הסעה ל - 10 נוסעים ומעלה?

חוסכים בגדול עם טופ הסעות!

לחץ כאן ונחזור אליך
להצעות מחיר משתלמות!

הסעות לעובדים במחיר מיוחד!

צריך שירותי הסעים בעבור עובדים למקומות העבודה? שירות סדיר הפועל באופן יום - יומי תוכל למצוא באמצעות פורטל ההסעות שלנו, המשך לקרוא עוד צור קשר עם נציג כבר עכשיו.

מהם היתרונות של "טופ הסעות"?

מתן פתרונות היקפים לכל גודל של הסעה.
שירות רחב היקפים ( אנו פועלים בכל אזורי הארץ).
מחירים משתלמים וזולים, קבלו לפחות שלוש הצעות מחיר!
ניתן לשכור מיניבוס, אוטובוס ומידיבוס לכל יעד.

למי מתאים שירותי הסעות עובדים?

אם הנך בעל עסק, משרד, חברה או מפעל וצריך שהעובדים יגיעו בכל בוקר בזמן, פתרונות הגעה כאלו יכולים להתבצע אך ורק באמצעות הסעות עובדים למקומות העבודה, אנו דואגים לכך שכולם יגיעו בזמן ובמידת הצורך גם נבצע איסוף מנקודות שונות, דבר אשר חוסך תעסוקה לעובדיך ומעניק להם נוחות מקסימלית בכל בוקר. השירות ניתן באופן קבוע ובכל ימות השבוע ניתן לשכור חברה שתבצע אותו. כמו כן, כמות הנוסעים אינה משנה לחברה עימה אתם סוגרים הכל כאן זה פונקציה של מחיר, כאשר ניתן לשכור כמה מיניבוסים או אוטובוס להגעה לעבודה. חשוב לנו לציין כי אנו באתר "טופ הסעות" דואגים לכך שתקבלו הצעות מחיר של חברות מקצועיות ואיכותיות בלבד ולא אחת אלא שלוש הצעות מחיר וזאת על מנת שתוכלו לבצע השוואת מחירים ולקבל את השירות הזול ביותר.

מהי העלות בעבור שירותים אלו?

הכל מתחיל בכמות הנוסעים, מספר נקודות העצירה והמרחק של מקום העבודה מנקודת ההתחלה. גם לעיר עצמה יש משמעות ולשעת התחלת הנסיעה, הרי כל אלו הם משתנים שקובעים כמה זמן ייקח להגיע אל היעד, באיזה רכב הסעות נשתמש וכמה פעמים נצטרך לעצור ולאסוף עוד עובד. נוסיף ונאמר כי בדרך כלל הסעות אלו נסגרות על ידי חברות לחוזה ארוך טווח (ברמה שנתית או לפחות לחצי שנה) דבר אשר כן עוזר להוזיל עלויות ובהחלט נותן מחיר טוב יותר למעסיקים. ועכשיו לעניין המרכזי והמעניין, כמה זה עולה? הסעה למקום עבודה בתשלום חודשי (מיניבוס) עולה בין 5,500 - 6,700 ש"ח לחודש ימים וזאת על פי הערכה גסה של ממוצעי מחירים שביצענו.

השירות של "טופ הסעות" הוא כלל ארצי!

פורטל ההסעים הגדול בישראל הרי הוא "טופ הסעות" נותן שירותים לכל תושבי המדינה, אנו פועלים בכלל האזורים הפרוסים ברחבי הארץ וזאת על ידי שיתוף פעולה פורה עם חברות הסעות בפועלות בכל אזור, בין אם אתם צריכים הסעות בירושלים, בצפון הארץ, בדרום או במרכזה אנו יכולים לתת לכם את המענה הטוב ביותר לצרכים שלכם, בכל פנייה אל חברתנו אנו נדאג לכך שתקבלו שלוש פניות של חברות הממוקמות באזור גאוגרפי הקרוב ביותר אליכם ובכך נתאים לכם את השירות המבוקש והרציונלי ביותר בעבורכם. אל תתפשרו על פחות מ"טופ הסעות".

מיניבוסים למקומות עבודה

אנו פעילים גם מחוץ למקומות העבודה

ניתן לשכור שירותים אשר כן מיועדים לחברות ולעובדים אך לא למטרת הסעות שגרתית כמו למקום העבודה, אם אתם צריכים הסעות מאורגנות לאירועי חברה, הסעות לטיולים, שירותי הסעים לימי כיף וגיבוש וכדומה - אנו יכולים ליצור בינכם ולבין החברות אשר מפעילות מערך שלם המעניק את הפתרונות האלו בכל עיר ולכל מטרה.