצות גדולות מאוד של אנשים, של ארבעים איש ומעלה, הפתרון לכך הוא אחד ויחיד – אוטובוס. הסעות מסוג זה בדרך כלל משמשות קבוצות גדולות של הסעות לתיירים, או טיולים לחיק הטבע ונופשים. מעבר לכך, ישנם גם הסעות אשר דורשות אבטחה ברמה גבוהה, בעיקר כשמדובר בהסעות של עובדי משרד הביטחון, ולכן ישנם כמה דברים אשר חשוב לקחת בחשבון: אוטובוס רגיל מגיע ברוב המקרים עד ל-56 מקומות ישיבה, ולכן עבור קבוצה של 40 איש הוא פתרון מצוין, וגם עבור קבוצה של 50 איש.

 

אולם, אם אתם נזקקים לאוטובוס משוריין, למשל, אזי שמספר המקומות בו מצטמצם, ולרוב הוא מגיע עד ל-49 מקומות, ולכן לא יהיה לכם לעזר במידה ותהיו 50 אנשים בהסעה. לכן, גם אם למעשה אין לנו אפשרות מלבד להזמין אוטובוס לצורך ההסעה, חשוב לבדוק בדיוק איזה אוטובוס אנחנו מזמינים. בכמעט 100% מהמקרים אוטובוס ייתן מענה מושלם לקבוצות של 40 איש ו-50 איש, אולם אם אתם קבוצה גדולה יותר, בררו היטב כמה מושבים ישנם בכלי הרכב, ואם יש צורך בכך – פצלו את הנסיעה לשני כלי רכב. הכוונה היא כמובן לא לפצל לשני אוטובוסים, אלא לדוגמה לשני מידיבוסים, על מנת לחסוך עלויות.
 

אוטובוס ל40 נוסעים

הסעות קבוצות גדולות של 40 אנשים

התארגנתם כל החבר'ה מהעבודה ליום גיבוש? מתכננים להגיע אל אירוע כל המשפחה המורחבת? לנו ב"טופ הסעות" ישנם לא מעט פתרונות להציע לכם בכל הנוגע להסעת קבוצה בגודל של 40 אנשים, הכל באופן מאורגן בכלי רכב חדישים עם חברות בעלות המלצות וכמובן במחירים שוברי שוק! תוכלו להסיע לחתונה את כל המשפחה כולל עצירות ואיסוף, המתנה והכי חשוב דרך חזרה, בצעו דרכנו השוואת מחירים והתחילו לחסוך בעלויות כבר משיחת הטלפון הראשונה.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה