הסעה ל - 10 נוסעים ומעלה?

חוסכים בגדול עם טופ הסעות!

לחץ כאן ונחזור אליך
להצעות מחיר משתלמות!

הסעות תיירים

מחפשים שירותי הסעות תיירים בישראל? פורטל "טופ הסעות" מספק שירותי הסעות לתיירים לצורך טיולים במדינת ישראל, במגוון רחב של אזורים בארץ. אנו מתמחים בהסעת תיירים ומספקים שירות אדיב, מקצועי ואיכותי והכל תחת המחיר הנמוך ביותר בשוק.

מה השירות שלנו כולל?

קבלו עד שלוש הצעות מחיר של חברות!
שירות כלל ארצי בכל אזורי הארץ (צפון, דרום ומרכז).
מחירים ללא תחרות - הכי זולים במדינה.
רכבים חדישים ומתאימים לכל גודל של קבוצה.

הסעות למטרת תיירות במדינת ישראל

כאשר מגיעים תיירים לארץ, בעיקר אם מדובר בקרובי משפחה יקרים או במשלחת של אורחים מחו"ל, הדבר הראשון שנרצה לדאוג להם בעודם מטיילים בארץ הוא להסעה נוחה, ברכבים ממוזגים ומפוארים, על מנת שיוכלו ליהנות לא רק מהנוף, אלא גם מנוחות הנסיעה עצמה. מעבר לאלמנט של אירגון בית המלון ושל תוכנית טיולים מאורגנת ומעניינת, יש צורך לחבור אל חברת הסעות לתיירים על מנת להעניק להם חוויה שלמה ונעימה של טיול ותיור .

שירותי הסעות לתיירים במחירים מוזלים

שירות הסעות תיירים מחייבת אותנו לבחור בחברה מקצועית בכל התחום וכאשר ברשותה לא רק כלי רכב מפוארים (VIP) ונוחים, אלא גם בנהגים שירותיים ואדיבים, אשר יוכלו להסיע אותם מנקודה תיירותית אחת לאחרת, או למקומות פגישה וארוחות. אשר ממוצבת כמוקד משיכה תיירותי בכל עונות השנה, בין אם לקבוצות פרטיות ובין אם למשלחות רישמיות אשר מצריכה אותנו להשתמש במתן שירותי הסעות. הסעת תיירים הינה מומחיות לכל דבר ועניין, שהרי, לא היינו רוצים שיזכרו אותנו לרעה עקב נסיעה לא נוחה או לא נעימה ובוודאי שיש צורך להכיר את הרחובות והדרכים בצורה הטובה ביותר, על מנת למונע עיקובים והתמהמויות שלא לצורך.
 
תיירים במדינה
 
החוויה יכולה להתחיל כבר באיסוף משדה התעופה לבית המלון, בדרך כלל, יהיה זה נחמד מצידנו להסדיר להם נסיעה מאורגנת מהשדה למלון, על מנת להקל עליהם את הנחיתה לאחר שעות טיסה רבות ומעייפות. שירותי הסעים אלו נעשים בדרך כלל באמצעות אוטובוס או מיניבוס ומאפשרות לנו להציב לרשות האורחים שלנו רכב צמוד אשר יוכל לקחת אותם לכל מקום בעיר, או לארגן להם ימי טיול מאורגנים ומסודרים בכלי רחב מרווחים ונוחים לנסיעות ארוכות.

הזמן עכשיו את שירות הסעת תיירים וקבל מחיר משתלם

סוגי הרכבים – יש צורך ברכבים בטיחותיים, חדישים, מרווחים וממוזגים, אשר מתאימים לנסיעות ארוכות במידת הצורך.
נהגים – יש צורך בנהגים מיומנים, אשר מכירים היטב את נתיבי התחבורה ואת הדרכים לכל יעד ולכל מקום.
שפה – חשוב מאוד כי הנהגים יהיו בעלי שפה נוספת מלבד עברית, על מנת שיוכלו לתקשר בצורה קלה עם התיירים.
שירות – חשוב מאוד לבחור בחברה שירותית, אשר יודעת כיצד יש להתנהל עם תיירים ומדריכה את נהגיה לאדיבות ונעימות.
מקצועיות – חברות הסעות אשר מתמחות בתחום של הסעות תיירות , יהיו עדיפות על פני חברות אחרות, מאחר והן מאגדות בתוכן את כל המוטיבים של רכבים נוחים, שירותיות של הנהגים, בטיחות הנסיעה, ניקיון הרכבים ותקינותם.

הסעות תיירות בישראל עם טופ הסעות 

טופ הסעות מאפשרת שירותים במגוון רכב של דיגמי רכב מפוארים ומשודרגים. לחברת מוניות, כלי רכב המכילים החל מ 4 מקומות ישיבה נוחים ומרווחים, ועד לרכבים של 10, 14, 16, 20 מקומות ישיבה ברכבים ממוזגים ומפוארים בצורת מיניבוס מידיבוס ואוטובוס. טופ הסעות, מתמחה בתחום והנהגים המנוסים של החברה יעניקו שירות נעים ואדיב לאורחים שלכם מחו"ל ויוכלו לקחת אותם אל יעדם בצורה בטוחה ונוחה.

אזורי תיירות פופלארים בישראל

ישנם יעדי תיירות רבים במדינה שלנו, מאזור הצפון ועד הדרום, הנה כמה מאזורי התיירות הפופלארים ביותר:
- נצרת, אם אתם מגיעים בסביבות פברואר לישראל, ניתן לראות את חגיגות הקריסמס באזור נצרת וגם ניתן לטייל לאזור בכל עונות השנה ולגלות תרבות קצת אחרת.
- ירושלים, בין אם זה לאזור העיר העתיקה ולכותל ובין אם זה לעיר עצמה, בעיר הבירה יש הרבה מה לראות.
- אזור הצפון, לא חסרים מקומות לטיולים כמו בעיר חיפה, צפת, קברי צדיקים ועוד מקומות שאסור לפספס.
- עד לאילת, אם כבר חופשה אז עד הסוף, רבים אוהבים לבלות את שארית החופשה שלהם בישראל דווקא בעיר אילת.
- הר החרמון, בתוקפת החורף ניתן לומר כי תיירים רבים מגיעים לעשות סקי בהר החרמון.
- גם לים המלח, מי לא אוהב לצוף? להזמנת הסעות לים המלח לחצו כאן ועברו לעמוד המתאים.