הסעה ל - 10 נוסעים ומעלה?

חוסכים בגדול עם טופ הסעות!

לחץ כאן ונחזור אליך
להצעות מחיר משתלמות!

שירותי הסעות VIP

שירותי הסעות VIP, מטעם חברת טופ הסעות הכוללים גם אוטובוסים מפוארים להשכרה ושירותי יוקרה נוספים, אז אם אתה מחפש אחר חברת הסעות vip, שתיקח אותך ליעד בסטייל, אנחנו כאן בשבילך.

 יש לנו גם אוטובוסים מפוארים להשכרה

אין זה סוד כי חברת טופ הסעות הינה אחת החברות המובילות בתחום ההסעות. חברתנו מציעה מגוון רחב של שרותים בין השאר הסעות תלמידים, הסעות עובדים, הסעות נתב"ג, הסעות VIP באוטובוסים מפוארים ועוד. חברת הסעות טופ מבטיחה ללקוחותיה נסיעות בטוחות וחלקות, כמו כן חברתנו בוחרת בדקדקנות את אנשי הצוות שעובדים אצלה ותוך שימת דגש והחמרה על כך שאותם עובדים יהיו מנוסים, מקצועיים וכאלה בעלי תודעת שירות גבוהה במיוחד, קל וחומר כאשר מדובר על הסעות VIP באוטובוסים מפוארים.

 

מחפשים הסעות VIP יוקרתיות? חייגו אלינו!

  נייד: 055-9662171   
 

שירותי הסעות vipשירותי הסעות vip

כמו שכל אחד מעובדי חברת טופ הסעות יודע, ברשותה של חברת טופ הסעות מגוון רחב מאוד של כלי רכב מכל סוג המותאמים לכל סוגי ההסעות והנסיעות, אי לכך ובהתאם לזאת חברתנו מסוגלת לעמוד בכל הדרישות של הסעות VIP באוטובוסים מפוארים. כפי שכל אחד מצוות העובדים של חברת טופ הסעות יודע, בכל כלי הרכב שבבעלותנו יש מיזוג אוויר, כיסאות בעלי נוחות גבוהה במיוחד שמותאמים לכל אותן נסיעות ממושכות של הסעות VIP באוטובוסים מפוארים.

הסעות VIP

כמו כן, חברת הסעות טופ מציעה כחלק מאותן הסעות VIP באוטובוסים מפוארים אינטרנט אלחוטי ומערכות קולנוע המאפשרות ללקוחותינו לבלות בנעימים עם חבריהם או משפחתם במהלך כל הנסיעה. אין זה תלוש מן המציאות, כפי שכבר ציינו במאמרים קודמים, כי עבור חברת טופ הסעות, נושא הבטיחות בנסיעה הינו מעל הכל, על כן נוכל להתחייב ללא כל צל של ספק.

חברת הסעות VIP ( וי אי פי ) הזולים בארץ

 כי האוטובוסים והרכבים שבבעלותנו עוברים מבדקים שוטפים וטיפולים על פי התקנות והמועדים הדרושים. נוסף על כך, ללא יוצא מן הכלל כל אחד מהרכבים שבבעלות חברת טופ הסעות מצויד בכל אותו ציוד הנדרש על פי חוקי משרד התחבורה על מנת להבטיח את ביטחון הלקוחות והעובדים.

הזמן כעת הסעות VIP בישראל

אנו דואגים ללקוח וחשוב לנו שירגיש בנוח במהלך הנסיעה המפנקת ברכבי הVIP היוקרתיים שלנו, אצלנו ניתן להזמין שירות בכל רחבי ארץ ישראל ולכל יעד שרק תרצה, בין אם מדובר על הסעה ברכב מרצדס או באוטובוס מפואר, הכל תחת חברת טופ הסעות המובילה את תחום ההסעים, מוזמנים ליצור קשר כבר עכשיו עם נציג.