השוואת מחירי הסעות
השוואת מחירי הסעות חוסכים בגדול עם טופ הסעות!

הסעות ל-40 איש ומעלה

מחפשים רכב הסעים בעל 40 מושבים ומעלה? מעולה! טופ הסעות כאן על מנת לספק לכם שירות מקצועי, מהיר ואיכותי במחיר הוגן והכי משתלם שיש.

הסעה ל-40 אנשים לכל רחבי הארץ

אם אתם זקוקים להסעה בעבור 40 אנשים, תוכלו להזמין את השירות דרך האתר שלנו. פורטל טופ הסעות יכול לעזור לכם לערוך השוואת מחירים בין מספר חברות הסעה פרטיות, כך שניתן לקבל עד שלוש הצעות שונות מחברות שונות. הסעה ל-40 אנשים יכולה להתבצע באוטובוס (קראו עוד על השכרת אוטובוס) אך ישנם מקרים שניתן גם לבחור באלטרנטיבה והיא השכרת 2 מיניבוסים קטנים יותר, של 20 נוסעים.

 

הסעה ל-40 נוסעים

קבוצה של 40 איש ומעלה? אצלנו הפתרון!

כאשר מדובר בקבוצות גדולות מאוד של אנשים, של ארבעים איש ומעלה, הפתרון לכך הוא אחד ויחיד – אוטובוס. הסעות מסוג זה בדרך כלל משמשות קבוצות גדולות של הסעות לתיירים, או טיולים לחיק הטבע ונופשים.

 

מעבר לכך, ישנם גם הסעות אשר דורשות אבטחה ברמה גבוהה, בעיקר כשמדובר בהסעות של עובדי משרד הביטחון, ולכן ישנם כמה דברים אשר חשוב לקחת בחשבון: אוטובוס רגיל מגיע ברוב המקרים עד ל-56 מקומות ישיבה, ולכן עבור קבוצה של 40 איש הוא פתרון מצוין, וגם עבור קבוצה של 50 איש.

 

אולם, אם אתם נזקקים לאוטובוס משוריין, למשל, אזי שמספר המקומות בו מצטמצם, ולרוב הוא מגיע עד ל-49 מקומות, ולכן לא יהיה לכם לעזר במידה ותהיו 50 אנשים בהסעה. לכן, גם אם למעשה אין לנו אפשרות מלבד להזמין אוטובוס לצורך ההסעה, חשוב לבדוק בדיוק איזה אוטובוס אנחנו מזמינים.

 

כפי שהזכרו גם קודם לכן, בכמעט 100% מהמקרים אוטובוס ייתן מענה מושלם לקבוצות של 40 איש ו-50 איש, אולם אם אתם קבוצה גדולה יותר, בררו היטב כמה מושבים ישנם בכלי הרכב, ואם יש צורך בכך – פצלו את הנסיעה לשני כלי רכב. הכוונה היא כמובן לא לפצל לשני אוטובוסים, אלא לדוגמה לשני רכבי מידיבוס, על מנת לחסוך עלויות.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052800

הסעות קבוצות גדולות של 40 אנשים

התארגנתם כל החבר'ה מהעבודה ליום גיבוש? מתכננים להגיע אל אירוע כל המשפחה המורחבת? לנו ב"טופ הסעות" ישנם לא מעט פתרונות להציע לכם בכל הנוגע להסעת קבוצה בגודל של 40 אנשים, הכל באופן מאורגן בכלי רכב חדישים עם חברות בעלות המלצות וכמובן במחירים מצוינים.

 

תוכלו להסיע לחתונה, לטיול, לשדה התעופה, לים המלח או לכל מקום אחר בארץ, כאשר הנסיעה יכולה לכלול עצירות ואיסוף, המתנה ולבסוף גם החזרה של הנוסעים אל נקודה שנקבעה או אל מספר נקודות איסוף. בצעו דרכנו השוואת מחירים והתחילו לחסוך בעלויות כבר משיחת הטלפון הראשונה.

 

הסעה לקבוצה של 40 איש

מה משפיע על המחיר של הסעה ל-40 נוסעים?

בדומה לכל שירות אחר של הסעה, גם כאשר מדובר על הסעות ל-40 נוסעים, נהוג לקחת בחשבון בתמחור את כמות העצירות הנדרשת. ככל שיהיו יותר עצירות במהלך הנסיעה, כך המחיר יתייקר.

 

בנוסף, אם תצטרכו שהנהג יחכה לכם במקום מסוים כמו למשל במהלך טיול או יום של סיור, יש לכך עלות אחרת מאשר הזמנת נסיעה הלוך חזור במועד שנקבע, מבלי שהנהג נשאר בזמן הפעילות עצמה.

 

כמו כן, תמחור של הסעה ל-40 אנשים מושפע גם ממרחק הנסיעה כמובן ולכן הסעה ממרכז הארץ אל החרמון, לא תתומחר כמו נסיעה אל נתב"ג או אל העיר אילת.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה