הסעה ל - 10 נוסעים ומעלה?

חוסכים בגדול עם טופ הסעות!

לחץ כאן ונחזור אליך
להצעות מחיר משתלמות!

השכרת טרנזיט

הזמן השכרת טרנזיט להסעות באמצעות חברת טופ הסעות המובילה בתחום, אנו נספק לך טרנזיט להשכרה במחיר זול ומשתלם במיוחד המתאים ל 10- 15 נוסעים גם ליום שלם עם נהג צמוד.

השכרת טרנזיט הסעות ליום שלם!

באמצעות טופ הסעות ניתן להזמין מגוון רחב של פתרונות הסעים בכל רחבי הארץ, בינהם גם ניתן להשכיר טרנזיט במחיר שפוי המתאים לנסיעה מצומצת של נוסעים המתאים ל10 - 15 נוסעים, עם טרניזט תוכלו להגיע לכל יעד ובאמצעות טופ הסעות תוכלו גם להשכיר את השירות ליום שלם במחיר מסובסד, אז למה אתם מחכים? הזמינו עוד היום את השירות וקבלו עד 3 הצעות מחיר של חברות המספקות את השירות.

למה נזמין טרנזיט הסעות?

כידוע ניתן באמצעות טופ הסעות למגוון יעדים בכל רחבי הארץ, באמצעות שירותי הסעות עם טרנזיט תוכלו להגיע למגוון יעדים ברחבי הארץ, אנו יכולים לספר לכם כי מרבית הלקוחות אשר מזמינים טרניזט לצורכי הסעות לוקחים את השירות לצורך הסעות מהירות לחתונה, לטיולים וגם למקומות עבודה, בכל הנוגע אל אזורים ברחבי הארץ - הטרנזיטים שלנו מגיעים לכל יעד וכל זאת עם נהג צמוד, תוכלו גם להזמין השכרת טרניזט ליום שלם עם או בלי נהג, הכל תלוי בכם וכמובן שהמחיר גם הוא משתנה, אז טרם אתם ממשיכים הלאה אל חברה נוספת, אנו ממליצים לכם להשאיר את פרטיכם באתר או ליצור כבר עכשיו קשר ולקבל הצעות מחיר הוגנות במיוחד בעבור הסעות בטרנזיט.
 
טרנזיט להסעות

טרנזיט להשכרה לצורכי טיולים, אירועים ולעבודה.

כיום ניתן להגיע לכל יעד באמצעות שירותי הסעות, כאשר כמות הנוסעים שלכם אינה מעל 15 נוסעים אתם יכולים להזמין את הרכב הקטן ביותר שלנו מבין כל סוגי הרכבים של טופ הסעות והוא הטרנזיט, לצורך נסיעה אל המפעל, לאירוע או סתם לטייל ברחבי הארץ, כמובן שאם אתם מעל כמות הנוסעים של 15, אנו ממליצים לכם לעיין בעמוד של סוגי רכבים ולבחור את הרכב המתאים לכם על פי כמות הנוסעים המצויינת ליד כל סוג רכב, בעיקרון טופ הסעות יכולה לספק לכם שירות הסעות בכל גודל שהוא אך על מנת לחסוך במחיר ובעלות אנו ממליצים לכם לבחור ברכב המתאים בדיוק לכם. כמה נוסעים נכנסים בטרנזיט?בממוצע הוא מכיל 12 מושבים, ניתן למצוא גם כאלו עם 14-15 מושבים.​

בוחרים בחברת טופ הסעות

באמצעות פריסה ארצית, מחירים הוגנים, שירות חדשני ומהפכני בתחום ההסעות לצורך השוואת מחירים, כיום חברת טופ הסעות יכולה לספק לך הלקוח את המחיר המשתלם בעבורך, אם תבחר בסוג רכב המתאים לך, אם תבחר בחברה אשר הציעה לך את המחיר הנמוך ביותר מבין הצעות המחיר שקיבלת אצלנו אנו יודעים שתוכל לקבל מחיר זול בהחלט ביחס למתחרים שלנו, כי אתר טופ הסעות נועד על מנת שתקבל מחיר משתלם בעבורך לצורך השוואה בין החברות השונות הקיימים בשוק, אז למה אתה מחכה? הזמן עוד היום הסעה בטוחה דרך טופ הסעות.
 
השכרת טרנזיט
 

מהו מחיר להשכרת טרנזיט?

טרנזיט להשכרה בעבור 12 נוסעים באזור בינעירוני נע בין 250 - 400 ש"ח
בעבור 12 נוסעים לנסיעה ארוכה יותר יכולה לעלות בין 400 - 800 ש"ח
השירות המקביל אליו הוא המיניבוס אשר מכיל כמות נוסעים זהה ואף גדולה יותר.